Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieChowańce Pyrki   Nie Kwi 29, 2018 4:46 pm


avatar
Obywatelka
Join date : 17/01/2018
Liczba postów : 17

Statystyki
Życie:
464/464  (464/464)
Mana:
890/890  (890/890)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Houdini, Igumi od Afrodyty

Rumak z charakterem
"Nagle, nie wiadomo skąd do Afrodyty podleciała mała, biała puchata kulka ze skrzydełkami przypominającymi te należące do aniołów. Zabawny ogonek, przypominający tasiemkę falował na prawo i lewo."
-Squeek! Pani! Pani wzywają cię do pałacu! Squeek!-piskliwy głosik dobył się z małej, puchatej kulki.
-Każda z was przejdzie teraz szkolenie z tańca oraz savoir vivre. Moja magia pozwoli wam opanować te zasady do zachodu Słońca.-wyjaśniła-Widząc miny każdej z was, na widok mojego posłańca...pozwolę sobie was obdarować nimi, jeden dla każdej z was.-jak tylko jej różdżka znalazła się ku górze i wydała melodyjny dźwięk, obok każdej z dam pojawił się podobnie wyglądający stworek.-To Igumi. Magiczni posłańcy i nie tylko.-bogini podrapała igumi po głowie-Przywiązują się tylko to jednej osoby, na całe życie. Potrafią korzystać z niewielkich pokładów magicznych, jednak każdy z nich ma tylko jedną zdolność.
Zdolność - Houdini może teleportować siebie i swoją właścicielkę na małą odległość, np. za plecy przeciwnika, czy do drugiego pomieszczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Ekwipunek :: Chowańce
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo