Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisaniePhyrra Carkalyn   Sob Sty 27, 2018 6:46 pm


avatar
Obywatelka
Join date : 17/01/2018
Liczba postów : 17

Statystyki
Życie:
464/464  (464/464)
Mana:
890/890  (890/890)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora

Ekwipunek

Phyrra Carkalyn

Rzeczy podręczne

kluczyki do domu, kompas, sakiewka z pieniędzmi, statek "Nieposkromiona Lisica" (niewielki statek z ładownią, bez uzbrojenia, wykorzystywany przede wszystkim do połowu ryb)

Broń

Dwa sztylety

Okucie

brak

Magiczne Przedmioty

Rubinowy wisiorek od Afrodyty - Wisiorek może spełnić 3 życzenia, pod warunkiem, że nie są one samolubne. Życzenie nie może sterować czyjąś wolną wolą, ani doprowadzić do śmierci. Jeżeli życzenie złamie którąś z tych zasad - wisior się rozpadnie. Z każdym życzeniem rubin traci kolor. Po wykorzystaniu życzeń, wisiorek będzie chronił właściciela przed każdą krzywdą. Nie można go stracić - sprzedany, zgubiony lub skradziony, zawsze wraca do właściciela i jest z nim związany.
Phyrra ma jeszcze - 3/3 życzenia

Jakieś dziwne wielkie kolorowe jajo - ...ani Phyrra ani chyba nikt inny nie wie w zasadzie co to jest, ale wyszłaby z tego duża jajecznica.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Ekwipunek
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo