Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieSalazar Varrik Black   Czw Sie 31, 2017 9:01 pm
avatar
Skąd : Larnwick
Liczba postów : 3
Join date : 31/08/2017
Zobacz profil autora
Sarazal Black

Pełne imię i nazwisko: Salazar "Varrik" Black
Wiek 35
Rasa Człowiek
Pierwiastek Magiczny 50% Ogień
Dom Magiczny Ogień
Znamię Magiczne Smok rozciągający się wzdłuż kręgosłupa. Ogon przy kości ogonowej, łeb na karku. Otwarte skrzydła na wysokości łopatek.
Grupa Obywatel
Zawód Opiekun
Pochodzenie Larnwick
Aktualne miejsce zamieszkania Larnwick
Zdolności

Ognista strzała
Ogniomiotacz
Deszcz meteorytów
Ognisty wąż
Specjalizacje

Magiczne
Znajomość magii ognia
Rzucanie czarów (magia ognia)
Użytkowe
Przekazywanie wiedzy
Bojowe
Znajomość punktów witalnych
Umiejętności

Gotowanie
Survival
Czytanie / pisanie
Znajomość punktów witalnych - potrafi je namierzyć w trakcie walki
Fobie/Choroby

Autofobia (samotność)
Amaksofobia
Nadpobudliwość
Pagofobia
Osobowość postaci
Osoba specjalizująca się magią ognia aby doskonalić się w tej sztuce powinna posiadać pewne cechy. Jest to symbol gniewu, nadpobudliwości, osób bardzo emocjonalnych i tak też jest w przypadku Salazara. Mężczyzna miewa niekontrolowane napady agresji. Nie przepada za odmowami i wręcz nie znosi złych informacji. Taki jest. Jednak dla otoczenia zewnętrznego stara się skrywać pod płaszczem spokojnego, opanowanego i wykształconego osobnika. Odgrywanie tego wizerunku bywa dla niego bardzo męczące. Ciągnie go do kłopotów, można by powiedzieć, że jest swego rodzaju magnesem do problemów i nie będzie nic dziwnego gdy pewnego dnia obudzi się jako przedstawiciel innej rasy. Wiele się przecież mówi o klątwach genetycznych, ah, jak naukowo to zabrzmiało.
No nic, wracając dalej. Można mu przyznać, że stara się być perfekcjonistą. Bynajmniej w dziedzinie magii, stara się zagłębiać w jej tajnikach i rozwijać tą sztukę w czym pomaga mu wrodzona ciekawość, samozaparcie i... warto by było wspomnieć cierpliwość. Byłoby to ogromnym kłamstwem gdyż cierpliwość + Varrik, nijak to się do siebie miało, nawet obok siebie nie stali.
Idąc dalej za tropem wspomnianych cech można mu przyznać lekkie odchyły od normy. Czy spotkaliście kiedyś normalnego geniusza? No właśnie, każdemu siada na głowę i tak też jest w tym przypadku. W końcu kto normalny dla żartu potrafi podpalić komuś ubranie?
Poruszając ostatnie możliwe zagadnienie, strefę uczuciową. No cóż, w tej kwestii chyba nie ma kobiety która mogłaby narzekać na jego temperament. Żywioł, którym włada pochłonął całkowicie również tą część jego życia dzięki czemu mężczyzna jest bardzo namiętnym i oddanym kochankiem. Co zabawne nie jest typem podrywacza, cechuje go oddanie do jednej osoby i wierność. Z drugiej strony, no właśnie jest facetem po przejściach. Wierny i oddany był, a czy teraz byłby w stanie oddać się jednej kobiecie ryzykując tym, że znów zostanie porzucony? Licho wie!
Wygląd postaci
Średniego wzrostu przedstawiciel płci męskiej. Mierzy sobie całe sto osiemdziesiąt cztery centymetry. Nie za dużo, nie za mało, dokładnie tyle ile dała mu natura. I tak, jest to celowe nabijanie słów w tym trudnym do pisania punkcie. Jak to ludzki mężczyzna, nie mający ani kłów, ani pazurów spędził masę czasu na trenowanie sztuk walki i wzmacnianie swojego ciała. Był to dla niego swego rodzaju dodatek, albo uzupełnienie do swojego ognistego daru. Wracając do sedna. W efekcie tych wielu lat poświęconych na wszystkie te treningi posiada bardzo dobrze zbudowane ciało. Dość staranny, wyraźny zarys mięśni, jednak nie przesadny. Ma na ciele trochę tłuszczu i jest mu z tym dobrze. Waży aktualnie niecałe dziewięćdziesiąt kilogramów. Dokładniej mówiąc osiemdziesiąt osiem.
Ciemne włosy, niebieskie wręcz błękitne oczy, których nie można zapomnieć i delikatny zarost na twarzy. Idealny, piękny człowiek. No może bez tego narcyzmu. Po prostu, dobrze wyglądający, zadbany mężczyzna.
Wzdłuż kręgosłupa ciągnie się znamię magiczne zajmujące dokładnie połowę powierzchni jego pleców. Smok sam w sobie wygląda jak żywy. Obraz tej majestatycznej istoty oddaje w pełni jej szlachetny wygląd przedstawiając nawet najdrobniejsze szczegóły.
Na torsie, lewa strona, od połowy brzucha aż do barku ciągnie się blizna po poparzeniu, jej fragment widać nawet jego szyi - patrząc od odpowiedniej strony. Poza tym na lewym przedramieniu można znaleźć bliznę po ranie ciętej.
Co najważniejsze, zęby wszystkie. Nos cały, oba ucha zdrowe. Włosy na nogach są, na torsie ich brak. Pachy i strefy bikini zadbane jak na nowoczesnego mężczyznę przystało. Tors gładki, parę niewidocznych na pierwszy rzut oka jasnych włosków, matka natura była o tyle łaskawa, że nie pokarała nadmiernym owłosieniem w stylu macho.
Znajome osoby


  Imię i Nazwisko Pokrewieństwo Zatrudnienie Żyje/Nie żyje
 
Krótki opis osoby ważnej dla naszej postaci


Historia
Zwykły, szary człowiek. Dziecko jak każde inne w tych czasach. Nie posiadał wspomnień związanych ze starym światem. Przez długą część swojego życia nie miał nawet żadnego wyobrażenia tamtych czasów. Wiedział tylko, że faktycznie coś takiego kiedyś było. Wszystko. Nic więcej nigdy mu do szczęścia nie było potrzebne. Przyszedł na świat w normalnej rodzinie. Chyba, ojciec na pewno był człowiekiem, zresztą zmarł kilka lat temu w czasie zamieszek, które miały miejsce w Larrnwick, został pobity i zostawiony w podpalonym domu. W sumie z matką było to samo, ją również zabrał ogień. Nie pamiętał jej za dobrze, miał wtedy sześć lat.
Po co wspominać o narodzinach. Z początkowego okresu życia i tak nie można nic wywnioskować. Chcecie wiedzieć co pamięta? Tyle co nic. Normalna rodzina mąż i żona wychowują dziecko w miłości. Wszystko. Kluczowym momentem w rozwoju młodego Salazara był wybuch pożaru. Co go spowodowało? Przypadek, po prostu pierwszy raz mały człowiek zdenerwował się na to, że ojciec nie chciał mu dać słodyczy. Tragedia na miejscu. W pożarze jak wiadomo zginęła jego matka, co ważniejsze, dzieciak doznał mocnych poparzeń. Niby dramat. Jednak w jego psychice, właśnie w tamtym momencie nie było żałoby ani bólu, brak niczego, nawet wyrzutów sumienia. Pojawiła się za to fascynacja ogniem, adrenaliną i niebezpieczeństwem.
Przenieśli się na drugi koniec miasta a młody Black trafił do akademii po opiekę magów ognia i Aresa, to była dla niego szansa aby móc szkolić się w magii ognia.
Dla jego ojca zajął się ten nieprzyjemny okres kiedy zostaje sam z dzieckiem. Trudnym dzieckiem. Nie było dnia żeby mały nie stwarzał problemów, bójki i kradzieże były na porządku dziennym. Był na bakier z prawem. Właśnie wtedy pojawił się jego przydomek - Varrik. Posługuje się nim do dzisiaj. Przypadło mu do gustu. Oczywiście ten okres w jego życiu był też dość owocny. Przeżył wiele, na prawdę sporo. Nauczył się podstaw w kontroli swojej mocy a także w pewnym stopniu opanował pewne zdolności bojowe. W mordę na osiedlu nie dostał. No a nawet jeśli to oddał dwa razy mocniej.
Sielanka skończyła się rok po dwudziestce. Wracał do domu późnym wieczorem, już na końcu ulicy wiedział, że coś jest nie tak. Dym wydobywający się z okolic ich domu nie wróżył nic dobrego. Biegł ile sił w nogach, martwił się o swojego ojca. Pierwszy raz od kiedy zostali sami poczuł jak bardzo go kocha i jak bardzo mu na nim zależy. W obawie o jego życie docenił jak wiele ten mężczyzna dla niego poświęcił. Niestety. Sprawdziły się jego najgorsze obawy dom stał w płomieniach. Jego ojciec w środku, krzyczał, więc żył. Była jeszcze nadzieja. Nie pamięta nawet jak udało mu się wyciągnąć konającego ojca z budynku. Ból który czuł w tamtym momencie był nie do opisania, przepraszał, w ostatnich chwilach jego życia udało mu się przeprosić. Najważniejszym co było dla niego to słowa jego ojca "Sal, nie ważne jak bardzo w życiu zbłądziłeś jesteś moim synem. Nie ważne kim się stałeś, co robiłeś. Jesteś moim dzieckiem. Kocham cię i wybaczam ci wszystko. Twoja matka też cię kocha." To był kopniak od życia motywujący go do nauki. Nie chciał już nigdy więcej czuć tej samej bezsilność co w trakcie napadu na Larrwick.
Rok po stracie ojca nie mógł dojść do siebie. Zerwał z przeszłością, zaczął studiować, uczyć się i trenować. Po wielu latach w końcu nastał ten okres, zaczął się przykładać do tego co robi. Całe dnie poświęcał na powiększanie swojej wiedzy i doskonalenie się.
Mijały lata a on sam mimo wielkich chęci i starań co jakiś czas popadał w kłopoty. Jednak nie wszystkie jego przygody były niezgodne z prawem. Kilka razy udało mu się stanąć w jego obronie. Powstrzymał napad, kilka gwałtów, morderstw. Otarł się nawet o śmierć, gdy po trzech latach związku z kobietą będącą półdemonem zerwał z nią twierdząc, że zaburza jego aurę. Żałował, przez trzy miesiące pobytu w szpitalu. Wyniósł z tego bardzo ważną lekcję, nie denerwuj takich kobiet, zrywaj na odległość, w najgorszym wypadku nie odwracaj się.
W wieku trzydziestu dwóch lat był gotowy aby przekazywać swoją ogromną wiedzę innym zagubionym ludziom. Chciał dać im to co sam otrzymał będąc zagubionym człowiekiem w potrzebie. Pragnął odwdzięczyć się za wszystko czego doświadczył po stracie ojca.
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez Noritoshiego


Ostatnio zmieniony przez Varrik dnia Nie Wrz 03, 2017 10:37 pm, w całości zmieniany 6 razy
#2PisanieRe: Salazar Varrik Black   Pią Wrz 01, 2017 2:10 am
avatar
Liczba postów : 25
Join date : 24/04/2017
Zobacz profil autora
Witam Cię serdecznie na forum i za chęć udział uw beta testach!

Rzeczywiście, pomysł na postać bardzo ciekawy. Zwłaszcza opis wyglądu oraz charakteru, bardzo klimatyczne.

Mam jednak kilka uwag odnośnie historii oraz ataku. Przede wszystkim, jego opis wrzuć po prostu w dziale zdolności, w swoim osobnym temacie. Muszę jednak dopisać informację o tym we wzorze KP, że podaje się tylko nazwy ataków.

Moja propozycja:

Nazwa: Ognisty Wąż
Kategoria: Magiczny
Konsumpcja Many: 75 (jednorazowo oczywiście)
Siła: 65
Celność: 80%
Opis: Utworzenie płomienia, który po wystrzeleniu w jeden cel do pięciu w linii prostej, 3 metry od maga, podczas lotu płomień za pomocą siły woli użytkownika, zadaje oparzenia nawet 2 stopnia, może podpalić cel.

Poziom ataku, oczywiście na poziomie I, jak wszyscy.

Co do historii wszystkiego za dużo jak na człowieka. Skoro chcesz zostać w przyszłości magiem to proponuję od momentu pożaru, który sam spowodował pod wpływem gniewu, zmienić nieco przebieg historii. Mianowicie dostanie się pod opiekę Boga Aresa, który aktualnie przebywa w Larnwick. Owszem, może sprawiać problemy, jak to dziecko, ale żadne przemyty czy tym podobne. On nadal był dzieckiem, a ja staram się utrzymać na forum w miarę realizm jeśli chodzi o pewne kwestie.
Obaj z ojcem mogliby się przenieść do Larnwick, a jego ojciec mógł zginąć te dwadzieścia lat temu, kiedy miasto zostało zaatakowane. Nawet by bardziej pasowało do Twojej postaci, gdyż to by było mocne przeżycie, nawet bardzo, bo nie miał sił by uratować bliską mu osobę, dlatego zaczął się pilniej uczyć i szkolić. I proponuję, aby zakończyć historię po tym, jak został nauczycielem magii ognia w Akademii Parrox. Brakuje nam takich person na forum, a akurat takie posadki są wolne.
Od nauczyciela do później mistrza magii prosta, ale trudna droga, ale nie niemożliwa na fabule.

Na starcie, staram się, aby każdy zaczynał z równego poziomu. I doradzam skupić się na konkretnym kierunku rozwoju postaci, a widzę, że zależy ci na zostaniu Mistrzem Magii Ognia, stąd taka sugestia jeśli chodzi o zmianę historii.

I tak dopisz sobie specjalizacje:

Magiczne:
Znajomość magii ognia
Rzucanie czarów (magia ognia)

Użytkowe:
Przekazywanie wiedzy

Bojowe:
Znajomość punktów witalnych

Dopisz je sobie proszę, a także jako przedmiot ze Starego Świata zapalniczkę na krzesiwa, żebyś zawsze miał pod ręką możliwość wywołania ognia, a 100 punktów na statystyki otrzymasz po akceptacji i po prawieniu wskazanych rzeczy.

I pamiętaj, celność ataków i ich powodzenie zależne będzie zawsze od czynników w otoczeniu postaci. Jeśli będzie padać deszcz szansa na wywołanie ataku może wynieść nawet 5%, tudzież 0%.

Jeśli będziesz miał pytania pisz śmiało (tylko proszę, nie na facebooku, bo tam bywam rzadko), ewentualnie gg tudzież discord, na którego zapraszam do naszej wesołej gromadki!
#3PisanieRe: Salazar Varrik Black   Nie Wrz 03, 2017 11:50 pm
avatar
Liczba postów : 25
Join date : 24/04/2017
Zobacz profil autora
Dziękuję za poprawienie Karty Postaci.

Z czystym sumieniem daję

Do statystyk bazowych dodaj sobie, proszę 100 punktów wedle uznania.

Życzę miłej gry!
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Akwarystyka :)
» Assassin's Creed IV: Black Flag. Pierwszy trailer (uaktualnienie)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

 :: Kartoteka :: Obywatele
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemyRoth. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation Reborn
Yggdrasil - portal o grachShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad