Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieImperus The Fallen Samurai Wolf   Sro Maj 03, 2017 1:19 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Imperius


Życie: 960
Siła: 100
Wytrzymałość: 120
Opanowanie: 10
Pokłady Magiczne: 0
Zręczność: 70


Imperus został zrodzony z pierwiastka powietrza, a dokładniej elektryczności. Przypomina wielkiego, białego wilka chodzącego na dwóch łapach. Na czole, aż po początek falującej grzywy posiada złote symbole nawiązujące do żywiołu. Podobne znajdują się na jego stalowych karwaszach oraz samurajskich mieczach, dokładnie klingach. Mierzy sobie ponad dwa i pół metra. Nosi połowiczną zbroję samuraja. Jego prawe ramię jest odsłonięte, zatem można dostrzec dobrze zarysowane mięśnie. Posiada także prawie półtora metrowy, puchaty ogon, którego potrafi używać do walki. Jest mało mówmy, mimo, iż zna język ziemskich istot. Ma się wrażenie, że ta istota w ogóle nie lubi rozmawiać. To nie do końca tak. On się po prostu odzywa kiedy musi, a to zdarza się rzadko. Jeśli już się odzywa, to zwraca uwagę na błędy czy udziela życiowych rad. On również, podobnie jak Penuma pojawiał się często na ziemskim padole. Nazywa siebie sam upadłym samurajem, ponieważ nie uratował swojego pierwszego Przywoływacza. Ogółem, ten temat dla niego jest tematem tabu. Zamieszkuje pałac Apokalipsy. jego dusza zaklęta jest w katanie i dopóki nie zostanie podpisany z nim pakt, spędza czas w jednej z komnat. Do czasu podpisania paktu jest uśpiony w swoim mieczu. Po podpisaniu paktu, jeśli rozmawia z Przywoływaczem pojawia się jako duch, nad swoją bronią. Może jednak uformować swoje ciało i spacerować po komnacie.
Przedmiotem, jaki służy do podpisania paktu z Imperusem jest zwinięty zwój pergaminu z pieczęcią, w której zapieczętowany jest fragment sierści oraz kropla krwi Imperusa. Jeśli mag, posiada taką samą magiczną nić jak owa istota, to pieczęć się otwiera. Zwój rozwija się, a na nim pojawia się blada pieczęć Imperusa, skrzyżowane dwie katany, płatki sakury wpisane w kole. Mag musi odznaczyć swoją dłoń umazaną w swojej krwi oraz wypowiedzieć słowa: Imperusie, ostrza swego użyć mi, ja swą energie magiczną ofiaruję ci. Wtedy, obok odznaczenia, pojawia się łapa Imperusa. Jego pieczęć lśni złotym blaskiem. Równocześnie, na plecach maga, dokładnie na prawej łopatce pojawia się mniejsza wersja jego pieczęci. Zwój się zawija, oraz ponownie pieczętuje. Pieczęć na zwoju zostaje złamana, po zerwaniu paktu, a odciśnięta dłoń wypala się, zaś łapa Imperusa znika.


Wezwanie Imperusa polega na uniesieniu różdżki ku górze. Jak tylko pieczęć na plecach Przywoływacza zalśni, uderza w różdżkę piorun tworząc niewielką kulkę na jej nasadzie. mag musi zakręcić różdżką, a następnie wbić w podłoże elektryczną kulę. Ta zamieni się w katanę, z której wybiją po podłoże błyskawice. Pioruny zaczynają strzelać ku górze. Zataczają koła dookoła katany, zbliżając się do niej. Jak tylko się z nią scalają, spada kolejny piorun z nieba. Jak błysk znika, widać stojącego Imperusa ze swoimi mieczami. Wyjmuje katanę z podłoża i unosi ku górze. Wydaje potężny ryk i jest gotowy do walki.


Nazwa: Szybki Grzmot
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 35
Siła: 30
Celność: 100%
Opis: Imperus łączy dwa palce, serdeczny oraz wskazujący, po czy trzyma na linii z sercem. Skupia siła woli energię w swoich palcach. Energicznym ruchem ręki przyciąga błyskawicę, która spada z nieba, nawet czystego. Może trafić jeden losowy cel w obrębie trzech metrów. 50% szans na paraliż.Nazwa: Antyczne Ostrze
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 60
Siła: 55
Celność: 80%
Opis: Imperus używa swojej katany. Skupia się na niej. Wyciąga ku górze. Trafia ją piorun, nakierowany siłą woli Imperusa. Ostrze ozdobione jest piorunami. Stopniowo, błyskawice wtapiają się w stal, która po chwili lśni niczym złoto. Imperus błyskawicznie atakuje od jednego do pięciu celów znajdujących się w jego zasięgu tj. około trzech metrów.


Nazwa: Iskrzące Ciało
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 45
Siła: 30
Celność: 90%
Opis: Imperus ładuje swoje ciało energia elektryczną. Przez całe jego ciało przechodzą błyskawice. Imperus rusza szarżą na jeden, najbliżej stojący cel do dwóch metrów. Uderza cel z całej siły, zostawiając bolesne siniaki wraz ze śladami od oparzeń. 50% szans na sparaliżowanie celu.


Nazwa: Elektryczne Kąśnięcie
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 15
Siła: 20
Celność: 100%
Opis: Imperus skupia elektryczność na swoich zębach. Pioruny emanują z jego pyska. Atakuje zębami raniąc najbliższy cel w zasięgu jednego metra. Zadaje obrażenia kłute oraz następuje jednoturowy paraliż obranego celu.


Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo