Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieShillea   Pon Sty 22, 2018 6:24 pm


avatar
Obywatelka
Join date : 17/01/2018
Liczba postów : 10

Statystyki
Życie:
200/200  (200/200)
Mana:
190/190  (190/190)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Umi

Oto Umi
15 centymetrowy Prikacz o białym futerku. Samczyk pewnego razu się do niej "przyczepił" i już nie chciał zostawić. Zdaje się, że jest on zupełnym przeciwieństwem Shi, gdyż charakteryzuje go niezwykła żywiołowość i uwielbia pieszczoty, pragnie również być w centrum uwagi. Jest też dość tchórzliwy, zwłaszcza boi się burz i ludzi, którzy krzyczą. Ma zwyczaj wtedy chowania się za skrzydłami swojej właścicielki. Nie lubi opuszczać półkrwistej, lecz gdy tak się stanie, jego okrzyki brzmiące "Pru! Pru!", są bardziej natarczywe i smutne.  I, o ile boi się krzyczących ludzi, o tyle nie ma problemu do "zaczepiania" nieznanych mu osób.  

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Ekwipunek :: Chowańce
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!Vampire Kingdom
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stadwww.zmiennoksztaltni.wxv.plHogwartDreamBleach OtherWorldVampire DiariesSnM