Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieKalliope Urania Alkyone Juturna    Nie Sie 20, 2017 11:00 pm


avatar
Obywatelka
Skąd : Ocean
Join date : 16/08/2017
Liczba postów : 88

Statystyki
Życie:
880/880  (880/880)
Mana:
990/990  (990/990)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Kalliope

Pełne imię i nazwisko: Kalliope Urania Alkyone Juturna
Wiek 769
Rasa Atlanci
Pierwiastek Magiczny50% Ogień
Dom Magiczny Ogień
Znamię Magiczne Wijące się po plecach, języki ognia
Grupa Obywatele
Zawód Hodowca koni morskich
Pochodzenie Ocean
Aktualne miejsce zamieszkania Miasto Larnwick/Jezioro Silver Down
Zdolności

Żarowa Mandala
Płomień
Ognisty Kopniak
Ochronna Jasność
Specjalizacje

Opieka nad zwierzętami
Znajomość morskiej fauny oraz flory
Hodowla koni morskich
Mowa zwierząt, rozumienie ich

Umiejętności

Hipnoza
Krycie się
Orientacja przestrzenna
Oswajanie
Fobie/Choroby

Arachnofobia
Znieczulica
Uzależnienie od wody
Wyizolowanie
Osobowość postaci
Syrenka jaki jest każdy widzi. Jeśli zaś chodzi o jej charakter i usposobienie do życia, to może zacznijmy na dobry początek od rzeczy najprostszych. Jak każda syrena, tak i Kalliope lubi i uwielbia pływać, zwiedzając bezkresne otchłanie i głębiny oceanów, mórz i jezior.  Nie bowiem nic lepszego jak zwiedzanie niezbadanych przez żadne inne istoty, podwodnych terenów, w których można odkryć wiele ciekawych rzeczy, które zostały wrzucone czy też zatopione na skutek działania ludzi z powierzchni.  Dodatkowym plusem podróży nie tylko tych wodnych jest poznawanie nowych miejsc oraz ludzi. Co do tego pierwszego, to syrena bez wątpienia to kocha i uwielbia, jeśli jednak chodzi o drugi aspekt podróżowania, to nie przepada za nim.  Syreny, to nie jest ta rasa, którą przepada za kontaktami z innymi. Są bardziej zamknięte na otaczające ich osoby, niechętnie podchodząc do nowych znajomości. Nie inaczej jest również w przypadku Kalliope, którą nie chętnie dzieli się informacjami oraz szczegółami ze swojego życia z innymi osobami. Jest raczej nieufna i z dystansem podchodzi do nowych znajomości. Zaufanie jej można zdobyć z czasem, a jego musi naprawdę sporo upłynąć lub dana osoba musi się wykazać w jakiś sposób by na nie zasłużyć. Kiedy jednak przyjaźń zostanie zawiązana i sprawdzona, syrena otwiera się i staje się przyjacielska, miła i otwarta tak samo jak w stosunku to innych atlantów.  Jeśli chodzi o dalsze cechy charakteru to można z całą pewnością dopisać tutaj fakt, że syrena lubi jak każda kobiet się stroić i ładnie wyglądać. Czesanie włosów nad brzegiem jeziora czy rzeki w zachodzącym słońcu należy do jednego z jej wieczornych rytuałów, podobnie jak śpiewanie czy też zajmowanie się pielęgnacją łusek.
Jak na uczennicę Domu ognia przystało oprócz kontrolowania mocy swojego żywiołu nauczyła się od swoich opiekunów również kilku innych mnie miłych rzeczy. Do jednych z nich zaliczają się na pewno psoty i psikusy. Wywijanie ich to tu to tam i obserwowanie co się będzie działo to jedno z najfajniejszych zajęć w ponure i nudne dni. Nie przepada jednak za rybakami, tych zazwyczaj ściąga na manowce i kusi swoimi wdziękami i nie tylko, a wszystko przez to, że kiedyś jeden zalazł jej za skórę.
Kolejną rzeczą o której warto wspomnieć są jej ulubione rzeczy, a do tych na pewno należy pyszne jedzenie czyli wszelkiego rodzaju skorupiaki, ryby oraz niektóre z potraw w jadłospisie ludzi z powierzchni.
Wygląd postaci
Syrena jaka jest każdy widzi jednak jeśli nie miałeś sposobności ujrzeć takowej pozwól że pomogę ci nieco w jej rozpoznaniu opisując jak wygląda.  Kalliope należy do tych syren, które przez większość swojego życia zamieszkiwały wody oceanu, więc kolor jej ciała należy do jednych z barwniejszych jeśli chodzi o przedstawicieli jej gatunku. Zacznijmy więc od podstaw, a tą u atlantów jest ich ogon, wielka duma i największy mięsień ich ciała, służący jaki główny napęd w ich podmorskich wędrówkach.  Ten u Atlantki, podobnie jak jej całe ciało, pokryte jest w większej części łuskami w kolorze błękitu oraz złota. Co poniektórzy więc rybacy mają więc szczęście odszukać w swojej siatce z rybami, czystą złotą łuskę, która jej sporo warta. Z boków ogon wystawiają delikatne płetwy boczne, które poruszając się na powierzchni wody, przypominają ciągnący się, kolorowy welon Pannny Młodej czy też delikatne, ptasie pióra. Jeśli spojrzymy nieco wyżej uda nam się zobaczyć, że podobnego rodzaju , delikatne piórkowate łuski w odcieniach starego złota oplatają również jej biust i ramiona tworząc coś w rodzaju kołnierza. Nie zabrakło ich również na dłoniach i nadgarstkach syreny.  Przechodząc dalej do jej figury, to jak każdy atlanta jest wysportowana. Wierzcie mi lub nie ale pływ.nie w wodzie z wielkim ogonem, który swoje warzy, nie jest takie proste, a opór wody jest w tym wszystkim tylko dodatkową przeszkodą. Tak, więc nie ma co się dziwić, że jej ciało jest szczupłe i wysportowane. Nie brakuje przy tym jednak ponętnych kształtów jak na prawdziwą syrenę, która kusi swoimi wdziękami żeglarzy i marynarzy przystało. Jeśli jednak na chwilę zatrzymamy się i poświęcimy kilka chwili na podziwianie pięknej twarzy kobiety to naszej uwadze na pewno nie umknął piękne pukle, orzechowych, lekko kręconych , długich włosów sięgających do połowy pleców. Ślicznie to wygląda jeśli powiem, że jej cera i skóra jest jasna w delikatnie różowym odcieniu. Zielone oczy, malutki nosek, rumiane policzki to kolejne atuty syreny, których jej nie można odmówić. Warto jednak wspomnieć, że jej zęby wraz z kontaktem z wodą stają się ostre niczym małe sztyleciki. To wszystko po to  by syrena mogła się w jakiś sposób pożywiać.
A co jeśli chodzi o  wygląd Kalliopę, która chodzi po powierzchni ziemi? Niezbyt się różni od swojej formy w wodzie ale najbardziej widoczną zmianą jest oczywiście zamienienie wielkiego, masywnego i silnego ogona na szczupłe i delikatne dwie nogi. Co do reszty, to oczywiście łuski wymieniamy na stosowne odzienie, a reszta pozostaje bez większych zmiana.
Znajome osoby

  Aqita Taron Syn władców Atlantów  /Żyje
 
Widziała go i miała okazję przez dłuższą chwilę wymienić z nim kilka zdań, odnośnie życia i tego jak postrzega świat


Historia
Kalliope przyszła na świat ponad 700 lat temu jako kolejne dziecko dwójki Atlantów, zamieszkujących i żyjących w oceanie. Najmłodsza członkini rody, zyskała swoje zadziwiające imiona po najstarszych syrenach z ich rodu, a bardziej dokładniej rzecz ujmując po babciach. Tak czy siak są to klasyczne syrenie imion i podobne zostały nadane jej rodzeństwu, a skoro już przy nim jesteśmy to warto wspomnieć, że Kalliope posiada dwóch starszych braci oraz siostrę, nie trudno jest więc się domyślić, że jest najmłodszym dzieckiem. Z tego też względu w wczesnych czasach dzieciństwa była lekko rozpieszczana i było jej można więcej, a kiedy tylko coś zmajstrowała lub popsuła, zawsze mogła zwalić winę na starsze rodzeństwo. W ich domu zawsze dużo się działo i nigdy nie brakowało ciepła domowego ogniska oraz dobrego jedzenia, warto również dodać że jej rodzina miała swój kąt również na powierzchni. A ze względu na, to że mała urodziła się na plecach z wielkim, gorejącym znamieniem w kształcie języków ogni, została posłana do szkoły, by podobnie jak jej starsze rodzeństwo uczyć się jak opanować swoje magiczne zdolności. W szkole oraz Domu Ognia młoda syrena spędzała większość swojego czasu, na poznawaniu teorii związanej z magią, a później poczęła się uczyć jak ją okiełznać i wykorzystywać. Po dzień dzisiejszy wraca w to miejsce by ciągle się uczyć i poznawać tajniki tej tajemniczej mocy. Z strony ojca miała również zapewniony trening jeśli chodzi o posługiwanie się w bronią w wodzie. Jeśli zastanawiacie po co u licha syrenom taka umiejętność to spieszę wam już wyjaśnić, że jej rasa też musi się broni, a to przed niebezpiecznymi rybami czy też dosłownie potworami z morskich głębin i nie tylko, a głownie zdobywać pożywienie.  Jeśli nie wiecie, to spieszę wam z wyjaśnieniem, że syreny głownie żywią się mięsem właśnie ryb ale nie pogardzą również tym co jedzą ludzie na powierzchni. Wszelkie harpuny, noże i trójzęby szły, więc zawsze w ruch lecz tatko najwięcej wymagał od dwójki najstarszych braci wiecznie im tłumacząc, że powinni być silni i doskonale polować, od córek wymagał jednak minimalnie mniej. W ten oto sposób upłynęły Kalliope wczesne lata jej życia. Obecnie większość swojego czasu poświęca na szwendanie się po świecie czy też zgłębianie tajemnic, które skrywają w sobie inne zbiorniki wodne. Dziewczyna odłączyła się również od swojej rodziny i prawdę mówiąc jest wolnym duchem, który w obecnym życiu czerpie z niego to co najlepsze. Poczęła również hodować i zajmować się koniami morskimi, które służą w wodzie jako wierzchowce. Kiedy zaś przebywa w domu magicznym lubi wpadać do jezior Silver Down i pomieszkiwać tam sobie, a trzeba przyznać, że okolica jest tam przepiękna.
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez Noritoshiego


Ostatnio zmieniony przez Kalliope dnia Sob Sie 26, 2017 12:39 am, w całości zmieniany 1 raz
#2PisanieRe: Kalliope Urania Alkyone Juturna    Pią Sie 25, 2017 11:44 pm


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 151
Zobacz profil autora
Zatem tak:

Na pewno za dużo postaci NPC, proszę ograniczyć się do jednej i na pewno nie może to być królewska rodzina. Co najwyżej jej potomstwo, coś na podobnej zasadzie jak jest u Erestora. Możesz tam zawsze podejrzeć.

Historia, skoro urodziła się w jednym z oceanów, jak trafiła do Larnwick ewentualnie do jeziora, które znajduje się blisko? No i także jak została psiarzem, bo nigdzie tego w historii nie ma rozpisane, a życie dla Atlantów na powierzchni łatwe nie jest. Chyba, że będziesz hodowcą koników morskich, ale takich dużych, które służą Atlantom za konie.

Ogółem, jak wprowadzisz powyższe poprawki będzie oficjalna akceptacja.

Teraz jednak dopisz sobie specjalizacje:

Użytkowe:

Opieka nad zwierzętami
Znajomość morskiej fauny oraz flory
Hodowla (specjalizacja na dane zwierzątko)
Mowa zwierząt (nie rozmowa z nimi tylko ich rozumienie, czego chcą w danym momencie)

Dodatkowo jajo smoka miniaturki lub smoka miniaturkę, prezent ode mnie ze Starego Świata to piękne stare lusterko z czarów wiktoriańskich, a 100 punktów do rozdania na statystyki otrzymasz oficjalnie przy akceptacji karty.
#3PisanieRe: Kalliope Urania Alkyone Juturna    Sro Sie 30, 2017 2:19 pm


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 151
Zobacz profil autora
Dziękuję za poprawienie Karty Postaci!Rozłóż sobie jeszcze 100 punktów na statystyki i dopisz proszę w ekwipunku co wybrałaś smoka miniaturkę czy jajo smoka miniaurki.
#4PisanieRe: Kalliope Urania Alkyone Juturna    Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka :: Obywatele
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo