Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieOrianna The Silent Assasin   Sro Maj 03, 2017 2:02 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Orianna


Życie: 480
Siła: 160
Wytrzymałość: 80
Opanowanie: 50
Pokłady Magiczne: 0
Zręczność: 160


Zrodzona została z pierwiastka ziem, a dokładnej stalowej części magii. Z wyglądu przypomina wysoką, zgrabną ludzką lub elficką kobietę. Jej twarz zasłania maska posiadająca smukłe uszy przypominające te, należące do kojota lub jenota. Jej włosy skryte są za biało-złotym kapturem, połączonym z naramiennikami oraz koszulką tej samej barwy. Kilka elementów jej stroju, jak bluzka, rękawice czy buty, wykonane są ze skóry. Zwieńczeniem jej stroju są dwa, zakrzywione sztylety, skryte w pochwach, zamocowanych do paska. Posiada także metalowe rękawice z zaostrzonymi pazurami, służącymi do walki. Nigdy się nie odzywa. Jeśli chce coś przekazać swojemu Przywołaczowi, robi to na linii myśli przekazując mu obrazy. To swoistego rodzaj telepatia działająca tylko międz Przywołwyaczem, a Aonem. Nie interesują ją, jak typowa kobietę żadne błyskotki, tylko broń. Przeważnie są to shurikeny lub inne egzotyczne bronie mieszczące się w dłoni. Spędza czas na obserwacji nocnego nieba. Zachowuje się tak, jakby jej w ogóle nie było, jeśli towarzyszy swojemu Przywoływaczowi. Z racji tego, że nie może przebywać, poza walką więcej niż trzy godziny po przywołaniu, spotyka się we śnie ze swoim Przywoływaczem. Uwielbia zwierzęta z ziemskiego padołu. Te, same do niej lgną, co w sumie dość dziwnie wygląda. Jakby nie patrzeć jest assasinką, która potrafi zabić, bez mrugnięcia okiem. Czasami, zdarza się jej grać na lirze, siedząc na dachu jakiegoś budynku, tudzież gałęzi wysokiego drzewa. Jej dusza zaklęta jest w sztyletach, które znajdują się w pałacu Apokalipsy, za szklaną witrynką.
Coby móc podpisać pakt z Orianną, potrzeba kropli krwi Przywoływacza jak również kolczyków z miniaturkami jej sztyletów. Zwój, na którym ma zostać podpisany pakt pojawia się przed Przywoływaczem, jeśli i on Aeon posiadają taką samą magiczną nić. Zwój traci swoją pieczęć w dawnym stylu, po czym rozwija się. Na jego środku widnieje zapis informujący o zawarciu paktu. Przywoływacz musi skropić kroplą krwi kolczyki, po czym położyć je na dolnej części zwoju. Ten, zaczyna lśnić, po czym pojawia się pieczęć Orianny-skrzyżowane dwa sztylety, pod nimi czaszka, a wszystko to jest wpisane w koło. Przywoływacz musi położyć dłoń obok kolczyków, a ta odznacza się jak wypalony fragment na papierze. Następnie musi wypowiedzieć inkantację przywołana Orianno, milcząca zabójczyń, użyć m swego talentu do walki, ja zaś magiczną energię ci oddam. W tym momencie, pojawia się Orianna, która także odznacza odcisk swojej dłoni, tuż obok tego, jaki zostawił Przywoływacz. Na prawej dłoni maga pojawia się pieczęć Orianny. Jeśli pakt zostanie zerwany ślady dłoni wypalają się, pozostawiając puste miejsce. Zwój zaś wija się oraz pieczętuje i czeka na kolejne zawarcie paktu.


Do wezwania Orianny potrzebne są miniaturki jej kolczyków, które Przywoływacz nosi na uszach. Mag, musi unieść różdżkę do góry. W momencie, kiedy ozdoby w uszach oraz magiczny kij zalśnią musi podnieść rękę do góry. Ku niebu wystrzeliwuje snop jasnego światła. Z nieba, tuż z owego słupa blasku, spadają dwa sztylety. Światło zaczyna wirować, po czym formuje się w świetlistą postać. Ta, jak tylko łapie za rękojeści broni, zaczyna nabierać kolorów, a światło odpada pod postacią małych kwadracików. Orianna wyciąga sztylety z ziemi, po czym idzie stanąć przed Przywoływaczem. Skinieniem głowy wita go i może stanąć do walki.


Nazwa: Taniec Ostrzy
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 40
Siła: 35
Celność: 100%
Opis: Orianna używa swoich sztyletów. Kopiuje je do ilości dziesięciu, za pomocą siły woli. Zaczyna obracać się wokół własnej osi, a te wirują razem z nią. W momencie, kiedy kończy szósty obrót, wsuwa ręce do przodu, a sztylety wirując lecą w najbliższe dziesięć celów, po czym wracają. Atak ten zadaje obrażenia cięte, płytkie.Nazwa: Stalowy Łańcuch
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 30 co turę, maksymalnie do pięciu tur
Siła: 30
Celność: 80%
Opis: Orianna zamienia swój ozdobny łańcuszek, za pomocą magii oraz siły woli w większy, metalowy łańcuch stworzony ze złączonych ze sobą kół. Używa go jako broni. Łańcuch może być także użyty jako więzy na czas trzech tur lub dopóki nie zostaną stopione magią ognia. Atak ten zadaje siniaki, może także złamać kości, jeśli ktoś zostanie niefortunnie uderzony.


Nazwa: Stalowy Wykop
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 70
Siła: 65
Celność: 85%
Opis: Orianna skupia na swoich nogach energię, co pozwala wytworzyć dookoła nich metalową powłokę. Pozwala jej to na zadanie silnych kopniaków. Może wyprowadzić cztery kopniaki na turę na jeden cel. Atak ten zostawia bolesne siniaki na ciele celu. Tego ataku można użyć to zniszczenia średniej wielkości skał oraz kamieni, a nawet ścian budynków.


Nazwa: Opiłkowy Huragan
Kategoria: Fizyczny
Konsumpcja Many: 25
Siła: 20
Celność: 100%
Opis: Orianna wzywa z ziemi pierwiastki metalu, które formuje w małe, lśniące oraz ostro zakończone metalowe kamyczki. Aeon zaczyna się obracać wokół własnej osi, co powoduje wirowanie kamyczków. Im szybciej Orianna się kręci tym szybciej one wirują dookoła niej. Przy szóstym obrocie, Aeon zatrzymuje się, a machnięciem rękami wyrzuca wir z kamyczkami w stronę od jednego do trzech celów blisko siebie stojących. Atak zadaje obrażenia cięte oraz szarpane, acz płytkie. 15 % szans na wywołanie krwawienia.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo