Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieNiebianie   Sob Maj 06, 2017 12:35 pm
Administracja
Head admin


avatar
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 420
Zobacz profil autora
Anioły


Pierwsze Anioły narodziły się z promieni białej materii, fragmentu serca Boga oraz kropli krwi Szatana. Zostali powołani jako Strażnicy białej materii. Wszystko zaczęło się od tego, że obie materie zaczęły siebie nawzajem pożerać. Czarna materia próbowała zapanować nad białą i odwrotnie. Zaczęło to powodować pewne komplikacje, a do tego wywołało chorobę u obydwu braci. Zarówno Bóg jak i Szatan zostali wezwani przez Apokalipsę oraz jego żonę. Powiadomili ich, że owe anomalie pojawiają się tylko na ich planecie oraz na planecie, której byli strażnikami. Dostali zadanie, aby coś z tym zrobić. Mieli jak najszybciej wymyślić sposób, co by zrobić z tym porządek. Obaj bracia zadecydowali, że trzeba stworzyć kogoś, kto będzie pilnować zarówno białej jak i czarnej materii. Pierwszym Aniołem, był nie kto inny jak Metatron - czyli prawa ręka Boga. Okryte zostało tajemnicą jak rozwijała się dalej rasa Aniołów. Wiadome jest, że stali się mieszkańcami zarówno Nieba jak i Piekła. Wiadome jest także, że przez wiele dekad obie te rasy zawzięcie ze sobą walczyły.


Anioły tak naprawdę niczym nie różnią się od zwykłych istot żywych. Jedyną ich charakterystyczną cechą są oczy. Ich oczy mają barwę błękitną, zieloną czy złotą lub mieszaną. Prawda jest jednak taka, że dzięki zdolnościom zmiany wyglądu są w stanie tworzyć wszelakie wariacie kolorystyczne tęczówek. To samo tyczy się barwy włosów. Jedyną, niezmienną cechą u Aniołów są ich skrzydła. Nie od samego początku Anioł je posiada. Te pojawiają się w dniu ich osiemnastych urodzin. Zaczynają przez kilka dni wyrastać z ich pleców. Jest to proces bolesny, gdyż skóra na plecach jest przebijana przez skrzydła. Następuje wtedy krwawienie, które występuje tylko na kilka godzin. Młody Anioł jest wtedy bardzo osłabiony. Musi być pod opieką kogoś starszego. Rozpiętość skrzydeł to około dwa metry. Okryte są piórami, swoją drogą bardzo podobnymi do ptasich. Im Anioł wyżej w hierarchii tym posiada więcej skrzydeł. Maksymalna ilość par skrzydeł to sześć. Mogą posiadać różne kolory - zupełnie białe, z kolorowymi końcówkami lub mogą mieć też barwy czerwieni oraz niebieskości. Mogą posiadać plamki, ciapki, a nawet paski. Chociaż te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko. Należy też dodać, że pióra Aniołów działają jak trucizna. To taka naturalna bariera ochronna, gdyż ich skrzydła są bardzo delikatne i wrażliwe. Jeśli ktoś spróbuje bez zgody właściciela ich dotknąć, na pewno spotka go niemiła niespodzianka. Każde zatrucie jest inne. Raz może to być zwykła choroba trwająca kilka dni, a za innym razem taki delikwent może dorobić się żółtych czy zielonych plam na ciele, a czasami nawet może mu się zacząć odbijać bańkami mydlanymi. Należy dodać, że skrzydła Aniołów to sfera erogenna, dlatego dotykanie skrzydeł jest bardzo intymne. Dotykając skrzydeł Anioła za jego ówczesną zgodą, bardzo łatwo doprowadzić go do podniecenia seksualnego. Pierzasty dodatek Anioły mogą siłą woli ukrywać. Skrzydła stają się niewidoczne dla innych, ale ich ciężar nie znika. Nadal je czują. Anioły posiadają możliwość zamiany w istotę ze światła. Dzięki temu ich moc jest całkowicie odblokowana. Tej mocy jednak może używać nieliczne grono: Metatron, sam Bóg, dwaj synowie Boga oraz książęta i księżniczki Nieba. Pozostali posiadają ograniczniki mocy jako kolczyki w uszach lub wisiorki na szyi czy też bransolety, których nie mogą nigdy zdjąć, chyba, że Bóg przełamie zaklęcie blokujące moc.


Przed Kosmiczną Epoką Lodowcową, Anioły zamieszkiwały głównie swoją rodzinną krainę - Niebo, a niekiedy zaglądały do Piekła. Anioły jak i Demony to najbardziej tajemnicze rasy aktualnie zamieszkujące planety. Cały czas odkrywa się w nich coś nowego. Wiadome jest jedno - rozmnażają się i funkcjonują jak zwykłe, ludzkie istoty.

Statystyki początkowe

Siła 30
Wytrzymałość 35
Opanowanie/b] 50
[b]Pokłady Magiczne
80
Zwinność 45

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Rasy :: Rasy Podstawowe
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad