Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisaniePokój Ollie'ego   Sro Lis 08, 2017 3:00 pm

Obywatel
Liczba postów : 19

Statystyki
Życie:
400/400  (400/400)
Mana:
1000/1000  (1000/1000)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
#2PisanieRe: Pokój Ollie'ego   Yesterday at 9:43 pm

Postać Niezależna
Liczba postów : 4
Zobacz profil autora
Mógł robić co chciał i jak chciał. Nikt nie będzie mu dyktować, czy ma być trzeźwy, czy pijany, a już na pewno nie ten kurdupel. Jak tak przeszkadzało Olliemu, że przychodzi najebany, to czemu go ani razu nie wywalił? Właśnie...
Zew bawił się dobrze, dopóki chłopak nie uderzył go w twarz. Mężczyzna od razu obnażył swoje zęby, a następnie złowrogo warknął. Już on się mu odpłaci za podniesienie na niego ręki. Nie za to płacił i zamierzał za chwilę o tym Olliemu przypomnieć, a także to z kim miał styczność.
Widział to pożądanie w oczach piekielnika, więc wiedział, że jego pieszczoty zadziałały należycie. Zatem udał się za Olliem. Przy okazji wodził wzrokiem po kobiecych ciałach i nie tylko. Już szukał kolejnej osoby do swojej zabawy.
Niech sobie piekielnik nie myślał, że może mieć do tylko dla siebie. Jeszcze czego. On nie był niczyją własnością, a już tym bardziej nie tego skrzydlatego karakana z nadętym ego. Skoro już tu przyszedł, to zamierza skorzystać z innych atrakcji, a nie tylko tej głównej. Jego wilcze oko wypatrzyło sobie taką jedyną blondyneczkę o niebieskich oczach. Mimo, że nie posiadała tak dużych walorów, ale właśnie to Zewa w niej urzekło. Posłał jej buziaka, po czym wszedł za Olliem do pokoju.
Jak tylko drzwi się zamknęły, złapał piekielnika za ramię, po czym z całej siły wymierzył mu cios z pięści w ten śliczny nosek.
-Jeszcze raz podniesiesz na mnie rękę, a pożałujesz.-Zew wyprostował się, aby pokazać Olliemu, że góruje nad nim-Nie myśl sobie, że jesteś niezastąpiony w te klocki. -jego wielka ręka zacisnęła się na zgrabnej szyi właściciela domu publicznego-Wydaje ci się, że jesteś najlepszy, co? To wiesz co ci powiem...-Zew przyciągnął Olliego do siebie, aby szepnąć mu na ucho-Jakiś czas temu, byłem w tym burdelu niedaleko i wiesz co? Jego szefem też jest mężczyzna. Do tego zdecydowanie ładniejszy i piękniejszy od ciebie, a do tego dużo lepszy w te klocki. Mogę śmiało powiedzieć, że tamtego dnia miałem najlepsze pieprzonko w życiu.-puścił szyję Olliego, na której został czerwony ślad lykanskiej dłoni.-Wątpię, aby byś był mu w stanie dorównać i powiem ci szczerze, że nawet myślę o zmianie miejsca rozrywki.-skrzyżował ręce na wysokości klatki piersiowej.-Przekonaj mnie, żebym tego nie robił.-spojrzał na piekielnika pogardliwym spojrzeniem.
Na twarzy Zewa widniał bezczelny uśmiech. Jego język przejechał po wargach. Nie interesowało go to, że mógł sprawić przykrość Olliemu. Chłopak musiał ponieść karę za swoją zniewagę. Nikt, ale to nikt nie będzie podnosić ręki na Ojca Lykan, a tym bardziej jakaś podrzędna kurwa.
Płacił za dobrą zabawę, a nie za to, żeby ktoś go bił. Jak zechce urządzić sobie z kimś pojedynek, to uda się na arenę albo zapoluje na jakąś zwierzynę, jak na lykanina przystało. Póki co, poszukiwał rozgrywki i dlatego, wyjął z kieszeni sporej wielkości mieszek, który rzucił pod nogi Olliego.
-Masz tam tysiąc złotych monet.-Zew nadal patrzył na piekielnika z góry.-Przez całą noc twoja dupa należy do mnie, a jak spróbujesz podnieść na mnie rękę jeszcze raz to ci obgryzę, ale spokojnie nie wsadzę ci jej w dupę, bo jeszcze by ci się to spodobało.- złapał Olliego za włosy.
Pociągnął w stronę usiadł. Przysiadł na jego brzegu.
-Bierz się do roboty, małą kurwo.-patrzył na Olliego tym swoim spojrzeniem pełnym pożądania.
Zew zamierzał się dzisiaj wyszaleć i nawet jakby dupa Olliego miała krzyczeć z bólu to mu nie odpuści, aż do białego rana.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1