Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieRelacje Erestora   Nie Sie 20, 2017 8:01 pm


avatar
Obywatel
Rycerz Zodiaku
Skąd : Namitto
Join date : 11/08/2017
Liczba postów : 35

Statystyki
Życie:
488/488  (488/488)
Mana:
740/740  (740/740)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Erestor Véneaná
Shohirol Waranrona
Księżniczka elfów i przyjaciółka Erestora. Pełna życia, radości i nie potrafiąca usiedzieć w miejscu kobieta. Czasem sie zastanawia jakim cudem nie przydzielono jej stałego nadzoru kilku strażników. W każdym bądź razie Erestor darzy ją dużą sympatia i zaufaniem.


Vanräo Waranrona
Książę elfów i znajomy z dzieciństwa. Cichy i bardzo nieśmiały osobnik który najchętniej większą część życia spędziłby w bibliotece. On i Erestor może nie pałają do siebie miłością ale potrafią znaleźć czasem wspólny.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!Vampire Kingdom
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stadwww.zmiennoksztaltni.wxv.plHogwartDreamBleach OtherWorldVampire DiariesSnM