Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisaniePiekielnicy   Sob Maj 06, 2017 12:40 pm
Administracja
Head admin


avatar
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 420
Zobacz profil autora
Demony


Pierwsze Demony narodziły się z promieni czarnej materii, fragmentu serca Szatana oraz kropli krwi Boga. Zostali powołani jako Strażnicy czarnej materii. Wszystko zaczęło się od tego, że obie materie zaczęły się nawzajem pożerać. Biała materia próbowała zapanować nad czarną i odwrotnie. Następstwem tego była choroba obydwu braci. Apokalipsa i Solara postanowili wezwać ich do siebie. Dowiedzieli się albowiem, że owe anomalie dotyczą ich rodzinnej planety oraz planety, której strzegli. Musieli więc zrobić z tym porządek i to jak najszybciej. Obaj bracia zadecydowali, że trzeba stworzyć kogoś, kto będzie pilnować zarówno białej jak i czarnej materii. Pierwszym Demonem, był nie kto inny jak Belial - czyli prawa ręka Szatana. Okryte zostało tajemnicą jak rozwijała się dalej rasa Demonów. Wiadome jest, że stali się mieszkańcami zarówno Piekła jak i Nieba. Wiadome jest także, że przez wiele dekad obie te rasy walczyły ze sobą.


Demony tak naprawdę niczym nie różnią się od zwykłych istot żywych. Jedyna ich charakterystyczną cechą są oczy. Ich oczy mają barwę brązową, szarą lub czerwoną, niekiedy mieszaną. Prawda jest jednak taka, że dzięki zdolnościom zmiany wyglądu są w stanie tworzyć wszelakie wariacie kolorystyczne tęczówek. To samo tyczy się koloru włosów. Jedyną, niezmienną cechą u Demonów są ich skrzydła oraz ogony i rogi. Nie od samego początku Demon je posiada. Te pojawiają się w dniu ich osiemnastych urodzin. Zaczynają przez kilka dni wyrastać z ich pleców. Jest to proces bardzo bolesny, ponieważ skrzydła i rogi przebijają się przez warstwę skóry. Młody Demon traci wtedy przytomność. Zmuszony zostaje pozostać pod opieką osoby starszej. Im Demon wyżej w hierarchii tym posiada więcej skrzydeł. Maksymalna ilość par skrzydeł to sześć. Skrzydła są błoniaste, zakończone albo jednym pazurem albo trzema pazurami. Rogi wyrastają z czoła, tuż nad brwiami. Mogą mieć różne kształty, od baranich po długie i proste. Zawsze jest to para rogów. Standardowy ich rozmiar to około 60 centymetrów, zaś rozpiętość skrzydeł to około dwa metry. Ogon zaś potrafi mieć długość nawet do jednego metra. Jest bardzo wrażliwy na dotyk i jest niejako sferą erogenną. Jednak można bez problemu dotykać ich ogony, trzeba tylko uważać na mały efekt uboczny. Demon, którego ogon zostanie zbyt często dotykany zaczyna się podniecać, a jego popęd seksualny powoli wzrasta. Najbardziej wrażliwa jest sama końcówka ogona, która przypomina grot strzały. U kobiet jest on bardziej zaokrąglony i wygląda jak odwrócone serduszko. Najlepsza metodą by tego uniknąć, jest po prostu nie dotykać tego wijącego się dodatku. Demony mogą siłą woli ukrywać skrzydła. Skrzydła stają się niewidoczne dla innych, ale ich ciężar nie znika. To samo tyczy się ogona czy rogów. Demony posiadają drugie oblicze. Jeśli wpadają w gniew ich skóra robi się metaliczna. Paznokcie u dłoni zamieniają się w pazury o ostrych końcach. Całe ich ciało wygląda wtedy tak, jakby demon powstał z jednego kawałka metalu. Tej mocy może używać bardzo nieliczne grono: córka Szatana, sam Szatan oraz książęta i księżniczki Piekieł. Pozostali posiadają ograniczniki mocy jako kolczyki w uszach lub wisiorki na szyi czy też bransolety, których nie mogą nigdy zdjąć, chyba, że Szatan przełamie zaklęcie blokujące moc.


Przed Kosmiczną Epoką Lodowcową Demony zamieszkiwały głównie swoją rodzinną krainę - Piekło, a niekiedy zaglądały do Nieba. Demony jak i Anioły to najbardziej tajemnicze rasy, aktualnie zamieszkujące planety. Cały czas odkrywa się w nich coś nowego. Wiadome jest jedno - rozmnażają się i funkcjonują jak zwykłe, ludzkie istoty.

Statystyki początkowe

Siła 52
Wytrzymałość 45
Opanowanie 75
Pokłady Magiczne 38
Zwinność 43

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Rasy :: Rasy Podstawowe
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad