Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieQuarki   Sro Maj 24, 2017 9:41 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
QuarkiWyjątkowo rozkoszne, bardzo przypominające małpkę stworzenie. Proszę niech jednak was to nie zmyli bo tak naprawdę to wredne stworzenia, które są skłonne do kradzieży

Jedno robi sztuczki mające zwrócić naszą uwagę a drugie zagląda do naszej kieszeni. Mimo to nie są niebezpieczne, chociaż potrafią podrapać lub pociągnąć za włosy. Małpki mają zaledwie 70 cm, a ich sierść gdy się najeży robi się ostra niczym kolce jeża, dlatego radzimy ich wtedy nie dotykać. Osobniki męskie są szare lub czarne, a płeć piękna biała lecz dużo bardziej agresywna i bardzo negatywnie nastawiona do innych. Mężczyźni jednak często są dużą atrakcją w Słonecznym Osiedlu, gdyż bardzo często właśnie tam zdarza im się szukać pożywienia. Jedzą głownie owoce. Trzeba też wspomnieć, że mieszkańcy osiedla nie darzą ich wielką miłością. Quraki nie raz kradły pożywienie przez otarte okna, bądź to przywłaszczały sobie błyskotki. Quraka nie da się do końca oswoić. Można się z nim zaprzyjaźnić, ale nie da się go oduczyć złodziejskiej natury. Nie da się też przygarnąć go pod swój dach. Żyją tylko w swoim stadzie. Nie przyzwyczajają się też do osób, i jeśli nie zadbamy sami o przyjaźń zapomną o nas.. Są łatwym przeciwnikiem, o ile jest się zwinnym. Atakując jednego trzeba walczyć z całym stadem.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Zwierzęta
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo