Share Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieGłówna Sala   Główna Sala EmptyCzw Lis 09, 2017 5:10 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
#2PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptyWto Lis 14, 2017 11:14 pm


Zew van Dohrn
Zew van Dohrn
Postać Niezależna
Skąd : Stary Świat
Join date : 15/08/2017
Liczba postów : 9
Musiał tutaj przybyć, żeby sobie odpocząć. Poza tym, trzeba było się trochę pobawić. Dokuczanie Kainowi stało się już nudne, a ten cep nie potrafił tego zrozumieć.
Zew, zadecydował, że przy okazji podskoczy do swojego ulubionej karczmy. Sam nawet nie wiedział, ile czasu spędził w przybytku, ale alkohol już mu nieznacznie do tego wilkołaczego łba zawędrował, więc tak troszkę postrzeganie świata mu się skrzywiło. No dobra, może więcej niz trochę.
Aktualnie, zmierzał do Perełki, bo od alkoholu narosło mu sporo energii, którą musiał sporzytkować, a że lubił wszystko co piękne i zgrabne to wiedział, gdzie skierować swoje zacne, wielmożne cztery litery. Zew nie ukrywał, że lubił się bawić i imprezować, co nie raz zaskutkowało tym, że doprowadzał swoim zachowaniem do kłótni między Kainem. Chociaż i tak, on po prostu miał wyjebane na to, że wampir się irytował brakiem kultury i taktu z jego strony. Machał tylko ręką i dodawał, że ten Stary Dziad ma w końcu wyjąć kij ze swojego tyłka, bo mu się poślady marnowały.
Zew otworzył drzwi do przybydku, po czym wszedł do Głównej Sali. Klasnął w dłonie, kiedy  wierzeje się za nim zamknęły.
-Szykujcie się na imprezę, Zew van Dohrn przybył!- rozłożył ręce na boki, szczerząc się przy tym.-Gdzie no się schował to mój ulubiony opiekun tegoż przybytku?!-krzyknął z nutą rozradowania w głosie-Płacę podwójnie,  a nawet potrójnie, ale chcę wszystkie ładne damy i dżentelmenów na cały wieczór...a może i dłużej!-Zew w ogóle nie zachowywał się jak ktoś, kto ma juz kilkatysięcy, jak nie więcej lat.
Plus nie było w nim praktycznie nic z dostojności, jako ojciec wilkołaków. Wolał imprezować i szaleć, a do tego łazić na boso, w krótkich spodenkach, a do tego czort wie, czy nosił gacie. Często się w sumie chwalił, że nie czuje przez nich tego zefirku, który sprawia, że jest jeszcze bliżej natury.
Podszedł do najbliższego siedziska, po czym rozsiadł się wygodniej. Po drodze, zgarnął kilka kobiet, które od razu dosłownie, obsiadły go jak muchy. Zadowolony, szczerzył się dalej. Ciepło kobiecego ciała, to było to, czego potrzebował, a może i nie tylko tego? Pstryknął palcami, aby to jeszcze dwie kolejne kobiety, a może i nie, przylgnęły do niego. Tak, teraz było idealnie. Wróć, nie nie było, bo brakowało jeszcze szefa tego całego przybytku, tylko gdzie ta dupencia się podziewała?
Zew zaczął wąchać powietrze, aby zorientować się, gdzie i w jakim kierunku powinien skierować wzrok, aby znaleźć obiekt poszukiwań...

OOC:
 
#3PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySro Lis 15, 2017 9:51 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Ten dzień był jak do tej pory niesamowicie... nudny? Tak, to było idealne słowo, oddające w każdym calu ten felerny nastrój, który towarzyszył Ollie'emu od białego rana. Wychodząc na swój balkonik myśląc co począć dzisiejszego dnia ze swoim żywotem niemal wręcz podskoczył w miejscu przez to co zobaczył. Szczerze? Wolałby zobaczyć legendarnego smoka atakującego miasto niż co widział teraz. Niebo było fioletowo-różowe, widząc to przesiąkały go uczucia gniewu, obrzydzenia, a nawet lekkiego strachu. Ostatnio się tak stało... Równe 20 lat temu, kiedy to zaatakowane zostało Larnwick... 20 lat nie wystarczyło temu imbecylowi? Miasto ledwo się rozbudowało, a on prawdopodobnie już gdzieś się tutaj kręci, kimkolwiek on jest... Czy Rada Miasta śpi?! Mężczyznę dosięgał coraz to większy gniew, a w międzyczasie na ziemi niesamowicie zakręconym krokiem podążał Zew... Jeszcze lepiej, być może ten Lykański pijak przemówi radzie do rozsądku, albo nawet samej pani Burmistrz! Słysząc go jak drze się na dole nawet nie był aż tak zirytowany, jak anioł spadł mu teraz z nieba. Szybkim krokiem zszedł ze schodów i podszedł migiem do głównej sali. Całego Zew'a już obwieszało multum pracownic, Ollie zatrzymał się przy nich i westchnął.
- Zew... Jak się ma mój "ulubiony" klient... Dziewczęta? - Ollie klasnął dłońmi, a wzrok wszystkich dziewcząt przy wilkołaku był nagle skierowany na właściciela domu publicznego, czuły respekt wobec jego osoby i tak też miało być.
- Pozwólcie, że to ja się zajmę tym kawałkiem mięska... - puścił oczko w ich stronę po czym momentalnie przytaknęły i każda udała się w swoją stronę, cóż, ich krągłe pośladki musiały się teraz usadowić z dala od tej rozmowy. Czego uszy nie słyszą tego sercu nie żal. Piekielnik usiadł obok rosłego mężczyzny, a następnie jego ręką zaczęła powoli wędrować od szyi, po umięśnionej i lekko poharatanej od blizn klatce piersiowej i brzuchu i idąc nią w stronę znajomego penisa. Zatrzymał się jednak na spodniach trzymając dłoń na kroczu, lekko go przy tym masując. Polizał go po szyi po czym zaczął mu szeptać do ucha.
- Posłuchaj mnie, Ty pijany oszołomie... Czy ty widziałeś do jasnej cholery co się wyprawia na zewnątrz? Niebo jest Fioletowo-kurwa-różowe, dobrze wiesz co to oznacza... I tak sobie postanowiłeś przyjść się ruchać? Jakiś psychopata jest w mieście! Jesteś albo niesamowicie pijany albo niesamowicie głupi.
#4PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptyNie Gru 03, 2017 4:48 pm


Zew van Dohrn
Zew van Dohrn
Postać Niezależna
Skąd : Stary Świat
Join date : 15/08/2017
Liczba postów : 9
Na widok Olliego, Zew uśmiechnął się od ucha do ucha. Odsunął kobiety, które i tak się ruszyły, gdy tylko ich szef nakazał im to zrobić. Podszedł do burdel taty i przytulił
-Ollusiu! Jak ja się za tobą stęskniłem!- Zew po pijaku był dość, jakby to powiedzieć przytulaśny, jak taki rozkoszny szczeniak potrzebujący pieszczot.
W sumie, jakby nie patrzeć Zew był wilkołakiem, więc niejako był psowatą istotą.
Zew szybko wrócił na kanapę. Pozwolił Olliemu, aby ten usadowił swoją sprawną rączkę na jego spodniach, a potem kroczu.
-Tak ci się spieszy, żeby mnie obsłużyć?-Zew kłapnął zębami przed twarzą Olliego.
Pozwolił chłopakowi na te drobne pieszczoty, ale słysząc wypowiadane przez młodziaka słowa, stał się wręcz jakby nieczuły.
-Co takiego?!-zareagował dość gwałtownie i odepchnął Olliego od siebie.
Wstał z siedziska, aby podejść do okna. Na jego twarzy pojawił się grymas niezadowolenia. Zaczął warczeć, ukazując rząd białych zębów, które nieznacznie się wyostrzyły. Jego oczy zalśnił czerwonym blaskiem.
-Grrr!-zawarczał zdecydowanie głośniej i tego już nie dało się ukryć w żaden sposób.
Każdy w przybytku mógł usłyszeć niezadowolone warknięcia wydobywające się z jego gardła.
-...Priiiide...Grrr....Priiide...-Zew wymruczał przez syczenie imię tego, który tamtego felernego dnia, dwadzieścia lat temu zaatakował i praktycznie zrównał z ziemią całe Larnwick.-Ollie, powiedź wszystkim, żeby nie wychodzili z przybytku dopóki nie będzie wiadome, co się stało.-ojciec wilkołaków odwrócił się przodem do swojego rozmówcy.-Może to być tylko przypadek. Oczywiście nie mam pewności.-zabawowy Zew, który wcześniej zawitał do przybytku, teraz zupełnie stał się jakby inną osobą.
Zew wpatrywał się w Olliego, a potem na wszystkich obecnych.
-Nic się nie dzieje, jeszcze, więc bawcie się, ale nie wolno wam stąd wychodzić. Nikomu!-ostatnie słowa Zewa były wypowiedziane tonem rozkazującym.
Mężczyzna wrócił na kanapę. Usadowił się tak, aby oprzeć łokcie na nogach. Splótł palce rąk, a do dłoni przystawił twarz. Patrzył się w jeden punkt przed siebie. Myślał. Intensywnie myślał. Czuł energię Pride. Wiedział, że to on. Był tego bardziej niż pewien.
Jakby miał ogon, lub był w formie wilka to by tym puchatym dodatkiem nerwowo poruszał na prawo i lewo. Zdenerwowanie można było dostrzec bez problemu. Mało tego, od Zewa biła teraz taka aura, że strach było do niego podchodzić.
#5PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySob Gru 16, 2017 12:44 am


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Ludzie... czy też demony, dzielą się na dwa typy, Ci którzy wolą psy oraz Ci, którzy bardziej przepadają za towarzystwem kotów. Ollie był zdecydowanie tym drugim typem demona. Psy były dla niego zbyt nadpobudliwe, cieszyły się dosłownie ze wszystkiego i zawsze były podekscytowane... Obrzydliwe. Tak samo było z Zewem, a szczególnie gdy ten był już mocno wstawiony. Przytulony przez niego tylko westchnął bo co miał więcej zrobić? Musiał przeboleć to zachowanie.
- Znasz mnie, czas to pieniądz, a pieniądz to władza... - piekielnik zacisnął dłoń na penisie wilkołaka kiedy ten podkreślił swoim tonem słowo "władza". To właśnie jej pożądał najbardziej i nie było dla niego nic ważniejszego.. No może poza bezpieczeństwem jego pracownic.
Po chwili jednak poczuł tylko jak Zew go od siebie odpycha, co nie powiem, niesamowicie go to zdziwiło. Zew był doprawdy.... Specyficznym mężczyzną, w jednej chwili zabawowy flirciarz przypominający szczeniaka, a za chwilę zimny i stanowczy wilk. Kiedy słowa młodzieńca dotarły do rozumu Zew'a objawiła się ta druga strona. Kiedy zaczął warczeć dziewczyny wolne od pracy momentalnie zareagowały, były już w stanie gotowości do zaatakowania klienta jednak czarnowłosy podniósł rękę do góry w celu zatrzymania ich. Pracownice niechętne jednak posłuszne i darzące zaufaniem swojego szefa wróciły do swoich interesów, czasami jednak tylko zerkając na całą awanturę. Słysząc co mówił wilkołak bardziej się tylko zaciekawił. Pride, tak? Więc to tak nazywał się ten oszołom, który zniszczył Larnwick. Cóż, to powinno ułatwić parę spraw. Wsłuchując się w dalszą gadaninę zrozumiał też jak poważna jest dana sytuacja. Ollie, zawołał do siebie swoją najlepszą pracownice, Svetlane.
- Svetlana, prawdopodobnie usłyszałaś co powiedział Zew Van Dohrn... Przekaż proszę to reszcie, w razie pogorszenia się sytuacji zejdźcie do podziemi. - blondynka potaknęła i udała się dalej. Nie była typem osoby, która dużo mówiła i właśnie za to ją lubił.
Zew usiadł, widać było zakłopotanie i tą konsternacje plus nerwy. Młodzieniec podszedł do niego, w końcu teraz był jego klientem, a klienta trzeba zrelaksować. Usiadł obok niego, cofając się lekko w tył położył dłonie na jego umięśnionych plecach i zaczął je masować.
- Spokojnie Zew... Mówisz, że jeszcze nic się nie stanie? W takim razie zmieńmy temat, porozmawiamy o tym potem, wyjdziemy na zewnątrz i wszystko mi wytłumaczysz. Teraz spokojnie.... - ruchy dłoni zaczęły się robić coraz to mocniejsze i zdecydowane. Zew był wielkim kawałem chłopa, a żeby go rozluźnić potrzeba było sporej siły.
#6PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptyPon Lut 12, 2018 12:54 am


Zew van Dohrn
Zew van Dohrn
Postać Niezależna
Skąd : Stary Świat
Join date : 15/08/2017
Liczba postów : 9
-Może się nic nie stanie.- Zew nacisnął na wypowiadane słowa -Wolę dmuchać na zimne.- mężczyzna pozwolił, aby Ollie zaczął masaż jego ramion, więc zamknął powieki.
Tak, to było coś, co trafiło w gust wilkołaka.
Owszem, był rosłym chłopiskiem, ale też miał sporo mięśni. Te były bardzo spięte, co Ollie bez problemu mógł wyczuć.
Zew zaczął mruczeć gardłowo. Masaż, który fundował mu młodzian był taki rozluźniający. Mężczyzna poddał się całkowicie przyjemności, jaką dostawał od Olliego.
Otworzył jedną powiekę, a potem drugą. Musiał przyznać, że te małe dłonie, oczywiście w porównaniu do jego, działały cuda. Właśnie dlatego, bywał tu tak częstym gościem.
Wilkołak oblizał wargi. Pozwolił, aby jeszcze trochę Ollie zadbał o jego, rozluźniające się mięśnia, aby po chwili wstać. Obrócił się w stronę burdel taty. Nie mówiąc nic, złapał go za włosy, a potem odchylił głowę do tyłu. Pochylił się tylko po to, żeby zachłannie wpić swoje wargi w wargi Olliego. Całował czarnowłosego, dopóki starczyło mu tchu. Dał całowanemu odpocząć, złapać oddech, ale tylko na chwilę. Znowu bowiem nie przestawał rozpieszczać ust Olliego swoimi. Pokusił się nawet o to, aby wsadzić swój język do buzi kochanka. Wodził nim po podniebieniu piekielnika. Trwał chwilę w tej zabawie, dopóki sam musiał złapać oddech. Odsunął nieznacznie wargi od warg kochanka. Cienka nikt, która została stworzona ze śliny połączyła ich usta przez krótką chwilę. Zew oblizał usta, nie spuszczając wzroku z piekielnika.
W tym spojrzeniu widać było pożądanie. W sumie, z tego powodu Zew tutaj zawitał. Dotarło też do lykanina, że nachuchał Olliemu alkoholem. Musiał się utwierdzić w tym, jak bardzo waliło mu mocnym trunkiem z japy. Dmuchnął na swoją przysuniętą dłoń, mając nadzieję, że zorientuje się, jak bardzo capi jego oddech.
-Ygh!- Zew wzdrygnął się, czując jak intensywny odór procentowego napoju z jego kłapaczki.-Mam nadzieję, że dasz radę znieść taką ilość smrodu.- mężczyzna wyszczerzył się-Chociaż, tyle razy przychodziłem tutaj lekko najebany, że chyba juz zdążyłeś się do tego przyzwyczaić, Pchło.-lykanin obszedł kanapę, tylko po to, żeby stanąć za Ollim.
Przylgnął do niego swoim ciałem, więc piekielnik mógł wyczuć jak coś zgrabnie wbijało się w jego pośladki.
Zew, specjalnie poruszył biodrami, aby podniecić nieznacznie młodego i dać mu do zrozumienia, że pomysł na zmianę tematu jak najbardziej mu odpowiada.
-Możemy zmienić temat i w ogóle rozmowę, na coś bardziej...-lykanin pochylił się tak, aby szepnąć uwodzicielsko Olliemu do ucha-...pożytecznego i najlepiej dobrze wpływającego na mięśnie...-Zew poliział ucho kochanka.
Wodził po każdym fragmencie ucha Olliego. Wsadził mu nawet jęzor do środka. Mając pewność, że mu Ollie nigdzie nie będzie chciał uciec, objął go w pasie i docisnął mocniej do siebie.
-Zrobimy to jak ostatnim razem, czy masz coś nowego do zaoferowania?-Zew przesunął język z ucha na szyję kochanka.
Wodził po delikatnej skórze Olliego, a po chwili zatopił zębiska w jego skórze, aby zostawić malinkę.
Jego prawa dłoń zawędrowała pod sukienkę, w którą ubrany był Ollie. Zew przesuwał nią powoli ku górze. Opuszkami palców starał się wywołać przyjemne dreszcze, ale nie miał pewności, czy mu się udało czy też nie. W każdym razie, wielka dłoń lykanian zatrzymała się między udami Olliego. Zew docisnął nieznacznie kochanka do łóżka. Wbił zęby w kark Olliego, jak przystało na samca alfę. W tym samym czasie zaczął poruszać dłonią po kroczu piekielnika. Instynkt wilka zaczął się odzywać w Zewie i nie zapowiadało się, że teraz zamierzał odpuścić tej zabawie, przynajmniej nie teraz.
#7PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptyPon Lut 12, 2018 10:34 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Olliemu bardzo podobała się dotychczasowa postawa Zewa, być może tym razem wszystkiego nie spierdoli? Choć może nie mówmy "hop" póki nie skoczymy. Trzymać kciuki za to i za panujący aktualnie nastrój. Było to mocno wyczuwalne jak bardzo wilkołakowi podobał się masaż, z sekundy na sekundę jego mięśnie były coraz bardziej rozluźnione, nie traciły jednak na swojej naturalnej, męskiej twardości. Coś jednak jest w umięśnionych mężczyznach co podniecało czarnowłosego, fakt, że ten konkretny jegomość był bez koszuli tylko w tym pomagał. Taki cukierek dla oczu to istny dar. Tego nie można mu było odmówić, może i był niesamowicie wulgarny co odrzucało piekielnika, jednak ciało...? U la la~...
Ollie chciał już przechodzić do dalszej części gry wstępnej kiedy to nagle jego klient wstał i pociągnął go stanowczo za włosy. Normalna osoba by się zdenerwowała ale Ollie nie lubił delikatnej zabawy. Wręcz przeciwnie, ból go tylko podniecał, samo to uczucie wywołało u niego szybszy przepływ krwi. Wydał z siebie syknięcie i pokazał swoje demoniczne ząbki, spojrzał potem z uśmiechem na wilczka dając mu znać, że lubi to w jaką stronę podążają. Długo to jednak nie trwało bo tak jak demon przypuszczał, zabawa toczyła się bardzo szybko. Ich języki połączyły się w namiętnym tango pożądania powodując wręcz brak tchu w płucach. Kiedy się odłączyli chłopak jednocześnie żałował i cieszył się, że znowu może złapać oddech, pocałunek był niesamowicie niespodziewany. Ollie wyraźnie widział pożądanie w oczach Zewa ale czy można się mu dziwić? Spójrzcie na tego piekielnika... Jest on bowiem najpiękniejszy, a przynajmniej tak o sobie myślał. Narcyz to jego drugie imię. Mimo to czuł delikatne obrzydzenie, wszystko zawdzięczając zapachowi tego nachlanego psa. Czy chociaż raz nie może przyjść trzeźwy do niego? Chyba nie prosi o zbyt wiele. Jedynym tego plusem jest to, że lekko nachlany pozbywa się niektórych hamulców w łóżku.... Ale wciąż, ten okropny zapach! Na dodatek nazywanie go pchłą?! Przecież to niedorzeczne! Ollie może lubił być dominowanym ale godność miał. Sprzedał mu cios w twarz z otwartej dłoni, nie był niesamowicie silny ale na pewno dało to coś do zrozumienia Zewowi.
- Nigdy więcej tak mnie nie nazywaj, śmierdzielu... - Kiedy rosły mężczyzna okrążył kanapę jak zwierzyna na polowaniu właściciel burdelu mógł się tylko spodziewać do czego zmierza. Kiedy poczuł jak to seksowne, męskie ciało przylegało do niego od tyłu zaczął się już delikatnie podniecać, na co komu afrodyzjak kiedy najlepszym specyfikiem jak niesamowicie seksowny kochanek? Nie odpowiadał na razie na jego teksty. Starał się cieszyć tą chwilą jak twarda męskość chce wręcz przebić się przez spodnie właściciela oraz suknię młodego. Sam zaczął się lekko wyginać pośladkami w tył dalej trzymając kręgosłup w pionie. Kiedy Zew zaczął lizać jego ucho sam penis Olliego zaczął powoli się unosić, nie ma na świecie lepszego uczucia od czyjegoś języka na własnej skórze, definitywnie! Zaczął szybciej oddychać całkowicie się mu oddając oraz tej chwili. Kiedy Zew ugryzł go w szyję ten aż lekko zajęczał, a oczy otworzyły się szerzej. Niektóre pracownice wręcz spojrzały się w ich stronę, mimo iż wiedziały gdzie są to patrząc na tak niewinnego właściciela to dla nich szok, znany był tutaj jednak ze swojej surowej postawy. Lekko zadrżał kiedy tamten wsunął swoją szorstką, ciepłą dłoń pod jego ubranie. Następnie kolejne ugryzienie, kochał to i coraz mocniej się podniecał, jego członek był już w pełnej erekcji. Zew przesuwając swoją dłoń coraz wyżej i zatrzymując się tam na pewno wyczuł to. Odsunął niechętnie jednak dłoń Zewa i jego samego od siebie co było trudne bo mocno go przycisnął do kanapy.
- Przenieśmy się do mojej sypialni... Tam kontynuujemy naszą zabawę. - Ollie ruszył seksownym krokiem w stronę pokoju licząc, że wilkołak oczywiście za nim podąży. Po drodze mijali pracownice, niektóre zajmowały się klientami, inne wymieniały kryształy świecące w holu, a inne podziwiały mięśnie Zewa zapewne zazdroszcząc swojemu szefowi ale co poradzić? Najlepszy kawałek miesa dla właściciela.
/z.t oboje do Pokoju Ollie'ego
#8PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySob Lis 03, 2018 3:13 pm


Bajarz
Bajarz
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 192
Dyskusja o dziwnych anomaliach w Larnwick, nie ominęła także i Red Pearl'a.
Zarówno pracownice, jak i goście, stali teraz przy oknach i patrzyli jak ulice miasta, powoli zaczynają znikać we mgle. Jakby tego było mało, niewielkie ogniki, lewitujące gdzie się da, zawitały dookoła. Kilka z nich, przylgnęło do szyb, strasząc gapiów.
Jednak, nie to wywołało największy strach, a Księżyc, który to złowrogo uśmiechał się do wszystkich z nocnego nieba. Jego spojrzenie mówiło jasno, że nie ma dobrych zamiarów.
Wszyscy zaczęli wycofywać się w głąb sali, aby móc uchronić się przed tymi dziwactwami.
I nawet, najodważniejsi, czuli pewnego rodzaju strach, bowiem pierwszy raz mieli styczność z takim rodzajem magii.
Już, w ich głowach powracały wspomnienia sprzed dwudziestu lat.
I tak, sala główna w domu publicznym podzieliła się.
Na tych, którzy skupili się na tym co dalej robić oraz tych, których strach, dosłownie podgryzał od środka.
Ollie, bardzo szybko mógł zrozumieć, że coś się dzieje, dlatego nie było mu dane zaznać spokoju! Jak zwykle w sumie.
Nim jednak, zszedł na dół, posłyszał odgłos wywarzania drzwi oraz krzyk. Jak się dobrze wsłuchał, to mógł usłyszeć, że z sali wrzeszczano coś o wielkiej dyni!
Tak, dobrze słyszał! Jego Red Pearl, został zaatakowany przez wielką dynię o ostrych zębach i wrednym spojrzeniu. Warzywo było tak duże, że sięgało niektórym do ramion.
Mimo, że byli tacy, którzy stanęli do walki, na różne sposoby z niebezpiecznym warzywem, to jednak szybko zostali unicestwieni. Padali nieprzytomni jak muchy, gdy dynia miotała nimi na wszystkie strony, jak tylko uderzała ich swoim warzywnym cielskiem.
Takich cudów, to jeszcze Read Pearl nie widziało!
Wielka dynia, która wparowała przez drzwi, niszcząc je doszczętnie, robiła teraz zamieszanie, w tak idealnie i zadbanym miejscu.
Jak Ollie wjedzie do sali, to ujrzy, że prawie wszystkie meble zostały zniszczone, a ich resztki warlały się po podłodze.
Nieprzytomni zaś, również albo leżeli pod oknami, albo przy ścianach. Istny pierdolnik, który skalał idealizm tego "zacnego" miejsca.

Główna Sala WQpipSD
#9PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySob Lis 10, 2018 2:25 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Tajemnicza, mroczna i pełna intrygi sięgnęła Larnwick tej szczególnej nocy, nieopisane rzeczy zaczęły się pojawiać na jej ulicach, na niebie i w domach. Oczywiście musiało to też sięgnąć przybytku piekielnika bo trochę spokoju dla jego zmęczonej duszy nie dane było zaznać... Pomimo znaczącego faktu, iż ich świat przesiąkał wręcz magią i pojęcie "zjawisko nadprzyrodzone" wyszło z użytku to właśnie tak mogli wszyscy opisać przerażające i mrożące krew w żyłach obiekty. Zaskakująco gęsta mgła, którą można było jeść łyżką do zupy, migoczące, niebieskie orby wprawiające w niepokój oraz okropny księżyc ze spaczonym wyrazem twarzy. Na szczęście Ollie tego wszystkiego jeszcze nie widział, był zajęty robotą papierkową w swoim pokoju, a jakby tego było mało - okna jak zwykle o tej porze były zasłonięte ciężkimi kotarami koloru karmazynowego. Z jednej strony to dobrze ponieważ nie bał się na zapas najgorszego - powrotu zniszczenia, które sięgnęło Larnwick dwadzieścia lat do tyłu.
A spokój dla pana Montrose nie trwał zbyt długo, harmider na dole był tak nieznośny, że zmusił on go do ruszenia się na dół, choćby, żeby wszystkim przypomnieć, że mimo iż jest to burdel to swoje zasady ma... Jednak było to dziwne gdyż zazwyczaj klientela tego przybytku wiedziała jak się zachowywać i nigdy nie było tam zbytnich problemów. Ollie przyspieszył krok, coraz mniej mu się to podobało. Kiedy był już na schodach usłyszał okropny dźwięk, jakby ktoś wyszturmował w drzwi wejściowe, a następnie krzyki wszystkich zgromadzonych. Krzyczeli coś o... Dyniach? Że co do cholery? Ollie już trochę się uspokoił gdyż pomyślał, że ktoś stroi sobie bardzo głupi żart, kiedy jednak dotarł do głównej sali sam nie mógł uwierzyć swoim oczom... Nie dość, że zobaczył zza okien to co widziała wcześniej reszta ludzi to ukazała się mu.... Przerośnięta dynia, która najwyraźniej nie miała przyjacielskich zamiarów. Najpierw przez umysł czarnowłosego przeleciał strach przed nieznanym jednak po chwili kiedy zauważył zniszczenia jaką wyrządziła owa dynia... Wszystkie meble były zmasakrowane, co do ostatniego... Majątek na, który zapracował sobie tyle lat, majątek, za który przelał pot i łzy.... Teraz w jego krwi płynęła czysta żądza zemsty za to co dynia uczyniła, pragnął ją zniszczyć bo odkupić to raczej zniszczeń nie odkupi. Ollie skorzystał z okazji, że dynia nie wiedziała jeszcze o jego obecności, ten więc wycelował w pomarańczowe obrzydlistwo palcem i wystrzelił z niego zaklęciem "lodowy promień" mając nadzieję na chwilowe zamrożenie celu i dając dzięki temu chwilę na ucieczkę wszystkim tam niezdolnym do walki. Plusem tego, że Ollie specjalizował się w magii lodu było to iż wiele zaklęć z tej dziedziny ma szansę na zamrożenie swojego wroga.
#10PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptyWto Lis 13, 2018 5:56 pm


Bajarz
Bajarz
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 192
No, niestety...Tak się złożyło, że dynię guzik obchodziło to, że Ollie zbierał majątek na swoje lokum. Dla niej, liczyło się to, żeby zrobić rozpierdol i dorwać się do tych, których znokautowała.
Ollie, mógł widzieć jak magiczna istota pożera, a właściwie połyka w całości jego klientelę. Nawet, jego najukochańsze pracownice stał się pożywką. Zatem, miał kolejny powód, żeby się zirytować i nabrać chęci do tego, żeby przerobić owoc na zupę lub cokolwiek innego.
Dynia, nie zwróciła uwagi na to, że piekielnik się pojawił. Była zbyt zajęta pożeraniem, czy raczej połykaniem swoich ofiar. Jakby tego było mało, pomarańczowy potwór oblizał swoje wargi wielkim, ostro zakończonym jęzorem.
Na palcu Olliego zalśniła delikatnie niebieska, posypana jakby srebrnym brokatem kulka. Ta, powoli pokryła się szronem. Bardzo powoli, za sprawą sił woli piekielnika zamieniła się w lodowy lśniący od blasku świateł promień, który błyskawicznie powędrował do celu.
Nim dynia zorientowała się, co się dzieje, zamrożony pocisk uderzył w jej pomarańczowe cielsko i stopniowo zaczął pokrywać je lodowym płaszczem. Mimo, że jak to nazwał w myślach, obrzydlistwo próbowało się uwolnić, nic to nie pomogło. Ollie był mistrzem we władaniu magią lodu, więc zaklęcie zadziałało perfekcyjnie. I nim minęła chwila, dynia została zamrożona w dość groteskowej pozie.
Zaczęła pomrukiwać niezadowolona, bo mimo, iż stała się kawałkiem lodu, była świadoma tego, co się działo dookoła. Spróbowała się poruszyć, ale póki co bez skutecznie. Zatem, cel piekielnika został zrealizowany.
W sali pozostało niewiele osób, które nie został wchłonięte przez potwora. Ci, którzy jakieś sił mieli, wyczołgali się, z pomieszczenia, jak tylko dostrzegli, że potwór został tymczasowo zatrzymany. Jednak inni, tylko szukali tego, który doprowadził dynię do zaprzestania demolowania lokum.
Jak piekielnik, zdecyduje się spojrzeć na zewnątrz, przez dziurę, w której wcześniej znajdowały się drzwi, dojrzy, że nie tylko on miał problem z magiczną dynią, która urządzała demolkę. Jak nic, to była inwazja magicznych pomarańczowych paskudztw!


Główna Sala WQpipSD
#11PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptyCzw Lis 22, 2018 10:49 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Dynię oczywiście nic nie obchodziło, nieważne czy były to rzeczy materialne czy niematerialne, jedyne na co się wysilała to destrukcja, która wychodziła jej idealnie do czasu pojawienia się lodowego maga. Nic nie trwa wiecznie, nawet takie okrucieństwa.
Widok pochłaniania przez nią swoich klientów oraz ukochanych nad życie pracownic wprawiało go w niewielki niepokój, na który jednak nie było teraz czasu. Czas mijał, a w krytycznej chwili leciał on nieubłaganie prędko. Jego gniew sięgał już wysokiego sufitu, a emocje tylko wzmacniały potężną już magię lodu. Niebieski promień wystrzelony z palca mężczyzny okazał się być idealnym rozwiązaniem, dynia została zamrożona i tak naprawdę pozostało teraz tylko się modlić do bogów o dobro pochłoniętych przez pomarańczowy koszmar klientów i pracownic. Miał on jednak dobre przeczucia i wierzył w głębi serca, że nic im nie jest, postanowił zaufać swojej intuicji bo ta go jeszcze nigdy nie zawiodła. Nie był on pierwszy lepszym magiem wody, tak naprawdę o wodzie wiedział najmniej bo od zawsze specjalizował się najbardziej na lodzie, lubił w nim wszystko - zimno, schludność i trwałość. Woda potrafi dać życie ale potrafi je również odebrać... Najlepiej lodowym kolcem... wycelowanym w serce.
Mowa o lodowych kolcach, Ollie musiał jeszcze wyciągnąć ludzi z tej dyni. Korzystając z okazji iż jest zamrożona powstały wcześniej plan zaczął przemieniać w czyn.
- Uciekać stąd, prędko!- krzyknął do reszty tam zebranych ludzi, którzy mieli na tyle szczęścia, że nie zostali wcześniej pożarci. Korzystając z okazji iż dynia nie może się poruszyć szybko do niej podbiegł i ponownie krzyknął w jej kierunku.
- Jeśli ktoś mnie tam słyszy, teraz jest wasza szansa! Dynia nie uwolni się jeszcze przez chwilę, wychodźcie przez jej gębę póki możecie, poradzę z nią sobie sam kiedy ostatnia osoba z niej wyjdzie! - piekielnik jak najszybciej próbował im wytłumaczyć co mają robić po kolei, jeśli ludzie z dyni go słyszą reszta powinna pójść o wiele łatwiej, teraz tylko trzymać kciuki o ich sytuację.
Kiedy ten tak do nich krzyczał kątem oka przyuważył jak zza wyważonych drzwi widać resztę miasta zmagającą się z dyniową plagą... Więc to nie będzie koniec, huh? Na samą myśl pierwsze krople potu pojawiły się na jego czole, i nie przez wysiłek, a przez stres... Czy dane mu będzie kiedykolwiek wypocząć?
#12PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySro Gru 19, 2018 6:21 pm


Bajarz
Bajarz
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 192
A czemu miało obchodzić? Dla niej liczyły się inne priorytety, a dokładniej jej własny pomarańczowy zacny zad, który w tej chwili został zamrożony przez piekielnika.
Coś w tym było. Ollie miał rację. Nic nie trwa wiecznie, nawet burza, po której przychodziło Słońce. Jednak, to co mało przyjemne nigdy nie przemijał szybko, a ciągnął się jak flaki z olejem. Sekundy stawały się minutami, a minuty godzinami, co poruszały się ślamazarnie, jeszcze wolniej niż ślimak.
Ollie zapomniał, że przecież lód to nic innego jak woda tylko w zupełnie innym stanie skupienia. Zatem, by móc opanować magię lodu musiał poznać podstawowe zasady magii wody, bez której ta pierwsze nie mogłąby istnieć, czyż nie?
Zaklęcie, którym posłużył się piekielnik było naprawdę silne. Dlaczego? Emocje, które włożył w czar wzmocnił je. Kolejny raz, Ollie przekonał się, że uczucia potrafią działać na magię, która tkwiła w każdej istocie.
Ci, którym udało się uniknąć pochłonięcia przez dynię, dzięki szybkiej reakcji Olliego spróbowali wydostać się z miejsca zagrożenia. Inni zaś, mimo szczerych chęci nie byli w stanie, bo albo nie pozwalała im na to psychiczna kondycja, albo ta fizyczna. W sumie, nie można było się im dziwić. Jedni zostali potraktowani siłą, jaką dysponowała dynia, zaś inni byli przerażeni. Tym bardziej, że ci, którzy pamiętali atak na miasto od razu mieli przed oczami tamte wydarzenia. Pożogę, krew, płomienie trawiące wszystko. Wpadli w trans spowodowany paniką, z której tylko mocne uderzenie powinno ich wyswobodzić.
Dynia, mimo, że zamrożona obserwowała uważnie Olliego. Jakby nie patrzeć, nie była martwa, tylko pokryta czystym, mieniącym się na tęczowo płatami zamrożonej wody.
Pomarańczowy zaczął warczeć, jak tylko piekielnik zbliżył się do niej i zaczął krzyczeć.
Nikt Olliemu jednak nie odpowiedział, zatem może jego domysły, że ktoś przeżył był tylko chęcią udowodnienia, jak bardzo nie chciał uwierzyć to, czego świadkiem był chwilę temu.
Jak, Piekielnik dobrze, że się przyjrzał sytuacji poza lokalem, to na jednym z budynków, mógł dostrzec wysoki, a zarazem szczupły cień. Czerwone oczy popatrzyły uważnie na Olliego, który poczuł strach, jakiego nigdy jeszcze w życiu nie zaznał. Mało tego, uśmiech, który uraczył go dziwny cień dolał oliwy do ognia.
Tajemniczy widok zniknął tak szybko, jak piekielnik zamknął i otworzył powieki.
Z całego transu wyrwał go odgłos pękającego lodu, który lada moment uwolni rozwścieczoną do granic możliwości dynię...

Główna Sala WQpipSD
#13PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySob Sty 19, 2019 2:44 pm


Ollie
Ollie
Obywatel
Skąd : Nexero
Join date : 05/11/2017
Liczba postów : 44
Piekielnik nie mógł już zachować zimnej krwi w tak nerwowej sytuacji, wszystko to coraz bardziej przypominało masakrę z przed dwudziestu lat, jedyna różnica to przerośnięte dynie zamiast Sakiki. Pot zaczynał ściekać mu z czoła na samą myśl o tym wszystkim, a warcząca zza lodu dynia tylko dodawała do gniewu. Brak odpowiedzi z ciała pomarańczowego koszmaru zmuszały Olliego do zakładania najgorszego, tego, że są już martwi.
Wyglądając spojrzeniem na zewnątrz zauważył on nieznaną mu ludzką sylwetkę i przeszywające go oczy świecące krwisto czerwonym blaskiem. Nigdy w życiu nie doznał takiego szoku i jednocześnie przerażenia, jakby zobaczył przed sobą koniec ich świata. Mag próbował się ruszyć z całą siłą woli jednak strach go tak mocno sparaliżował, że nie mógł sam sobie pomóc. Szczęście w nieszczęściu, dźwięk wydostającej się z lodu dyni spowodował ocknięcie się czarnowłosego co pozwoliło na szybko reakcję. Potrzeba jest matką wynalazków i trzeba się nauczyć używania swojej magii w niekonwencjonalny sposób. Podniósł bardzo szybko rękę do góry używając zaklęcia Lodowej Bariery pod dynią. Zaklęcie to pozwoli na podniesienie dyni i zgnieceniu jej między lodową ścianą, a sufitem, a ciała swobodnie wypadną na ziemię.
#14PisanieRe: Główna Sala   Główna Sala EmptySponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Larnwick

piękna stolica Aglar

 :: Crecel Frewes :: Red Pearl
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum, na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąwykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemyMoe - Yuriee. Większość obrazów pojawiających się na forum pochodzi ze strony Pexels oraz Unsplash i należą do ich twórców..
Raashtram PBF