Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisaniePenum The Nightblade Samurai Panda   Sro Maj 03, 2017 1:00 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Penum


Życie: 480
Siła: 80
Wytrzymałość: 60
Opanowanie: 20
Pokłady Magiczne: 90
Zręczność: 70


Penum jest istotą stworzoną z pierwiastka magii ciemności. Zamieszkuje pałac Apokalipsy. Jego dusza zaklęta jest w rubinie zawieszonym na złotym łańcuchu, na szyi małej figurki pandy. Dopóki nie nawiąże paktu z Przywoływaczem śpi uśpiony w medalionie. Po nawiązaniu paktu, czy zbudzeniu zamieszkuje ową figurę, która ożywa oraz rośnie do około dwóch i pół metra, zaś łańcuch zamienia się w ubranie, a wisior w symbol na jego słomianym kapeluszu. Z racji przyjaznej natury oraz ogromnej wiedzy ze świata ludzkiego, jest najczęściej przywoływaną istotą. Jego przyjemny, basowy głos potrafi skupić na sobie całą, swoją uwagę. Może i z wyglądu wygląda strasznie, ale to tylko pozory. Ma zachowania typowej pandy, jak podjadanie bambusów w każdej możliwej sytuacji, nawet w czasie walki. Zna techniki walki samurajów, jest prawie, że mistrzem. Z wyglądu przypomina wielką pandę, chodząca na dwóch łapach. Nie ma problemu z chwytaniem przednimi łapami przedmiotów. W jego oczach zawsze jest jakiś spokój. Oczywiście do czasu. To taki wielki zboczeniec, który lubi podglądać panienki w czasie kąpieli. Często, urywa się z pola walki, jeśli zobaczy jakąś piękność w pobliżu. Cóż, nawet takie istoty mają niekiedy...pociąg do płci pięknej.
Przedmiotem łączącym Przywoływacza oraz Penum jest wisior z kłem Penuma. Zawieszony jest na grubym, srebrnym łańcuchu. Coby móc przywołać pandę samuraja trzeba zdobyć bambusowy liść, który moczy się przez dwa dni w kilku kroplach krwi maga. Oczywiście, musi posiadać taką samą nić magiczną co Penum. Następnie, należy położyć liść na kle i wypowiedzieć słowa: Penum władco samurajskiego miecza, użyć mi swojej stali w walce, a w zamian ja, oddaję ci swoją magiczną moc.Liść wtapia się w kieł, a ten zaczyna błyszczeć na fioletowo. Pojawia się pieczęć Penuma-samurajski miecz ze słomianym kapeluszem wpisanym w okrąg. Znak tej istoty wędruje na czoło maga, przesuwa się na plecy, po czym rozrasta na ich całą wielkość. Pieczęć lśni wtedy, kiedy Penum przywołany jest do walki.


Wezwanie Penuma polega na wykonaniu obrotu wokół własnej osi z różdżką w ręce. Następnie uniesieniu ręki w górę, w której trzyma się różdżkę. Zawieje lekki wiatr, który zacznie sprowadzać płatki sakury. Te opadną na podłoże i zalśnią na fioletowo. Z każdego z nich wybije fioletowy promień, który połączy się z pozostałymi tworząc koło. Całość stworzy wysoki snop światła wystrzelony w górę. Ponownie pojawią się płatki sakury, razem z wirem, który powstanie z wystrzelonego snopa światła. Całość kieruje się ku górze, po czym na moment znika. Widać fioletowy błysk, który jest coraz bliżej i bliżej. Penuma leci z nieba trzymając swój słomiany kapelusz. Spada z hukiem na tylne łapy. Poprawia kapelusz oraz otrzepuje ubranie z kurzu. Łączy dłonie i pochyla się, w geście przywitania. Następnie wyjmuje swój samurajski miecz i jest gotowy do walki.


Nazwa: Cieniste Shurikeny
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 15 za każdy szuriken
Siła: 10
Celność: 100%
Opis: Penuma korzysta ze swoich magicznych shurikenów. Wyjmuje je zza swojego ubrania, ze specjalnej kieszeni. Te lśnią fioletową poświatą. Penuma może wyrzucić od jednego do dziesięciu shurikenów jednocześnie. Zadają one rany płytkie cięte. Może rzucić w jeden lub cztery cele znajdujące się w obrębie ataku tj. w odległości trzech metrów.


Nazwa: Cienie Zanbatō
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 60
Siła: 50 za każdego Zanbatō
Celność: 60%
Opis: Penuma wyjmuje swoje dwa zanbatō, skryte w pochwach przewieszonych na jego plecach. Krzyżuje łapy tak, by te znalazły się na równi z jego klatką piersiową, tam gdzie jest serce. Skupia się na ostrzach mieczy, które zaczynają lśnić na fioletowo. Penuma prostuje łapy, po czym atakuje najbliższy cel w obrębie dwóch metrów. Może trafić jeden cel i zadać podwójne obrażenia tj. zaatakować obydwoma ostrzami lub dwa cele dzieląc atak-jedno ostrze jeden cel. Zadaje obrażenia cięte. 50% szans na wywołanie krwawienia.


Nazwa: Cięcie Ciemności
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 35
Siła: 30
Celność: 100%
Opis: Penuma używa swojej katany. Przenosi, siłą woli magię ciemności na swoje ostrze. Dzięki temu jest w stanie wykonać pięć szybkich ostrych cięć, które zadają płytkie rany cięte, ale mają 10% szans na zatrucie ciemnością. Wtedy zranione miejsce staje się całe czarne, a efekt uboczny jest taki, że zraniona istota zapada w śpiączkę i ma senne koszmary. Jedyną opcją na wyleczenie, to eliksir niwelujący działanie zarażenia.


Nazwa: Cięcie Wakizashi
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 35
Siła: 25
Celność: 80%
Opis: Penuma dobywa swojego wakizashi, który razem z katana stanowi daishō. Kumuluję energię cienia w swoim ostrzu, tak aby za pomocą mocnych cięć wysłać w jeden cel cieniste ostrza zadające płytkie rany cięte. Cieniste ostrza wyglądają jak pół księżyce, które lecą z szybkością wystrzelonej strzały z łuku.


 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo