Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieWilkory   Sro Lis 15, 2017 1:55 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Wilkor

Wilkory najprościej rzecz ujmując nie różnią się w głównej mierze od zwykłego wilka wyglądem niczym się nie różni oprócz fakty swojej wielkości. Dorosłe wilkory dorastają bowiem do rozmiarów kuców.  Zwierzęta te zamieszkują dosłownie każdy skrawek ziemi pokrytym lasami, równinami, góry czy bagna.  Zazwyczaj formują się w watachy, stada w których jest jeden przywódca, czyli najsilniejszy osobnik. Wilkory często obejmują ta pozycje w stadzie lecz równie często decydują się na życie w samotności. Jako drapieżniki polują na średnie i duże ssaki kopytne.
Przypisuje się im również magiczne zdolności oraz predyspozycje. Wiadomym faktem jest, że kiedy zwierz ten stanie ci na drodze nie pomylisz go z zwykłym wilkiem. Bijący od niego spokój, majestatyczność oraz spojrzenie wielkich żółtych oczu, które na wskroś prześwietlą zakamarek każdej duszy budząc wielki lęk i grozę w sercach słabeuszy i wrogów.  Mówi się że w ich oczach zaklęta jest mądrość przodków, a czasami nawet ich dusza.  Pewnie też temu na swych właścicieli wybierają osoby posiadające sporą wiedzę, mądrość życiową, odwagę, lojalne, rodzinne, sprawiedliwe, zagubione i potrzebujące pomocy. To te zwierzęta wybierają do kogo przystają, a nie na odwrotnie. Nie sil się bo nie zdołasz go usidlić, bo to niczym łapanie wiatru, lub poskramianie czystej natury. Nie zdołasz. Prędzej ten zwierz, symbol zwycięstwa lub rychłej śmierci da ci lekcje życia, by na samym końcu zginąć u twego boku lub odejść.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Zwierzęta
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo