Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieAriel Aristow   Pon Paź 08, 2018 4:10 pm


avatar
Obywatel
Join date : 08/10/2018
Liczba postów : 12

Statystyki
Życie:
1200/1200  (1200/1200)
Mana:
1700/1700  (1700/1700)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Ariel Aristow

Pełne imię i nazwisko: Ariel Aristow
Wiek 267
Rasa Wampir
Pierwiastek Magiczny Woda
Dom Magiczny Dom Wody
Znamię Magiczne Średni, wyglądający jak wąż morski
Grupa Obywatel
Zawód Obecnie pomaga w bibliotece
Pochodzenie Nowy Świat
Aktualne miejsce zamieszkania Larnwick, Cellem Coam
Czary

Wodny Ślizg
Lodowa Bariera
Mroźna Wędrówka
Glacjalny Oddech
Specjalizacje

-Znajomość pisma runicznego
Znajomość prastarych języków
Konserwacja starych dokumentów, ksiąg
Pamięć fotograficzna
Umiejętności

Ma bardzo skromną wiedzę o broni białej, ale jednak zawsze coś
Potrafi coś ugotować z "niczego"
Ma całkiem dobrą orientację w terenie
Potrafi parę chwytów na gitarze
Fobie/Choroby

Bardzo boi się ognia
Nie przepada za schodzeniem pod ziemię
Boi się mocnych emocji, a raczej utraty kontroli nad nimi
Łapie alergię niemal zawsze gdy wypije eliksir
Osobowość postaci
Jest naprawdę spokojną postacią. Na próżno szukać u niego wybuchów złości, czy jakichkolwiek innych emocji. Wynika to z tego, że mało rzeczy bierze do siebie, i twierdzi, że nie warto się przejmować niektórymi sprawami, które w oczach innych mogą uchodzić za ważne. W oczach wielu osób uchodzi za dobroduszną postać, która oddałaby wszystko potrzebującym. Niestety, nie do końca jest to zgodne z prawdą. Owszem, Ariel jest skłonny do pomocy tym, którzy tego potrzebują, ale daleko mu do altruisty, który odda wszystko. Dla obcych osób jest po prostu miły, jednak zdystansowany. Zawsze stara się zachować kulturę osobistą, i być miłym dla każdego, jednak bardzo ceni sobie swoje życie prywatne i nie lubi się nim dzielić. Uznaje zasadę, by nie wchodzić z butami w czyjeś życie. No, chyba, że ktoś sam tego chce.
I nie koniecznie jest bardzo przejęty losem osób, które są mu zupełnie obce. Sytuacja jednak odwraca się, gdy chodzi o kogoś mu bliskiego.Góry przeskoczy, bieg rzeki odwróci.. Również wtedy pozwala sobie na porcję wygłupów, których nigdy by się nie odważył.
Nie należy jednak zapominać, że jest szczery, i nawet jeśli kogoś kocha to potrafi szczerze powiedzieć co sądzi o jakiejś sytuacji. Nie jest jednak chamski, zawsze robi to w miarę kulturalny sposób.
Jako, że sam jest szczery, to nie cierpi, gdy ktoś go okłamuje. Można powiedzieć, że jest dość wyczulony w tej kwestii. Ceni sobie szczerość i uczciwość. Jednak co by ktoś nie zrobił, to potrafi przebaczyć, gdy ktoś przyzna się do błędów i wyrazi skruchę. Sam działa w podobny sposób, nie jest idealny i jak każdy - popełnia błędy. Jednak stara się zawsze znaleźć w sobie odwagę by przeprosić i odpokutować.  
Wygląd postaci
W przeciwieństwie do jego charakteru, jego wygląd nie jest zbyt "przyjazny". Wygląda na typa z pod ciemnej gwiazdy, który najpewniej ma coś za uszami. Często też jego twarz przybiera mimikę irytacji, nawet jeśli jest spokojny jak jezioro. Często bywa tak, że dzieci widzące go na ulicy chowają się za rodzicami. Same rysy twarzy są dość harmonijne, prosty nos, wysoko osadzone kości policzkowe. Dość średnie usta, i wąskie oczy, które uważnie badają świat. Jak to wampir, ma raczej bladą cerę, ale współgra to z resztą jego wyglądu.
Ma czarne włosy, które zawsze układają się w jakoś dziwnie. Przeważnie zaczesuje je do tyłu, zostawiając tylko grzywkę. Nie ma czasu by jakoś lepiej je układać. Zawsze narzeka, że są już za długie, ale na fryzjera nie ma czasu. Oczy ma czerwone, ale ich spokojny wyraz choć trochę uspokaja jego nieprzyjemny wygląd. Ma też bardzo łagodny uśmiech, chyba tylko dzięki niemu ludzie przekonują się, że nie może być złą osobą, nawet jeśli wygląda tak tragicznie.
Nie jest typem, który by przykładał większą uwagę do wyglądu, ubiera się schludnie. Nawet jeśli nie jest jakimś super macho, to jest dobrze umięśniony. Nie ma jednak kiedy tego bardzo eksponować. W swojej formie Bestii, wygląda inaczej niż normalnie, co jest zresztą normalne u wampirów. Wygląda na bardziej umięśnionego, może nawet na bardziej męskiego osobnika. Dodatkowo dłuższe kły i pazury. Niestety wraz z formą bestii wygląda na jeszcze bardziej nieprzyjemnego typa. Uszy, jak wszystkim spiczastnieją, a kolor oczu się nie zmienia, normalnie posiada czerwone. Co najwyżej przybierają nieco innego odcienia..
Znajome osoby

  Daniel Aristow Nie żyje
 
Jego młodszy brat, który wpadł w złe towarzystwo. Zginął przez przypadek, w bójce z bratem.

  Melissa Scott Żyje
 
Jego przyjaciółka jak i mistrzyni. Pozostają w kontakcie listowym, Melissa jest podróżniczką.

Historia
Żył w normalnej ludzkiej rodzinie, z matką i młodszym bratem. Ojciec zmarł dość wcześnie, tak, że posiada tylko prześwity wspomnień o nim. Jego rodzina, nie była biedna, ale również nie zamożna. Ot, przeciętna rodzinka, która nawet nieźle sobie radziła. Jego matka miała ogromną wiedzę o kwiatach, ziołach i roślinach, więc mieli z czego się utrzymać. Jednak kiedy matka pracowała, on i jego brat zostali sami. Jako ten starszy, zawsze starał się mieć oko na młodszego, ale wiadomo jak to jest z dziećmi. Nie zawsze ma się ochotę zajmować młodszym rodzeństwem. Całe szczęście w ich rodzinnej wiosce było dużo dzieci, więc nawet jeśli nie bawili się ze sobą to i tak mieli towarzystwo. Niestety, Ariel nie zauważył jak Daniel, jego młodszy brat wpada w te nieco gorsze kręgi. Zadawał się z dziećmi, które były kieszonkowcami.
Gdy trochę podrośli, sytuacja się pogorszyła, Daniel zaczął od mamy wymuszać pieniądze, które potem przegrywał w grach karcianych. Sprawa tylko się nasilała, a sprzeczki pomiędzy braćmi narastały. Aż doszło do bójki w skutek, której młodszy brat oberwał tak, że przypłacił za to życiem. Jego śmierć nie była zamierzona, była przypadkiem, który nigdy nie powinien mieć miejsca.
Ariel po tym wydarzeniu odszedł z domu, zanim zdołał spojrzeć w oczy matce. Nie mógł znieść by jej nienawiści, a ona nie mogła by zrozumieć, jak bardzo tego żałował.
Długo błąkał się po ulicach,nie wiedząc co ze sobą zrobić, miał szczęście, że poznał wtedy wampirzycę Melissę. Polubili się, wręcz traktowali się jak rodzeństwo. Niestety, ludzie żyją krótko, a podczas życia napotykają na różne choroby. Złapał niezłą grypę, gdy byli któregoś razu w karczmie. Z początku obydwu wydawało się to niczym poważnym, ale z dniami, jego stan się tylko pogarszał. W końcu doszło do tego, że nie potrafił się podnieść o własnych siłach, a uzdrowiciele rokowali najgorsze.
Melissa błagała ojca wszystkich wampirów o możliwość przemiany jego przyjaciela, przedstawiła mu wszystkie argumenty za, i jakimś cudem udało jej się uzyskać zgodę. Tak więc zmieniła swojego przyjaciela w jednego ze swoich pobratymców. Ariel nie był zbyt zadowolony z zostania wampirem, ale wolał to niż śmierć. Sama przemiana była dla niego jak tortury, bolały go nawet te mięśnie o których istnieniu nie miał pojęcia. Ból był tak nieznośny, że po paru godzinach zemdlał. Gdy tylko się obudził, miał wrażenie, że umiera i że jest naprawdę głodny. Pierwsze dni były okropne, wszystko wydawało się przejaskrawione, a każdy głos stanowczo za głośny. Czuł się jak na kacu, lepszy słuch i wzrok do których trudno się było przyzwyczaić, i pragnienie, które bardzo silnie dawało o sobie znać. Dostawał jednak krew od Melissy, dzięki której nie czuł potrzeby atakowania innych ludzi. Jednak nawet z tym ciężko było mu się oswoić z nowym sobą. Dopiero po długim czasie zdołał się przyzwyczaić i uczyć żyć z nowymi potrzebami.
Jednak jakiś czas potem obaj uznali, że najlepiej by zamieszkał na pewien czas w Larnwick, by tam móc się nauczyć od starszych wampirów między innymi kontroli. Bardzo pragnął by nauczyć się panować nad swoją formą bestii, dlatego miasto wydało mu się idealne. Tutaj też się dowiedział o istnieniu eliksiru dla wampirów. Zresztą w Larnwick mieszkał sam ojciec wampirów, więc jeśli ktoś miał mu pomóc w opanowaniu bestii, to najlepiej zrobi to pierwszy wampir. Oczywiście na razie szuka sposobności na skontaktowanie się z nim, bo rozumiał jak potężna to postać. Nawet udało mu się poznać tutaj parę osób i zauroczyć  się... w kimś.
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez Noritoshiego


Ostatnio zmieniony przez Ariel dnia Wto Paź 09, 2018 5:38 pm, w całości zmieniany 3 razy
#2PisanieRe: Ariel Aristow   Pon Paź 08, 2018 9:25 pm


avatar
Obywatel
Join date : 08/10/2018
Liczba postów : 12

Statystyki
Życie:
1200/1200  (1200/1200)
Mana:
1700/1700  (1700/1700)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Gotowe do sprawdzenia
#3PisanieRe: Ariel Aristow   Wto Paź 09, 2018 1:21 am


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 151
Zobacz profil autora
Witaj na Crystal Empire!

Coś Ci się kod popsuł na górze, albo "zjadłaś" enter.

W sumie tylko w historii mam jedno "ale". Jeśli Melissa zamieniła go bez porozumienia z Kainem, a nie widzę nigdzie wzmianki o tym, to automatycznie zostałaby skazana na śmierć. Kain bardzo pilnuje populacji wampirów, żeby te nie zamieniały kogo popadnie. Do tego on lubi widzieć, z kim jego dzieci się zadają. I jeśli Kain uznałby, że Ariel jest coś wart osobiście by się nim opiekował, jak to robi z większością zamienionych w taki niegodny według niego sposób.
No i opis przemiany, taki ogólnikowy. Chciałabym zobaczyć jak przez pierwsze kilka tygodni radził sobie jako wampir.
Poza tym, brakuje mi wzmianki o tym, jak dowiedział się o eliksirze, bo póki co ta tajemnica jest dostępna tylko wampirom w Larnwick (fabularnie, to się później przeniesienie w dalsze rejony świata, ale jeszcze nie teraz.).


#4PisanieRe: Ariel Aristow   Wto Paź 09, 2018 12:50 pm


avatar
Obywatel
Join date : 08/10/2018
Liczba postów : 12

Statystyki
Życie:
1200/1200  (1200/1200)
Mana:
1700/1700  (1700/1700)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Poprawiłam. Mam nadzieję, że wszystko dobrze rozpisałam.
#5PisanieRe: Ariel Aristow   Wto Paź 09, 2018 5:35 pm


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 151
Zobacz profil autora
Dziękuję za poprawienie Karty Postaci.

Teraz jest wszystko w porządku, ale z racji tego, że Ariel zawdzięcza życie Kainowi, licz się z tym, że będzie często odwiedzać Ariela i prosić go o różne "drobne" przysługi.

Specjalizacje:

- Znajomość pisma runicznego
- Znajomość prastarych języków
- Konserwacja starych dokumentów, ksiąg
- Pamięć fotograficzna

Punktów na rozdanie w statystyki: 100
Dopisz specjalizacje i zapraszam do miłej gry na forum!
#6PisanieRe: Ariel Aristow   Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka :: Obywatele
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo