Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieAere The Wisdom Ow   Wto Maj 02, 2017 4:18 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
AereŻycie: 640
Siła: 20
Wytrzymałość: 80
Opanowanie: 35
Pokłady Magiczne: 0
Zwinność: 100


Aere jest sową stworzoną z magii wiatru oraz niewielkiej ilości magii ciemności. Zamieszkuje w pałacu Apokalipsy. Zamknięta w swojej klatce, w jego komnacie, śpi do czasu przebudzenia. Jej pióra są barwy brązowej. Oscylują w tonacji od bardzo ciemnej, do jasnej. Na pierwszy rzut oka, łatwo pomylić ją ze zwykłą sową. Jednak bardzo łatwo, zorientować się z kim ma się do czynienia. Wystarczy popatrzeć na białą część piór, które układają się w coś na wzór twarzy. Podobna iluzję sprawia, w kilku miejscach pierze na skrzydłach. Na zgięciach skrzydeł można dostrzec po dwa ostre pazurki. Na czole, posiada trzecie oko, które otwiera się kiedy używa swojej magicznej mocy. Jej zachowanie nie różni się niczym od innych sów, z tymże rozumie ludzką mowę. Porozumiewa się za pomocą telepatii ze swoim Przywoływaczem.


Chcąc nawiązać pakt oraz kontakt z Aere, Przywoływacz musi posiadać taką samą nic magiczną. Dodatkowo musi zdobyć kolczyki z diamentem, w którym zaklęte zostały dwa pióra Aere. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a Przywoływacz zostanie wybrany, na kolczyki trzeba nakropić po jednej kropli, na każdy kolczyk. Dodatkowo, trzeba złożyć ofiarę Aere, która płynie prosto z serca. Taka ofiara jest inna, w zależności od maga. Ciężko, tak naprawdę określić, co to tak naprawdę jest. Za jednym razem, jest to przyjaźń, innym razem zwykły przedmiot dany od serca, w dowód wdzięczności. Mag musi złożyć dłonie, jak do modlitwy. Po spełnieniu tych warunków, Przywoływacz wypowiada słowa: Aere, tyś która w przestworzach zamieszkuje. Mocy wiatru oraz ciemności skrawek, użycz mi. W zamian, energię magiczną oraz moją osobę ofiaruję ci.”Po tej regułce, miedzy dłońmi maga pojawi się tęczowa chmura. Odleci nieznacznie wysoko, aby przez moment zalśnić na fioletowo. Pojawi się pieczęć Aere-pióra wpisane w okrąg pomiędzy płatkami róż. Jak kula się rozpryśnie, to powstała energia wpływa do kolczyków, a oczy Przywoływacza, na krótką chwilę zmienią kolor na fioletowo-zielony.
Przywołanie Aere polega na podniesieniu nad głową ręki z różdżką. Należy ją przekręcić, dopóki nie pojawi się fioletowe koło z pieczęcią Aere. Z niej, ku górze wystrzelają fioletowo-zielone snop światła. Te wędrują po chmurach ku sobie, by się złączyć. Wtedy, kolczyki lśnią, a na niebie powstaje kula światła, która szybuje w dół. Tuż, przed Przywoływaczem pęka. Wszędzie unoszą się brązowe pióra. Zakryta skrzydłami Aere ujawnia swą obecność odchylając je na boki. na samym końcu, zatacza nad głową maga śpiewając jakąś, tajemniczą spokojną melodię.


Nazwa: Dziób Ciemności
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 34
Siła: 35
Celność: 100%
Opis: Aere otwiera swe oko. Wytwarza z niego fioletową aurę, która otula jej dziób. Ten staje się twardy jak skała. Następnie atakuje jeden, najbliższy cel szybkimi uderzeniami. Zadaje rany kłute.Nazwa: Huragan
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 80
Siła: 55
Celność: 60%
Opis: Aere skupia energię magiczną w swoich skrzydłach w czasie lotu. Zaczyna poruszać się coraz szybciej wokół celów, znajdujących się blisko siebie. Może to być nawet dziesięć. Zatacza wokół nich błyskawiczne koła. Porusza przy tym skrzydłami w taki sposób, aby wywołać mocniejsze podmuchy. Po krótkiej chwili, cele uwięzione są w centrum huraganu, który podmuchami powietrza zadaje rany cięte. Jest 50% szans na skołowanie przeciwnika.Nazwa: Wszystkowidzące Oko
Kategoria: Statyczny
Konsumpcja Many: 10 co turę
Siła: -
Celność: -
Opis: Aere używa swojego oka, aby w obrębię dziesięciu metrów dostrzec każdego, kto próbuje się ukryć. Do tego celu tworzy wiele kopii swojego oka, które skrywają się wszędzie np. korze drzewa, podłożu, niebie itd. Atak ten trwa trzy tury. Atak ten uniemożliwia ucieczkę. Jedyną opcją na uniknięcie ataku to antyatak albo magiczny przedmiot niwelujący działanie ataku.


Nazwa: Koszmar
Kategoria: Statyczny
Konsumpcja Many: 15
Siła: -
Celność: -
Opis: Aere używa swojego oka, aby wytworzyć fioletowa mgłę w obrębię dwustu metrów. Za jej pomocą usypia przeciwnika, któremu kreuje koszmar senny. Stan utrzymuje się do dwunastu godzin. Można jednak przełamać jego działa poprzez antyatak oraz specjalne serum, tudzież przedmiotu uodparniający na użycie ataku. Osoba będąca pod wpływem koszmaru traci energię życiową, co w skrajnych przypadkach powoduje utratę przytomności na kilka tygodni.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo