Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieHydra   Sro Maj 24, 2017 7:07 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Hydra


Hydra jest mitycznym stworzeniem, mającym ponad kilkaset dekad. Po walce z Heraklesem, Tyfon odkopał nieśmiertelną głowę potwora.
Hydra jest mitycznym stworzeniem, mającym ponad kilkaset dekad. Po walce z Heraklesem, Tyfon odkopał nieśmiertelną głowę potwora. Postanowił przywrócić jej zdrowie i siły. Regeneracja zajęła jej prawie dwa tysiące lat. Każda część ciała odrastała bardzo powoli, sprawiając przy tym niewyobrażalny ból. Mierzy sobie prawie dziesięć metrów i posiada osiem głów śmiertelnych i dziewiąta nieśmiertelną. Ta wyjątkowa znajduje się po środku.Śmiertelne głowy pokryte są srebrnymi łuskami, zaś nieśmiertelna złote. Jej oczy są czerwone. Szczęka jest przyozdobiona ostrymi jak miecz zębami. Posiada cztery, silnie umięśnione łapy zakończone szponami. Jest bezpłodną gadziną. Do czasu Katastrofy Hydra pomieszkiwała u swego ojca Tyfona. Ponieważ Echidna i Amaterasu to przyjaciółki, pozwoliły Hydrze zamieszkać w Lanwick. Stała się strażniczką tego miasta i pomieszkuje pod ratuszem. Jej charakter zmienił się po walce z Heraklesem. Zaczęła inaczej patrzeć na świat. Wbrew pozorom, to że jest potworem, nie oznacza, że nie uczy się na błędach. Jednakże nie oznacza to, że nie potrafi być bezwzględna. Może posługiwać się ludzkim głosem. Od czasu do czasu wychodzi na powierzchnię miasta.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Zwierzęta
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo