Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieShillea   Pon Sty 22, 2018 8:49 pm


avatar
Obywatelka
Join date : 17/01/2018
Liczba postów : 10

Statystyki
Życie:
200/200  (200/200)
Mana:
190/190  (190/190)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Shillea Aenorin

Lyklor Aenorin
Nadopiekuńczy ojciec, który zawsze starał się, aby jego córce nic się nie stało i niczego jej nie zabrakło. Mimo to Shillea nigdy nie narzekała, był dla niej wzorem do naśladowania. Niechętnie się zgodził, by jego dziecko udało się do akademii, ale w końcu ustąpił. Jednakże to nie sprawiło, że przestał był nadopiekuńczy, co to to nie, zawsze wypytuje ją o wszystko, przecież musi wiedzieć, co się dzieje z jego pierworodną.

Myrra Aenorin
Shi zawsze utrzymywała dobre relację ze swoją ciotką. Nic w tym zresztą dziwnego, skoro Myrra opiekowała się nią, gdy ta była jeszcze niemowlakiem. Shillea wiedziała, że może na niej polegać, była dla niej zarazem i przyjaciółką, i opiekunką. Zdradzała jej każdy sekret, który nigdy nie zostawał zdradzony. Jednakże, zaufanie do Myrri stopniowo zanikało, gdy ta kłóciła się z Lyklorem, aż w końcu pani Aenorin stwierdziła, że ma tego dosyć i wyniosła się.Od tamtego zdarzenia nie utrzymują kontaktu.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!Vampire Kingdom
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stadwww.zmiennoksztaltni.wxv.plHogwartDreamBleach OtherWorldVampire DiariesSnM