Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieRasy Elitarne   Czw Maj 25, 2017 4:18 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Rasy Elitarne


Poza napisaniem porządnej KP, z zawarciem informacji dotyczącej przemiany, opisaniem pierwszych kilku dni pod okiem Opiekuna lub jak radziła sobie postać bez Opiekuna, jak postać dostosowywała się do zmieniającego się Starego Świata, jak podeszła do ujawnienia się po Apokalipsie wszystkich ras oraz jak sobie radzi aktualnie, należy rozegrać, na prywatnej wiadomości sesję z Mistrzem Gry w celu sprawdzenia odgrywania postaci.

Każde nieprawidłowe odgrywanie rasy elitarnej będzie skutkowało odebraniem rasy i/lub śmiercią postaci.

Nie wolno też, bez zgody MG przemieniać postaci Graczy. Należy ten fakt zgłosić MG, w celu przygotowania odpowiedniej sesji.

Hybrydy z ras elitarnych (dhampiry, lykarvisy i kjahirici) co prawda nie zaliczają się do ras elitarnych, jednak też mają swoje wymagania. Pierwszy miesiąc grania taką postacią jest testowy. Sprawdzane są podczas niego rzeczy jak np. jak gracz gra, czy gracz jest aktywny, czy potrafi się wczuć w swoją postać.
Jeśli gracz nie będzie się pojawiał regularnie, będzie zaniedbywał grę oraz nie będzie odgrywał rasy zgodnie z jej opisem to nie dostanie pozwolenia na dalszą grę tą postacią.

Oczywiście jeśli się ją dostanie to nie znaczy to, że nie będziemy już mieć na niego oka.

Liczba miejsc w rasach jest aktualizowana regularnie-gdzie postacie Administratora nie zaliczają się w zajęte miejsca, gdyż ich karty postaci służą, przede wszystkim jako wzory dla Graczy, jak powinno się pisać KP.

Wampiry 4/30
Lykanie 0/30
Khajitci 0/30

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Centrum Informacyjne :: Nabory
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo