Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieNoc Koszmarów (Halloween Event)   Pon Paź 29, 2018 2:18 pm


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 156
Zobacz profil autoraTa noc będzie niezapomniana, dla mieszkańców miasta. Wiatr przyniósł ze sobą zimno oraz mroczna atmosferę, której nie dało się nie zauważyć. Rezydencji Larnwick, jeszcze bardziej się zmartwili z powodu całej tej sytuacji. Wystarczy, że sakiki wymordował kilka osób, ledwo co się wszyscy podnieśli, a teraz to.
Na całe częściej w nieszczęściu, okazało się, że dziwna atmosfera pojawiła się w całym Kryształowym Królestwie Ziemi.
Każde miasto zaczęła spowijać złowroga aura oraz delikatna mgła. Na ulicach, samoistnie zaczęły pojawiać się małe płomyczki, które poczęły wędrować ulicami miasta. W wielu miejscach przemykały cienie oraz białe postacie mrożąc krew w żyłach tym, którzy mieli przyjemność ich spotkania. Jakby tego było, cały czas dało się słyszeć wywołującą ciarki melodię wygrywaną na fortepianie.
Jednak, nie to było w tym wszystkim najgorsze. Wszędzie, zaczęto odnotowywać ataki magicznych, krwiożerczych dyń, które nie miały pokojowych nastrojów. Nawet w Larnwick odnotowano kilka ataków, a ci którzy mieli z styczność z tymi istotami zapadały w letarg i nie przestawały drżeć. Wyglądało to tak, jakby ich sen był koszmarem, z którego nie mogli się obudzić.
Zwieńczeniem dziwnych sytuacji stała się trwająca cały czas noc. Słonce nie pojawiło się na nieboskłonie, tak jak to powinno się stać. Dlatego, sami hegemoni Zjednoczonego Kryształowego Królestwa Ziemi poczuli niepokój. Tym bardziej, że Księżyc zaczął uśmiechać się złowrogo, a jego straszliwy wzrok spoczywał na każdym, kto wyszedł na zewnątrz. Mieszkańcy planety zaczęli czuć dyskomfort i obawy, że zbliża się coś złego, coś z czym nie mieli do tej pory styczności.
Jak to będzie wyglądało na fabule? Otóż, fabularnie na cały okres eventu tj. do 3 listopada na całej Ziemi panuje noc! Każdy z Graczy dostanie spotkanie z magiczną dynią, której będą musieli stawić czoła.
Najważniejszym elementem tego eventu jest dojście, kto za tym wszystkim stoi.
Nagrodami za czynny udział w evencie będą:

- Fabularne punkty
- Specjalizacja, którą Gracz będzie mógł sobie wybrać.
- Magiczne przedmioty, które można zdobyć w czasie eventu,
- Magiczny chowaniec, którego będzie można zdobyć podczas niektórych mini misji podczas eventu,
- Nagroda niespodzianka dla tych, którzy rozwiążą główną zagadkę eventu!

Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Dawno, dawno temu... i sprzed godziny

misje i eventy

 :: Opowieści ze świata :: Aktualne Eventy
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo