Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieCadence   Nie 31 Gru 2017 - 18:02
Obywatelka
Naznaczona


avatar
Skąd : Nimph's Islands
Join date : 02/11/2017
Liczba postów : 10
Zobacz profil autora Online
Avelynn Quirke

Shauna Quirke

Leśniczka, wdowa po marynarzu i matka dziewczyny. Avelynn zawsze była jej oczkiem w głowie, nic więc dziwnego że obie za sobą tęsknią. Popadła w apatię Po ucieczce córki.


Naoise  O'Garth

Najemnik, kumpel Ave. Nie bez powodu nazywany przez nią "głośnym i nieznośnym", dzień bez przyjacielskich docinek i droczenia się był dla niego po prostu dniem zmarnowanym. Chłopak uważa że spaczenie Avelynn było po części jego winą. Obecnie włóczy się po świecie, jednak nie w taki sam sposób jak dziewczyna, bo w poszukiwaniu pracy.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!Vampire Kingdom
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stadwww.zmiennoksztaltni.wxv.pl