Share Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieUzdolnienia - Illiria   Uzdolnienia - Illiria EmptyPon Maj 04, 2020 10:03 pm


Eiyu
Eiyu
Nowy gracz
Nowy przybysz
Skąd : Stary Świat
Join date : 09/04/2020
Liczba postów : 2

Uzdolnienia

Illiria Phervis

Czary

Nazwa: Leczący okład
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many:
Siła:
Celność: 100%
Opis: W miejscu, którego dotyka dłonią, tworzy roślinny okład zasklepiający otwarte rany i łagodzący ból. Zbyt duża ilość użyć na jednym celu powoduje jego otępienie. Można używać na sobie.

Nazwa: Kamienna skorupa
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many:
Siła:
Celność: 100%
Opis: Tworzy kamienną skorupę wokół celu absorbującą ataki, w czasie działania w zależności od miejsca użycia może spowalniać, ograniczać lub uniemożliwiać ruch. Po przyjęciu zbyt dużej ilości obrażeń kruszy się. Cel musi być w zasięgu (fizycznym) użytkownika. Można używać na sobie.

Nazwa: Usypiające pyłki
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many:
Siła:
Celność: 75%
Opis: Przywołuje usypiające pyłki krążące w wirze dookoła użytkownika w promieniu 4 metrów. Wszyscy wystawieni na ich działanie poza uzytkownikiem stają się od razu otępiali i senni, mogą pojawić się reakcje alergiczne skutkujące duszeniem się.

Nazwa: Liany
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many:
Siła:
Celność: 75%
Opis: Przywołuje wystrzeliwujące z ciała użytkownika liany, zaczepiające się na pierwszym celu w lini prostej, na który spojrzy użytkownik. Łatwiej trafić w cel nieruchomy. Po przywołaniu liana od razu zaczyna się zwijać przyciągając użytkownika do celu lub na odwrót (w zależności od wypadkowej sił działającej na nich). Lianę można zniszczyć, jednakże jest ona dość wytrzymała. Zasięg do 15 metrów.


Aspekty

walka kijem - celem rozładowania emocji i panowania nad swoją demoniczną naturą od małego uczyła się walki kijem, w późniejszym czasie, gdy zabrakło jej partnerów do sparingu kontynuowała treningi sama, gdyż pomagały jej zachować spokój ducha. Nic w końcu nie robi człowiekowi lub pół-demonowi tak dobrze, jak porządny wysiłek fizyczny. Nawet aktualnie często wymyka się do jakichś odludnych miejsc by w spokoju poćwiczyć

- wieź z ziemią - właśnie w tym żywiole czuje się najlepiej, nieważne czy to las, czy ogród. Przebywanie pośród roślin działa na nią kojąco a one same pod jej ręką rosną szybciej i bujniej. Zna zastosowania większości roślin - czy to w celu zrobienia smacznego obiadu, czy lekarstwa bądź trucizny

- tendencja do nadużywania alkoholu - bo cóż jest przyjemniejszego niż odpoczęcie na ławeczce po skończonej pracy z butelką czegoś mocniejszego. Albo i dwiema. Raz na jakiś czas zdarzy jej się obudzić w jakimś nieznanym miejscu nad ranem po zbyt optymistycznym ocenieniu swoich możliwości. Jest jednak typem pijącym do lustra a wzrastająca ilość promili we krwi wcale nie polepsza jej miernych zdolności towarzyskich
-

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Uzdolnienia
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum, na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąwykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemyMoe - Yuriee. Większość obrazów pojawiających się na forum pochodzi ze strony Pexels oraz Unsplash i należą do ich twórców..
Raashtram PBF