Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieFlorina The Flower Queen   Sro Maj 03, 2017 2:31 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Florina


Życie: 480
Siła: 20
Wytrzymałość: 80
Opanowanie: 200
Pokłady Magiczne: 0
Zręczność: 40


Florina została narodzona z pierwiastka ziemi, a dokładniej tego, odpowiadającego za rośliny. Wygląda jak piękna kobieta z kwiecistymi przymiotami, takimi jak korona czy naramienniki zrobione z kolorowych, dużych liści kwiatów. Jej całe ciało ma odcień popielaty, zaś reszta część ubioru ma barwę świeżo rozkwitłej róży. Dodatkowo, kiedy się porusza można poczuć woń kwiatów bijący od niej. W zależności od tego, jaki ma nastrój taki zapach wydziela-delikatny, kiedy jest szczęśliwa, intensywny w czasie złości, zaś kiedy ogarnia ją smutek woń jest mieszanką delikatności oraz intensywności. Podczas nostalgii, potrafi gubić liście oraz traci swoje kolory. Stają się one bardziej matowe. Nie potrafi posługiwać się językiem istot ziemskich, ale doskonale go rozumie. Rozmawiając z Przywoływaczem posługuje się mową kwiatów, a niekiedy demonstruje swoje nastroje poprzez zachowanie. Odwracanie na bok głowy, ignorowanie, przytulanie, taniec. Na wszystko trzeba zwracać uwagę, gdyż to głównie gesty, jej zachowanie pokazuje, w jakim jest nastroju. Mieszka w pałacu Apokalipsy, w ogrodzie. Jej dusza zaklęta jest w czerwonej róży, która przed podpisaniem paktu jest zamknięta. Po podpisaniu paktu, pąk kwiatowy rozwija się, a ona może spędzać czas w ogrodzie. Niestety, nie może od tak spędzać czasu na ziemskim padole, chyba, że są to piękne ogrody lub okres wiosny oraz lata. Porozumiewa się poprzez szum liści kwiatów ze swoim Przywoływaczem jeśli jest w pałacu Apokalipsy. Zdarza się jej być bardzo nieśmiałą, wobec nowych magów, z którymi będzie walczyć. Szybko jednak się przywiązuje i adoptuje więc jest jednym z tych Aeonów, z którymi można bardzo łatwo zaprzyjaźnić się i znaleźć nić porozumienia.
Do zawarcia paktu z Floriną potrzebna jest fiolka krwi Przywoływacza, jej płatki kwiatów, które są zapieczętowane w zwoju. Jeśli mag oraz Aeon będą posiadać taką samą nić magiczną, zwój rozwinie się. Pojawi się na jego środku pieczęć Floriny czyli otwarta róża z małym światełkiem nad kwiatem, a to wszystko wpisane jest w symbol koła. Przywoływacz musi położyć liście na środku zwoju, a krew z fiolki wylać na papier oraz listki. Te zaczynają wydzielać słodkawą woń, po czym stopią się w jedno ze zwojem. Następnie, mag musi położyć dłoń na wizerunku, po czym wypowiedzieć słowa: Florino, użyj m swej mocy władania kwiatami, a ja ofiaruję ci moją moc. Symbol ze zwoju przenika na dłoń maga, wędruje do jego twarzy, aż zatrzymuje się na oczach. Na obydwu tęczówkach u Przywoływacza pojawia się symbol Floriny. Z papirusu wyrasta róża, w której zaklęta była dusza Floriny. Aeon pojawia się przed magiem, wita się z nim skinieniem głowy, po czym rozsypuje się pod postacią złotego piasku. Na zwoju pojawia się odcisk dłoni Floriny, po czym zwój zwija się. Jeśli pakt zostanie zerwany, wszystko co napisane na papirusie usycha, po czym odradza się na nowo, jako niezapisany zwój gotowy na podpisanie nowego paktu.


Chcąc przywołać Florinę, Przywoływacz musi, na chwilę zamknąć powieki po czym je otworzyć. Pieczęcie Floriny na jego oczach zalśnią. Wtedy, musi wykonać obrót dookoła własnej osi, a z różdżki zacznie emanować srebrny pył. Zaczyna wiać lekki wiatr. Pl zaczyna wirować dookoła maga. Następnie, Przywoływacz musi wyciągnąć rękę przed siebie, z otwartą dłonią. Na niej, z pyłku uformuje się małe ziarenko, które musi położyć na ziemi. To zaczyna rozkwitać w bardzo szybkim tempie. Pojawia się ogromna, zamknięta róża, która otwiera się. Widać Florinę, która ma zamknięte oczy i stoi nieruchomo. Płatki z róży przyczepiają się do niej tworząc jej koronę, naramienniki oraz resztę ubioru. Aeon otwiera oczy, daje kilka kroków do przodu, po czym jest gotowa do walki.


Nazwa: Płatkowy Taniec
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many: 50
Siła: 45
Celność: 100%
Opis: Florina unosi rękę do góry, po czym otwiera dłoń. Nad nią zbierają się czerwone płatki róż, które wirują. Te, zaczynają się robić twarde i ostre. Florina opuszcza dłoń, a płatki zaczynają wirować dookoła niej. Aeon zaczyna tańczyć, po czym atakuje jeden, stojący w odległości do trzech metrów cel, poprzez przesłanie na cel wirujących płatków. Atak zadaje obrażenia cięte, płatki wirują dookoła celu do czterech tur uniemożliwiając jakikolwiek ruch.Nazwa: Złoty Promień
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many: 90
Siła: 100
Celność: 60%
Opis: Florina rozpościera liście ku górze. Zbiera promienie zarówno słoneczne jak i księżycowe. Kumuluje je na liściach, które zaczynają lśnić na złoto. Łączy ze sobą dwa palce, wskazujący i serdeczny, po czym przystawia do ust. Jej wargi lśnią na złoto. W momencie, kiedy energicznie odsunie rękę, po czym skieruje na jeden do pięciu celów stojących w odległości do pięciu metrów, porazi strumień złotego światła. Atak zadaje oparzenia, może także w 25% spowodować podpalenie.


Nazwa: Korzenna Zmora
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 20
Siła: 20
Celność: 100%
Opis: Florina przywołuje spod ziemi korzenie roślin, które są pod jej kontrolą. Może zaatakować, to dziesięciu celów do sześciu metrów, w obrębie koła. Atak ten zadaje rany cięte, kłute. 15% szans na wywołanie krwawienia.


Nazwa: Liściasty Sztorm
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many: 70
Siła: 65
Celność: 75%
Opis: Florina unosi rękę do góry. Dookoła niej zbierają się kolorowo lśniące liście o przeróżnych kształtach. W momencie, kiedy wysunie energicznie rękę do przodu, liście te atakują jeden cel, znajdujący się w odległości do trzech metrów. Atak ten zadaje obrażenia cięte, szarpane, płytkie, a czasami głębokie. 50% szans na wywołanie krwawienia. Dodatkowo cel zostaje unieruchomiony na pięć tur, z powodu vortexu z liści.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo