Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieRegulamin Discorda   Pon Sty 22, 2018 8:27 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Regulamin Discorda


Rejestrując się na forum, Gracz ma możliwość skorzystania z kanału discordowego, który  posiada swój odrębny regulamin.
§1. Decydując się na dołączenie do kanału discorda, należy używać imienia i nazwiska lub pseudonimu postaci, która prowadzona jest na forum. W przypadku multikont, podaje się powyższe informacje tylko nawiązujące do postaci głównej.

§2. Chcąc uzyskać dostęp do pozostałych kanałów discorda ( poza powitaniem oraz administracyjne), należy być zarejestrowanym użytkownikiem Crystal Empire oraz posiadać zaakceptowaną Kartę Postaci.

§3. Na kanałach discorda obowiązuje zakaz rozpowszechniania wszelakich treści rasistowskich, faszystowskich, kazirodztwa, zoofilii, nekrofilii oraz wszystkich innych uwłaczających dumie i godności człowieka i uznawanych za karalne lub niemoralne.

§4. Zabronione jest również reklamowanie innych for, od tego służy specjalny temat znajdujący się na forum.

§5. Uprasza się zatem Graczy, aby nie wynosili z rozmów na discordzie informacji, jakie usłyszeli, zwłaszcza dotyczących opinii innych, która mogłaby doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów oraz z wynikającej kultury.

§6. Każdy kanał został stworzony do określonego celu:

Powitanie- kanał dla Nowych Użytkowników, można tutaj porozmawiać z Administracją, zadać nurtujące pytania, wystosować prośbę o dostęp do innych kanałów czyli nadanie rangi.

Dyskusje - kanał dla Graczy, przeznaczony do dyskusji na temat forum, prowadzenia wątków, pomysłów na rozwój forum, historii i rozwoju postaci.

MG - kanał przeznaczony tylko dla Mistrzów Gry oraz Administracji, wynoszenie informacji z tego kanału, będzie skutkowało natychmiastowym odebraniem rangi Mistrza Gry i/lub Administratora.

Beta Testy - wcześniej, kanał służący do dyskusji na temat beta testów, aktualnie temat do zgłaszania błędów, tylko dla Beta Testerów.

Pisany Głosowy - kanał przeznaczony dla osób, które nie mogą uczestniczyć w rozmowach odbywanych za pośrednictwem komunikacji głosowej, ale chcą przyłączyć się do dyskusji.

Artroom- kanał, na który można wrzucać tylko grafiki, zdjęcia oraz własne rysunki.

Off topic - miejsce na luźne dyskusje nie związane z Crystal Empire.

Generale - kanały do dyskusji głosowej.

AFK - miejsce do tymczasowego wyłączenia się z dyskusji głosowej, korzystając z kanału należy wyłączyć słuchawki oraz mikrofon.

§7. Regulamin obowiązuje od dnia jego wstawienia do następnej zmiany, jeśli takowa zostanie wprowadzona, pojawi się informacja w dziale do tego przeznaczonym.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Zbiór Zasad
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo