Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieShillea   Pon Sty 22, 2018 8:49 pm


avatar
Obywatelka
Join date : 17/01/2018
Liczba postów : 10

Statystyki
Życie:
200/200  (200/200)
Mana:
190/190  (190/190)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Shillea Aenorin

Lyklor Aenorin
Nadopiekuńczy ojciec, który zawsze starał się, aby jego córce nic się nie stało i niczego jej nie zabrakło. Mimo to Shillea nigdy nie narzekała, był dla niej wzorem do naśladowania. Niechętnie się zgodził, by jego dziecko udało się do akademii, ale w końcu ustąpił. Jednakże to nie sprawiło, że przestał był nadopiekuńczy, co to to nie, zawsze wypytuje ją o wszystko, przecież musi wiedzieć, co się dzieje z jego pierworodną.

Myrra Aenorin
Shi zawsze utrzymywała dobre relację ze swoją ciotką. Nic w tym zresztą dziwnego, skoro Myrra opiekowała się nią, gdy ta była jeszcze niemowlakiem. Shillea wiedziała, że może na niej polegać, była dla niej zarazem i przyjaciółką, i opiekunką. Zdradzała jej każdy sekret, który nigdy nie zostawał zdradzony. Jednakże, zaufanie do Myrri stopniowo zanikało, gdy ta kłóciła się z Lyklorem, aż w końcu pani Aenorin stwierdziła, że ma tego dosyć i wyniosła się.Od tamtego zdarzenia nie utrzymują kontaktu.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworsone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo