Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieGrupy   Sob Maj 06, 2017 5:01 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
GrupyRada Miasta

Grupa ludzi zarządzająca metropolią, ważne osobistości i osoby, które zapracowały na to by się znaleźć w tym gronie oraz nieraz ci najpotężniejsi z ras. Oni są tu bowiem prawem, opiekują się miastem i zarządzają finansami. Wielu z nich pełni znaczące role. Do nich należy jakże by inaczej, oczywiście pani burmistrz- najważniejsza osoba posiadająca najwięcej uprawnień, będąca głównym prawem w mieście jak i władzą. Przewodniczy Radzie, pod jej rozkazami znajdują się Rycerze oraz pomaga mieszkańcom jak tylko może.


Rycerze Zodiaku

Można ich określić mianem "małej armii", w której skład wchodzą przedstawiciele różnych ras dzięki temu, że nie ma dyskryminacji na tle rasowym i każda osoba z predyspozycjami może się tam dostać. Członków tej grupy jest tyle samo co zodiaków w horoskopie- dwunastu, a każdy przedstawia dany znak obowiązujący w Nowym Świecie. Rycerze to elitarni żołnierze (główni obrońcy miasta i też ich strażnicy), odziani zwykle w błyszczące zbroje i dosiadający mistycznych zwierząt będących pewną odmianą gryfa znanych pod nazwą: Sowogryfów. Tylko oni mogą posiadać takowe stworzenia, nikt poza ich oddziałem. A w przypadku byłych rycerzy- wszystko zależy od ich odbytej służby i decyzji Rady


Obywatele

Po prostu, mieszkańcy oraz osoby pracujące w mieście. Każdy może nim być nieważne jakiego jest gatunku. Jest to możliwe o ile jest zameldowany na stałe i ma swoje "cztery ściany" w mieście lub na jego obrzeżach. Są też tymczasowi mieszkańcy, jak podróżnicy czy kupcy, nazywani gośćmi lub imigrantami, którzy nie mają stałego miejsca zamieszkania. Do obywateli zalicza się również osoby wyżej postawione jak urzędnicy państwowi czy też pracownicy administracji. Obywatele to wszelakiej maści pracownicy, robotnicy oraz chłopi pracujący na roli.


Naznaczeni

Naznaczeni to osobniki przesiąkniętę magią, która przybyła wraz z Nocto. Każdy, kto miał z nią styczność posiada czarne znamiona na ciele. Pojawiają się w różnych miejscach na ciele. Mogą to być ręce, nogi, plecy jak również oczy, czy język. Znamiona te stopniowo pożerają Naznaczonego, co w pewnym momencie doprowadza do mutacji takiej istoty. Tajemniczy pierwiastek, który ma styczność z ciałem żywej istoty zaczyna na niej żerować, niczym pasożyt, który nie da spokoju do momentu uśmiercenia nosiciela. Proces pożerania trwa wiele lat i u każdej istoty jest on zupełnie inny. U jednej ten proces może trwać tylko kilka miesięcy, zaś u innej kilka lat.W każdym razie, wszystkie te osoby czeka jeden i ten sam los-mutacja oraz śmierć. Wiadome jest, że magia u takich istot działa na odwrót lub nie działa w ogóle, acz dostają innych zdolności magicznych, jak również fizycznych. Osoby te są poszukiwane w każdym zakątku świata jako realne zagrożenie dla innych.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo