Zobacz posty bez odpowiedzi

Brak nowych postów
Najspokojniejsza dzielnica miasta i najbardziej zielona. To tutaj znajdują się przepiękne ogrody oraz niewielkie kramiki, jak również zamek należący do władcy Aglar.

Stara Aleja
Sro Wrz 04, 2019 12:41 am
Avenath Zobacz ostatni post
Rozdziałów: 20 • Stron: 56

Brak nowych postów
Ta część miasta przypomina mieszkańcom o tragicznych wydarzeniach z lat ubiegłych. W tym miejscu, panuje dość nostalgiczna aura.

Ruiny Zamku
Sro Kwi 17, 2019 11:36 am
Izual Zobacz ostatni post
Rozdziałów: 7 • Stron: 42

Brak nowych postów
Serce miasta. Miejsce, w którym znajdują się sklepy, warsztaty, Dom Żywiołów, Ratusz, słynna Aleja Zegarów oraz stacja kolejowa.

Fontanna Syreny...
Czw Kwi 02, 2020 2:05 am
Ariel Zobacz ostatni post
Rozdziałów: 30 • Stron: 100

Brak nowych postów
Dzielnica handlowa miasta. Niegdyś wyglądała na opustoszałą cześć miasta. Teraz, tętniąca życiem zarówno w dzień jak i w nocy. Radosne melodie wygrywane przez grajków słyszalne są, wręcz na okrągło.

Zakład Krawiecki...
Nie Kwi 19, 2020 4:43 pm
Avenath Zobacz ostatni post
Rozdziałów: 27 • Stron: 89

Brak nowych postów
Dzielnica mieszkalna miasta. Podczas ataku na miasto, w przeszłości wszyscy mieszkańcy przemieścili się na południe będące najmniej dotknięte niszczycielską siłą. Teraz to miejsce tętni życiem. Jest najpiękniejszą częścią miasta.

Tawerna Piracka ...
Pon Wrz 16, 2019 8:08 pm
Izual Zobacz ostatni post
Rozdziałów: 12 • Stron: 41
Larnwickpiękna stolica Aglar Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum, na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąwykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemyMoe - Yuriee. Większość obrazów pojawiających się na forum pochodzi ze strony Pexels oraz Unsplash i należą do ich twórców..
Raashtram PBF