Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieSkradzione relacje   Pią Lis 10, 2017 11:06 pm


avatar
Obywatelka
Skąd : Larnwick
Join date : 02/11/2017
Liczba postów : 6

Statystyki
Życie:
400/400  (400/400)
Mana:
660/660  (660/660)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Aisiris de la Venn

Sandra de la Venn
Matka, uzależniona od ziołowych naparów. Obecnie ciężko chora, brak kontaktu ze światem. Najbliższa Ai osoba. Przez wiele lat panowały między nimi chłodne relacje. Aisiris kocha matkę i opiekuje się nią, aczkolwiek wyraża tę miłość niekiedy w bardzo twardy sposób.

Ram Wyvernhorn
Niegdysiejszy nauczyciel fachu, potem wspólnik Ai. Razem z Torfiel rabowali bogate rezydencje. Przez krótki czas byli parą. Obecnie pałają do siebie niechęcią - rozstali się w kłótni, gdy Aisiris postanowiła działać w pojedynkę.

Torfiel Inathana
Wspólniczka Rama, obecnie działa razem z nim. Elfka i mag. Starała się być dla Ai starszą siostrą,
aczkolwiek była to relacja całkowicie jednostronna. Obecnie ich kontakty sprowadzają się do Jestem tylko byłym członkiem twojej szajki ze strony Aisris i Wiesz, że możesz mi powiedzieć wszystko ze strony Torfiel.

Dickenson
Stary kapłan z Domu Powietrza. W młodości Ai zaadoptowała go na wujka, obecnie wciąż żywi do niego sentyment. Osoba pierwszego kontaktu, gdy sprawy przybierają bardzo
zły obrót.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworsone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo