Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieGeysis The Water Nimph Ghost   Wto Maj 02, 2017 4:05 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Geysis


Życie: 280
Siła: 20
Wytrzymałość: 35
Opanowanie: 90
Pokłady Magiczne: 100
Zręczność: 60


Geysis to stworzona z pierwiastków wody istota. Zamieszkuje pałac Apokalipsy, a dokładniej jego magiczny ogród, w którym znajduje się piękny staw. Jej ciało to woda. Można dostrzec jak porusza się, wędrując od dołu ku górze. Niekiedy, da się zauważyć małe rybki pływające w jej ciele. Dopóki, Przywoływacz nie podpisze z nią paktu, śpi na dnie stawu. Nie posiada żadnego stroju. Jest bardzo zamkniętą w sobie istotą. Nie potrafi mówić, dlatego posługuje się telepatią w celu komunikacji. Używa także wody do przekazywania informacji. Tworzy z niej przeróżne kształty, które przybliżają jej myśli. Z racji tego, że była na Błękitnej Planecie tylko trzy razy, wszystko jest dla niej nowe, dziwne, niebezpieczne, ale zarazem piękne. Bardzo łatwo ją urazić, z racji bycia wrażliwą. Jeśli usłyszy słowa pochwały woda na jej twarzy zaczyna lekko buzować. Przypomina to efekt gotującej się wody. Niestety, z racji bycia w całości z wody, nie potrafi się rumienić.


Chcąc nawiązać z nią kontakt oraz pakt, Przywoływacz musi zdobyć szafirową broszkę o kształcie łzy. W jej środku, zaklęty jest kosmyk włosów Geysis, który porusza się delikatnie niczym wodne fale. Ozdóbka posiada złote oblamowanie, z mniejszymi szafirami. Do podpisania paktu potrzebna jest jedna kropla krwi Przywoływacza oraz jego łza. Oczywiście ten, który chce nawiązać pakt z Geysis musi posiadać taką samą nić magiczna jak ona. Jeśli tak się stanie, strumień magicznie wytworzonej wody, otoczy wybranego lub wybraną. Podczas podpisywania paktu należy wypowiedzieć następujące słowa: Geysis, nimfo wodna, której mocą życiodajna woda jest. Użyć mi swej mocy, podczas sytuacji trwogi. W zamian za to, energię magiczną ci oddaję. Po podpisaniu paktu, na lewej dłoni Przywoływacza pojawi się pieczęć Geysis, która z zniknie w momencie zerwania lub zakończenia paktu. Lśni, w momencie wezwania Geysis. Pieczęć ta to koło, w które wpisana jest kropla wody otoczona falami.


Nazwa: Bąbelkowa Rapsodia
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 30
Siła: 40
Celność: 100%
Opis: Geysis tworzy z wody harfę, na której zaczyna grać. Podczas tego ataku, można posłyszeć spokojną melodię, kojącą uszy. W momencie, gdy palce Geysis dotykają wodnych strun, tworzą bańki, które rozpraszają się w odległości trzech metrów. Trafiają w każdy cel, znajdujący się w obrębie zasięgu.


Nazwa: Wodna Armatka
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 80
Siła: 50
Celność: 80%
Opis: Geysis skupia w swojej energię magiczną. Tworzy z niej kulę wody, która porusza się. Podczas wyrzucania kuli przed siebie wystrzeliwują z niej, w błyskawicznym tempie cienkie strumienie wody. Rani jeden cel, znajdujący się na wprost w odległości do pięciu metrów. Atak ten zostawia bolesne siniaki, a na 20% może pomałać, nawet kości.


Nazwa: Wodna Iluzja
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 35
Siła: 25
Celność: 100%
Opis: Używając wody ze swojego ciała, Geysis tworzy miraż siebie samej. Ma to za zadanie zdezorientować przeciwnika. Następnie, w swoich dłoniach tworzy małe kulki wody. Po złączeniu dłoni tworzą długi strumień wody. Tylko od prawdziwej Geysis atak sięga celu. Pozostałe są mirażem.


Nazwa: Wodny Taniec
Kategoria: Statyczny
Konsumpcja Many: 30 za każdą uzdrowioną osobę
Siła: -
Celność: -
Opis: Geysis tworzy na podłożu wodne koło, w którym zaczyna tańczyć. Poruszając dłońmi wprawia w ruch wodę. Podmuchem, zdmuchuje z dłoni wodę aby uleczyć wybrane cele. Może uleczyć do pięciu celów jednocześnie. Przywraca 20% aktualnego życia.


 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo