Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieTerbius The Fallen Sword Dancer   Sro Maj 03, 2017 12:41 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Terbius


Życie: 800
Siła: 120
Wytrzymałość: 100
Opanowanie: 10
Pokłady Magiczne: 0
Zręczność: 70


Stworzony z pierwiastka ziemi oraz ciemności. Posiada sporą siłę fizyczną oraz dużą odporność na fizyczne obrażenia. Terbius przypomina demona o fioletowej cerze. Posiada czarne włosy, spięte w samurajski kok. Kilka kosmyków opada na jego ramiona. Z jego czoła, tuż nad oczami wyrastają sporych rozmiarów rogi, posiadające płytki rogowe nakładające się na siebie. Na plecach można dostrzec skrzydła o rozpiętości około trzech metrów. Ich błona jest nieco poszarpana oraz posiadają ostre pazury na zgięciach. Od pasa w dół posiada kozie przymioty. Z racji, iż nie nosi butów można dostrzec kopyta. W dłoniach dzierży dwie bronie białe, które są jakby połączeniem dwóch sejmitarów o dość sporych rozmiarach. Z racji tego, że Terbius jest niewidomy, widzi tylko dzięki specjalnej opasce na oczy. Jego ślepia lśnią na zielono. Dzięki niej widzi wszystko na podczerwień. Terbius jest typem berserka. Wierzy w swoją siłę, jest uparty oraz pyskaty. Lubi krytykować, a niekiedy jego ego potrafi sprowadzić na niego oraz Przywoływacza kłopoty. Jest ciężki do okiełznania, dlatego na Ziemi był tylko dwa razy. Jednak, bardzo troszczy się o tego, kto go wezwał. Jeśli Przywoływacz zostanie skrzywdzony, w jakikolwiek sposób potrafi wpaść w szał. To taki potwór o dobrym sercu. Jego domem jest pałac Apokalipsy, a dokładniej podziemia. Jest płasko rzeźbą na prawej ścianie, tuż przy wejściu. Na piersiach trzyma skrzyżowane ręce trzymając w dłoniach swoją broń. Jak tylko zostanie zawarty pakt z Przywoływaczem może poruszać się po ścianie, rozmawiać. Staje się żywą płaskorzeźbą. Może także wyjść ze ściany i spacerować po pomieszczeniu. Warto dodać, że Terbius nadal uczy się języka ziemskich istot. Stąd, nie rozumie wielu słów i wynikają z tego, zabawne, a nawet urocze sytuacje.
Przedmiotem do kontaktu z Terbiusem jest stalowa rękawica z pazurami. Posiada ona rubin, z zaklętym zębem Terbiusa na zewnętrznej stronie. Do zawiązania paktu potrzebne są cztery krople krwi Przywoływacza oraz musi posiadać taką samą nić magiczną co Trebius. Czerwoną cieczą należy skropić kryształ i wypowiedzieć słowa Terbiusie, tyś co z ziemi oraz ciemności powstał, swą siłą mnie uraz w walce, a w zamian za to,swoją moc magiczną w ręce twoje oddaję. Krople krwi zostają wchłonięte przez kryształ. Czerwony promyk wybija z niego i wędruje na plecy maga. Pojawia się pieczęć Terbiusa, jego skrzyżowane bronie wpisane w koło z płomieniami na dole, zaś na górze dwoma rogami. Pieczęć znika i pojawia się podczas kontaktu Przywoływacza z Terbiusem.


Wezwanie Terbiusa jest bardzo proste. Przywoływacz musi założyć rękawice, a następnie zakręcić różdżką nad swoją głową. Kryształ na rękawicy zacznie lśnić i w połączeniu z obrotami różdżką stworzy czerwony płomień ognia. Następnie płomień ten, należy położyć na podłożu. ten rozejdzie się na cztery strony, a potem stworzy koło. Zmieni kolor na fioletowy. Ogień zacznie tańczyć dookoła, po czym skupi się na środku tworząc jeden, wielki płomień ognia. Ziemia pod nim zacznie pękać. Spod ziemi wyskoczy, cały z kamienia Terbius. Ogień go otoczy i nabierze swoich barw. Z reszty płomieni uformują się jego bronie, które od razu trzyma w dłoniach. Jak tylko jego kopyta dotkną podłoża, wyda z siebie głośny ryk, a jego oczy zalśnią na zielono.


Nazwa: Wirujące Ostrza
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 35
Siła: 30
Celność: 100%
Opis: Terbius prostuje dłonie, trzymając swoje ostrza. Zaczyna kręcić się wokół własnej osi, przesuwając się w stronę swojego celu. Tworzy fioletowej barwy tornado, które porusza się w obrębie dziesięciu metrów, atakując każdy cel, jaki znajdzie się w pobliżu. Zadaje rany płytkie cienkie, dodatkowo wokół rany tworzą się piekące ślady, jak po oparzeniu.


Nazwa: Powracające Ogniste Ostrza
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 60
Siła: 55
Celność: 65%
Opis: Terbius unosi swoje ostrza, po czym ciska nimi w wybrany jeden cel. Ostrza wirują bardzo szybko, wokół własnej osi. Dodatkowo płomienie otaczają ostrza, aż do klingi. Spotykając się na celu, krzyżują swój tor lotu. Nie ważne czy trafią czy nie, wracają do Trebiusa. Zadają rany cięte. 50% szans na wywołanie krwawienia.


Nazwa: Ryk Ciemności
Kategoria: Statyczny Atak
Konsumpcja Many: 30
Siła: -
Celność: -
Opis: Terbius nabiera powietrza, po czym wydmuchuje je pod postacią fioletowej aury. Każdy cel, jaki znajdzie się w obrębie pięciu metrów zostanie sparaliżowany oraz ogłuszony od dwóch do pięciu tur. Jego ryk roznosi się, aż do kilometra.


Nazwa: Ognisty Kopniak
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 30 co turę, za każde trwanie ataku
Siła: 25
Celność: 90%
Opis: Terbius skupia ogniste pierwiastki, za pomocą siły woli na swoich nogach. Wyprowadza kopniaki w stronę przeciwnika. Zadaje zarówno siniaki, jak i oparzenia. Atak trwa od trzech do pięciu tur lub do utraty many przez Przywoływacza. 50% szans na złamanie kości.


Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo