Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieLudzie   Sob Maj 06, 2017 12:27 pm
avatar
Liczba postów : 397
Join date : 24/04/2017
Zobacz profil autora http://crystalempire.forumpolish.com
Ludzie


Rasa ta powstała z Łez Boga oraz krwi Szatana. Obaj bracia tak bardzo pragnęli zaludnić planetę nad którą mieli sprawować pieczę, że wykorzystali ku temu swoją cząstkę. Cząstka Boga oraz Cząstka Szatana tkwi w każdym człowieku, bez wyjątków. Dzięki temu istoty te posiadają neutralny charakter. Mogą być i dobre i złe. Właściwie to dążą do poznania każdej z tych stron.


Ludzie, niegdyś dumna rasa, która wręcz władała Ziemią. Kiedyś, to oni byli najliczniejszym gatunkiem zamieszkującą planetę. Inteligentni, ale też pyszni. Na planecie Ziemia to oni przyczynili się do początku Kataklizmu. Chęć posiadania cząstki Boga sprawiła, że w pewnym momencie zatracili się w swoim egoizmie, dlatego to oni najbardziej ucierpieli jeśli chodzi o planetę Ziemię. Ludzie są rasą, która potrafi dostosować się do każdych warunków. Wyróżniamy następujące odmiany rasy ludzkiej:
Biali to osobniki o jasnej karnacji. Przeważnie ich kolor włosów to wszystkie odcienie blondu, brązu, czarnego czy siwości. Bywają też kolory mieszane np. brązowy z siwym, brązowy z czarnym czy nawet brązowy, siwy z brązowym oraz czarnym. Zaś kolory oczu mieszczą się w tonacji niebieskiej, szaro - niebieskiej, piwnej, zielonej. Zdarza się, że niektórzy są w posiadaniu jednej tęczówki o innym kolorze niż druga. Wtedy mówi się o heterochromii. Cechą tego gatunku to proporcjonalny tułów do długości kończyn.
Czarni to osobniki o ciemnej karnacji. Od jasnego brązu po bardzo ciemny. Włosy również mają barwę ciemną i przeważnie są to czarne, brązowe lub mieszane odcienie. Kolory tęczówek oczu są piwne lub prawie czarne. Cechami charakterystycznymi tej rasy są: szeroka, krótka, wypukła klatka piersiowa, szerokie ramiona, wąska miednica, krótkie drogi oddechowe, szeroki nos, silnie skręcone włosy, skąpe owłosienie powłok ciała, krótki tułów, długie nogi.
Żółci po Kataklizmie, stali się najmniej liczną odmiana gatunku. Ich włosy oraz oczy mają podobną barwę jak Biali. Cechują się niskim wzrostem, długim tułowiem, krótkimi nogami, małą powierzchnią ciała, grubymi z reguły przetłuszczonymi włosami, płaską twarzą, nisko osadzonym nosem oraz skośną szparą oczną.
Mieszani to najczęściej spotykana odmiana tej rasy. Mogą oni posiadać mieszane cechy w zależności kim byli ich rodzice. Można spotkać osobnika ciemnoskórego o lekko skośnych oczach i jasnych włosach lub żółtego o szerokim nosie i kręcących włosach.


Ludzie to rasa, która może pałać się wszystkim, włącznie z użyciem magii. Ponadto stworzyli mnóstwo interesujących i przydatnych wynalazków. Jedynymi konkurentami dla nich są wampiry. Człowiek to rasa, którą najłatwiej zabić. Mogą łatwo zachorować, gdyż ich organizmy są o wiele słabsze, podatne na wszelkiego rodzaju choroby. Jednak dzięki dobrze rozwiniętej medycynie i lekom są w stanie niekiedy całkiem wyzdrowieć.

Statystyki początkowe

Siła
25
Wytrzymałość 34
Magiczny Atak 25
Magiczna Obrona 32
Szybkość 20

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

 :: Biblioteka :: Rasy :: Rasy Podstawowe
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemyRoth. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!
Yggdrasil - portal o grachShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad