Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieOrcan The Sea Conqueror   Sro Maj 03, 2017 2:23 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Orcan


Życie: 400
Siła: 110
Wytrzymałość: 50
Opanowanie: 100
Pokłady Magiczne: 0
Zręczność: 50


Orcan zrodził się z pierwiastka wody. Zamieszkuje pałac Apokalipsy, a jego dusza zaklęta jest w kotwicy, służącej mu do walki. Orcan jest wielkim, chodzącym na dwóch nogach rekinem. Mierzy sobie prawie dwa metry wzrostu, a może nawet więcej. Jego, około dwumetrowy ogon jest jego chlubą, podobnie jak podwójny zestaw ostrych zębów. Posiada dobrze zarysowane mięśnie, więc wzbudza tym niemałe zainteresowanie. Ubiera się w kapitański, błękitny płaszcz ze złotymi zdobieniami. Nie posiada lewej dłoni oraz lewej nogi od kolana w dół. Ta zastępowana jest przez solidny, metalowy hak, zaś noga do drewniany kołek rodem z bajek dla dzieci. Zawsze nosi swoją latarnię, która lśni złotym blaskiem jak jego oczy. To dzięki niej jest w stanie odnaleźć drogę, zarówno do swojego Przywoływacza jak i innego miejsca, w jakim się zgubił. Jego szyję zdobi złoty łańcuch, którego miniaturkę posiada Przywoływacz, jeśli nawiąże z nim pakt. Orcan bywa złośliwy, pewny siebie, a także zgryźliwy. Musi mieć ostatnie słowo, nawet jeśli jest ono odmienne od zdania Przywoływacza. To, dość często powoduje konflikty na tej linii. Niemniej, jest zdolny do poświęceń, ale tylko dla swojego Przywoływacza. Jest gotowy zabić, żeby ratować tego, z kim nawiązał pakt. Wstydzi się kobiet, dlatego, często zapierał się przed podpisaniem paktu z płcią piękną. Przeważnie, jego Przywoływaczami są mężczyźni. Spowodowane także jest to też tym, że kiedyś zakochał się w Przywoływaczu, którym była kobieta. Jednak ona, odrzuciła jego miłość, po czym zerwała pakt, nie chcąc go więcej widzieć. Z racji tego, że po podpisaniu paktu musi przebywać w zbiorniku wodnym, rzadko spędza czas na Ziemi. Może jednak rozmawiać z Przywoływaczem poprzez wodę. Wystarczy, że mag wrzuci miniaturkę medalionu Orcana, po czym skupi się na Aeonie. Ten, dość szybko złapie kontakt z Przywoływaczem.
Coby podpisać pakt z Orcanem potrzebna jest miniaturka jego wisiora oraz pięć kropel krwi Przywoływacza. W jego przypadku nie ma żadnego zwoju, aczkolwiek trzeba udać się w miejsce, w którym jest morze lub ocean. Przywoływacz musi zanurzyć bose stopy w wodzie. Skrapla medalion krwią, po czym wypowiada słowa Orcanie, zdobywco morskich wód, użyć mi swej mocy, zaś ja w zamian oddam ci swoją magiczną energię. Następnie musi wrzucić miniaturę medalionu. Ta będzie unosić się na wodzie, po czym jasny snop światła wystrzeli w niebo. Po chwili pojawia się błękitna, świetlista pieczęć Orcana, kotwica, hak oraz latarnia wpisane w koło. Orcan przełamuje pieczęć spadając z nieba, wprost do wody. Przypływa do Przywoływacza, podaje mu miniaturkę, a kiedy ich dłonie się spotkają, to na plecach maga wypala się pieczęć Orcana.


Chcąc wezwać Orcana na pole bitwy, Przywoływacz musi zakręcić różdżką przed sobą. Jak miniaturka wisiorka oraz różdżka zaczynają lśnić jasnym, błękitnym blaskiem, musi zatańczyć czyli wykonać cztery kroki do przodu, cztery do tyłu, zakręcić się wokół własnej osi, a na końcu postawić różdżkę na ziemi. Podczas tańca pojawi się strumień wody uformowana z jasnego światła. Po zetknięciu magicznego kija z podłożem woda przemyka przez niego, rozchodząc się na boki w formie okręgu. Pojawia się pieczęć Orcana, którą zalewa przezroczysta woda. Tej przybywa, do momentu, póki nie pojawi słup wody na środku okręgu. Z jego środka, ku górze wyskakuje Orcan. W jego dłoni, z wody formuje się kotwica. Zakręca nią nad głową, po czym jest gotowy do walki.


Nazwa: Wodny Ogon
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many: 40
Siła: 40
Celność: 100%
Opis: Orcan tworzy na swoim ogonie strumień wody, po czym z siłą wystrzelonej strzały z procy, wyrzuca strumień w od jednego do czterech celów przed sobą w odległości do czterech metrów. Strumień wody przypomina kształtem łuk. Atak zostawia bolesne siniaki, oraz podczas dorzutu, gdy cel trafi na jakiś obiekt za sobą, może ogłuszyć przeciwnika na dwie tury.


Nazwa: Kotwiczny Hak
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 40
Siła: 35
Celność: 80%
Opis: Orcan używa swojej kotwicy, do zaatakowania jednego celu, znajdującego się w odległości do trzech metrów od niego. Zakręca, z ogromną siłą kotwicą nad swoją głową. Ta podczas wirowania wytwarza świst oraz strumień wody. Z siłą wystrzelonej z łuku strzały, Orcan rzuca kotwicą. Atak zadaje obrażenia cięte, może wywołać bolesne siniaki, a także unieruchomić cel do trzech tur. 15% szans na ogłuszenie przeciwnika.


Nazwa: Wodozooka
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many: 60
Siła: 60
Celność: 80%
Opis: Orcanw gromadzi w swoich płucach spore ilości wody, po czym z wielką siłą wypluwa ją w jeden cel stojący pięć metrów od niego. Wariacją tego ataku jest możliwość ataku kilku celów w linii prostej, ale siła ataku dzieli się i zmniejsza z każdym trafionym celem. Atak zadaje bolesne siniaki, a także może połamać kości. 35 % szans na ogłuszenie przeciwnika.
Nazwa: Wodna Szarża
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 35
Siła: 35
Celność: 100%
Opis: Orcan skupia wokół siebie wodę. Ta zaczyna wirować, a dzięki temu Aeon zyskuje możliwość bardzo szybkiego poruszania się. Orcan odbija się stopami od podłoża, po czym z szybkością wystrzelono pocisku z karabinu maszynowego, mknie w stronę przeciwnika. Wirująca woda tworzy swoistego rodzaju barierę, która po zderzeniu z jednym celem, znajdującym się w odległości do pięciu metrów od Orcana, pęka. Atak ten zostawia bolesne siniaki, jest 50% szans na złamanie kości lub doznania uszkodzeń wewnętrznych.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo