Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieLambence The Light Lady   Wto Maj 02, 2017 3:24 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Lambence


Życie: 360
Siła: 60
Wytrzymałość: 45
Opanowanie: 100
Pokłady Magiczne: 0
Zwinność: 60


Lambence jest istotą stworzoną ze światła. Z wyglądu przypomina piękną kobietę o nienagannej urodzie. Jej cera ma lekko opalony odcień. Kontrastuje to z jej błękitnymi, niczym dzienne niebo oczyma oraz brązowymi kosmykami włosów. Bardzo łatwo pomylić ją ze zwykłą kobietą. Posiada różowy, strój mieniący się niczym kryształy-różnymi kolorami tęczy.
Jest bardzo spokojną oraz ciekawska personą. Jest ciekawa świata, do którego zostaje wezwana. Wierna swojemu Przywołaczowi. Pogłoski krążą, że była zakochana w jednym ze swoich Przywoływaczy, dlatego po jego śmierci nie chciała żadnego paktu więcej.
Jej domem jest Pałac Apokalipsy. Zaklęta w krysztale, w którym spędza czas, póki nie zostaje wezwana. By móc ją wezwać, Przywoływacz musi zdobyć specjalny medalion wykonany z magicznego kryształu z zaklętą w nim łzą Lambence. Amulet ten wyglądem przypomina serce o anielskich skrzydłach. Jeśli Przywoływacz i Lambence mają taką samą nic magiczną, kryształy w ozdóbce zaczną lśnić. Aby nawiązać pakt, mag musi upuścić na amulet trzy krople swojej krwi, a następnie wypowiedzieć słowa: Pani Światła, Lambence użycz mi swojej mocy, swojej asysty podczas walki. W zamian oddaję ci swoją wdzięczność oraz magiczną energię.. Następnie, pojawia się jasne światło, które tworzy kształt pieczęci Lamence-czyli okrągły triball z wpisanym w koło kryształem dookoła. Po dokonaniu paktu Lambence, po wykonaniu rytuału pojawi się na wezwanie.


Rytuałem ją wzywającym jest odpowiednie wykonywanie gestów różdżką. Przywoływacz musi złączyć dłonie na magicznym przedmiocie. Amulet zaczyna lśnić kolorami tęczy. Mag rozkłada ręce na boki, po czym zakręca kilkakrotnie różdżką, aby po chwili unieść ja ku górze. Blask amuletu oraz różdżki łączy się ze sobą, tworząc jeden snop światła. Ten wybija wysoko w górę. Na niebie pojawia się pieczęć Lambence, który przebijany jest przez wielki kryształ. Błysk światła oświetla cały kryształ, a w nim widać skuloną Panią Światła. W momencie, kiedy otwiera oczy kryształ pęka, a ona ukazuje się w swojej pełnej krasie.Nazwa: Świetlny Błysk
Kategoria: Magiczny Atak
Konsumpcja Many: 30
Siła: 40
Celność: 80%
Opis: Lambence potrafi wystrzelić promień światła ze swojej dłoni. Skupia energię w swojej dłoni, obojętnie w której. Celując w dany cel tworzy wiązkę światła, która zadaje obrażenia tylko jednemu celowi. Zadaje obrażenia takie jak po oparzeniu Słonecznym. Atak może wywołać podpalenie/oparzenie.


Nazwa: Diamentowe Ostrza
Kategoria: Fizyczny Atak
Konsumpcja Many: 85
Siła: 60
Celność: 100%
Opis: Lambence przywołuje małe iskierki światła. Te, siłą jej woli zamieniają się w diamentowe ostrza. Atakuje do pięciu przeciwników w odległości stu metrów. Zadają obrażenia fizyczne typu rany kłute, a jeśli musną cel to tworzą rany cięte. Mogą wywołać krwawienie.Nazwa: Świetlista Dłoń
Kategoria: Statyczny
Konsumpcja Many: 25
Siła: -
Celność: -
Opis: Atak uzdrawiający, który pozwala uleczyć fizyczne oraz magiczne powierzchowne obrażenia.


Nazwa: Tarcza Światła
Kategoria: Statyczny
Konsumpcja Many: 15
Siła: -
Celność: -
Opis: Lambence tworzy z światła barierę, która co turę zabiera 15 punktów z puli magii Przywoływacza. Tarcza ta, przez od trzech do pięciu tur chroni przed atakami fizycznymi jak również magicznymi. Jest to błyszcząca kula, która lśni niczym diament. Może ochronić do pięciu sojuszników

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia :: Aeony
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo