Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieChowańce Kalliope   Czw Lis 02, 2017 8:10 pm


avatar
Obywatelka
Skąd : Ocean
Join date : 16/08/2017
Liczba postów : 88

Statystyki
Życie:
880/880  (880/880)
Mana:
990/990  (990/990)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Tysia

Poznaj Tysię, mojego wierzchowca
Tysia, to bardzo miła sowogryfka, która na swoje jeźdźca wybrała sobie właśnie mnie. Zwierzak ma jasno brązowe, szarawe upierzenie, które na tułowiu przypomina to posiadane przez  lamparta. Duże skrzydła, ostre  i wielkie pazury oraz puchaty, pasiasty ogon, to cechy charakterystyczne jej wyglądu. Jeśli jednak o charakter chodzi, to miłe i bardzo zdyscyplinowane zwierzę. Bardzo lubi latać, jednak zbytnio nie przepada za moczeniem się w wodzie, po którym swoją drogą wygląda jak zmoknięty szczur. Uwielbia latać w nocy i najlepiej czuje się kiedy na świecie panuje zima, wtedy też jej futro staje się najgrubsze i najbardziej puchate.  
Stado Wodnych Koni

Poznaj całe ich stadko
Stadko tych morskich stworzeń, hodowanych i utrzymywanych przeze mnie nie jest jakieś duże ani małe. Znajduje się w nim około dziesiątką tych wspaniałych wodnych stworzeń, które naszej rasie służyły i nadal służą jako wspaniałe wierzchowce. Od zwykłych koni różni je fakt, że zamiast pary tylnych kopyt posiadają wielki rybi ogon oraz potrafią oddychać pod wodą oraz zmienić się w wodę w dowolnym stanie skupienia. Ich ciało jest w barwach wody czyli zaczynając od błękitów po przez zielenie aż do szarości. Charakterami nie różnią się od swoich ziemskich kuzynów, są bardzo honorowe ale i potrafią być narwane i wredne czy tez nawet przestraszyć się kiedy najmniejszy drobiazg dotknie ich zadu. Lubią żyć w stadach.Alex

Smok kieszonkowy
Mały, słodki, uroczy oraz rzadko spotykany egzemplarz zwierzaka z mitycznego rodu smoków. Swą wielkością odbiega i to znacząco od swoich wielkich kuzynów, osiągając rozmiar średniego psa. Te rozmiary pozwalają bez trudu transportować go w torbie lub na ramieniu. Alex potrafi latać oraz jak wskazuje kolor jego umieszczenia, ziać ogniem. Często również gada przez sen w niezrozumiałych językach, zazwyczaj przypomina bo bełkot pijanego krasnoluda, z którego nic nie można zrozumieć.Igumi

Zwierzak od Afrodyty
Podleciała mała, biała puchata kulka ze skrzydełkami przypominającymi te należące do aniołów. Zabawny ogonek, przypominający tasiemkę falował na prawo i lewo.-Widząc miny każdej z was, na widok mojego posłańca...pozwolę sobie was obdarować nimi, jeden dla każdej z was.-jak tylko jej różdżka znalazła się ku górze i wydała melodyjny dźwięk, obok każdej z dam pojawił się podobnie wyglądający stworek.-To Igumi. Magiczni posłańcy i nie tylko.-bogini podrapała igumi po głowie-Przywiązują się tylko to jednej osoby, na całe życie. Potrafią korzystać z niewielkich pokładów magicznych, jednak każdy z nich ma tylko jedną zdolność.

Do jego mocy należy możliwość wytwarzania gęstej, zasłaniającej widok innym mgły.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Ekwipunek :: Chowańce
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo