Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieTes The Star Child   Wto Maj 02, 2017 5:55 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Tes


Życie: 160
Siła: 10
Wytrzymałość: 20
Opanowanie: 120
Pokłady magiczna: 0
Zwinność: 20


Tes została zrodzona z pierwiastka magii powietrza oraz ognia, a dokładniej z ciemności, elektryczności oraz światła z dodatkiem gwiezdnego pyłu. Najdziwniejsze jest to, że pierwiastki magii, która się niweluje przyczyniły się do jej narodzin. Możliwe, iż powodem jest niestabilność tych fragmentów. Tes przypomina, zwykłą ludzką kobietę. Posiada lekko bladą cerę, która kontrastuje z fioletowymi włosami oraz szafirowymi oczyma. Strój ma barwę perłową, jest dość skąpy. Jednak, dzięki srebrnym dodatkom wygląda niczym księżniczka. Jeśli się porusza, to jej skóra błyszczy, jakby była posypana brokatem. Dodatkowo, jak tylko się porusza ten brokat unosi się dookoła. Jej domem jest Pałac Apokalipsy, a dokładniej magiczna kopuła, na której znajduje się miniaturowe niebo. Jest to fragment nieba z jakiejś prastarej galaktyki. To właśnie tam, jedną z konstelacji jest Tes. Składają się na nią pięć gwiazd, które migoczą radośnie. Jeśli zostanie przebudzona, to jej gwiazdy ożywają i mogą poruszać się po sklepieniu. Efektu dodaje to, że poza głównymi gwiazdami, pojawiają się kolejne tworząc jej portret z migoczących lampek. Dopiero po zejściu z nieboskłonu, można podziwiać jej piękno. Tes jest bardzo spokojną oraz radosną istotą. Wiele razy była na ziemskim padole, dlatego zna nieco życie mieszkańców. Najbardziej jednak uwielbia spoglądać w nocne niebo, z którym w pewien sposób czuje się związana. W końcu narodziła się z kosmicznego pyłu, więc nie ma co się dziwić, że czuję ową więź.
Przedmiotem, który pozwala ją wezwać jest puderniczka z lusterkiem w kształcie półksiężyca. Z jednej strony posiada lusterko, zaś po drugiej puder z pyłu, jakim pokryta jest Tes. Przywoływacz musi posiadać taką samą nić magiczną jak Tes. Musi również ładować, przez tydzień puderniczkę promieniami Księżyca. Używając kropli swojej krwi oraz wypowiadając słowa Tes, Dziecię Gwiazd, użycz mi swej mocy. W zamian ja, oddaję ci moją energię magiczną. Dziecię Gwiazd, wspomóż mnie swą mocą gwiazd.. Puderniczka zacznie lśnić, a krew zmiesza się z pudrem, nadając mu rubinowy kolor. Niewielka ilość pyłu zawędruje do oczu Przywoływacza. Na kilka chwil, mag przestanie widzieć. Jak tylko odzyskać wzrok, na jego białkach widoczna będzie pieczęć Tes-gwiazdy oraz pół Księżyc wpisany w koło. Oczywiście, normalnie nie można jej dostrzec. Ta, pojawia się w momencie przywołania Tes przez maga.


Rytuałem przywołania Tes jest taniec. Mag musi wykonać taniec, po okręgu. Dostawia do siebie stopy, obracając się przy tym wokół własnej osi. Dodatkowo musi, zataczać nad głową koła trzymając w dłoni różdżkę. Taniec zacznie pyłek z puderniczki wydostanie się i zacznie otaczać maga. Stopniowo zacznie się unosić do góry, aby po chwili szybko opaść. Zalśni na perłowo, po czym zacznie formować się w kształt ludzkiej istoty. Jak tylko proces zakończy się, ciało Tes nabierze kolorów. Okryta będzie płaszczem o kolorze nocnego nieba, pokrytego gwiazdami. Tes zrzuci ze swoich ramion płaszcz, który rozsypie się w pył krążący wokół niej. Za każdym razem, gdy Tes się pojawia, wita swojego Przywoływacza skinieniem głowy oraz szczerym uśmiechem. Co ciekawe, Tes można przywołać tylko w nocy kiedy Księżyc, nie ważne w jakiej fazie, widoczny jest na niebie. Oznacza to, że w dni bez Srebrnej Tarczy oraz za dnia, nie można jej przywołać.


Nazwa: Gwiezdny Łańcuch
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 35
Siła: 25
Celność: 100%
Opis: Tes tworzy ze swojego pyłu łańcuch z połączonych ze sobą gwiazd. Po całym łańcuchu poruszają się błyskawice. Ciska nim przed siebie. Ten wbija się w ziemię, aby z błyskawiczną szybkością skierować się w stronę celu. Atakuje każdy cel, znajdujący się w linii prostej. Jest 50% szans, na wywołanie paraliżu. Zadaje, płytkie rany cięte oraz może oparzyć skórę.


Nazwa: Kometa
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 60
Siła: 55
Celność: 80%
Opis: Tes wytwarza kulę, która lśni na fioletowo z domieszką czarnego. Ciska nią przed siebie. Podczas lotu, kula dostaje ogona i przypomina lecącą kometę. Po zderzeniu z powierzchnią, wytwarza ciemny okrąg, który więzi przeciwnika na dwie do pięciu tur. Dodatkowo zadaje oparzenia, które wywołują ból, gdyż pieką tak jakby ktoś przystawiał do rany wrzątek.


Nazwa: Deszcz Meteorytów
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 15 za każdy trafiony cel oraz 10 co turę
Siła: 15
Celność: 100%
Opis: Atak, który ma za zadanie zadawać, od dwóch do pięciu tur oparzenia. Tes, ze swojego pyłu tworzy jarzące się ogniem kuleczki. Te, po rzuceniu przypominają spadające meteoryty. Jeśli trafi cel to dodatkowo, otaczają przeciwnika parząc go za każdym razem, gdy ten się ruszy. Jednym słowem, unieruchamiają przeciwnika. Może, w taki sposób zablokować do pięć celów znajdujących się blisko siebie.


Nazwa: Blask Księżyca
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 25
Siła: 20
Celność: 90%
Opis: Tes podnosi do góry ręce. Światło Księżyca, nie ważne w jakiej jest fazie jest Srebrna Tarcza, zostaje zaklęte w jej biżuterii. Następnie Tes składa ręce jak do modlitwy. W dłoniach skupia przesunięty z biżuterii blask, który zamienia się w perłową kulę. Wbija ją w ziemię, poruszając rękę w stronę celu. Po ziemi, przesuwa się perłowy łuk, który uderza, po linii prostej, do pięciu celów. Zadaje obrażenia płytkie, cięte.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo