Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieZnajomi Tezzereta   Sro Paź 17, 2018 1:52 am

Obywatel
Liczba postów : 8

Statystyki
Życie:
440/440  (440/440)
Mana:
300/300  (300/300)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Associates

Chidori Kage
Moja przyszywana siostra, poznałem ją tuż po „dołączeniu do szczurów, ja dostałem w pysk bo wchodziłem w nie swoje interesy, ona bo grzebałą w nieodpowiednich mieszkach z forsą. Przez cały okres naszej bytności w organizacji pomagaliśmy sobie przechodzić następne testy, zgarniać coraz lepsze łupy, była i nadal jest moją najlepszą przyjaciółką, jedyną osobą której ufam bezgranicznie. Potem razem dostaliśmy się do rodziny Kage.

Carmel Canthe
Głównodowodzący służb porządkowych Larnwick i mój bezpośredni przełożony. Miałem wątpliwą "przyjemność" rozmawiać z nim przy kilku okazjach, na skrzydła Kruka, jaki to jest dupek

Fafnir Youngling
Czasami widuję go podczas moich nocnych eskapad zwiadowczych po mieście, dziwna postać ale jakaś taka swojska, nie wiem czemu ale dostrzegam w nim pokrewną duszę.

Maverick Voss
Barman w zajeździe “Pod skośnymi drzwiami”, po przyjeździe do Larnwick zatrzymałem się u niego, a że potrzebował rąk do pracy to zgodziłem się trochę dorobić u niego w zamian za pokój, było to jakiś rok temu i mimo że już nie pracuję dla niego nadal dażę go sympatią i przyjaźnią, no i zawsze mam u niego wynajęty pokój, mój mały dom w Larnwick .
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1