Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1Pisanie#1 Oczekiwania Graczy wobec MG   Nie 20 Sie 2017 - 16:27
Administracja
Head admin

Liczba postów : 446
Zobacz profil autora Online
Przybywam z zapytaniem, z którym każdy nie raz i nie dwa się spotkał:

Jakie oczekiwania ma Gracz wobec MG?

Chciałabym poznać Wasze oczekiwania wobec Mistrzów Gry.
Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
Czego od nich oczekujecie (w tym też, niejako i ode mnie, jako GMG tego grajdołka)?

Nie będę się za dużo rozpisywać, bo uważam, że w tym momencie, z mojej strony jest to chyba zbędne, tym bardziej, że o moich oczekiwaniach wobec Mistrzów Gry możecie przeczytać tutaj.

Zatem, przedstawcie mi swoje zdanie, proszę!
#2PisanieRe: #1 Oczekiwania Graczy wobec MG   Nie 7 Sty 2018 - 0:53
Obywatelka
Naznaczona

Liczba postów : 10
Zobacz profil autora Online
Nie mam kosmicznych wymagań co do MG. Prócz oczywistych rzeczy takich jak znajomość języka polskiego i braku faworyzowania, lubię jednak gdy do MG można uderzyć i przedyskutować opcje na fabule zanim napisze się posta. Gracze to z natury istoty głupie, dlatego zawsze doceniam MG który potrafi omówić możliwe skutki naszych decyzji zanim rzucimy się w paszczę śmierci albo zepsujemy sobie i jemu rozgrywkę. Bo przecież poza pewnymi bardzo szczególnymi scenariuszami, rozgrywka nie powinna polegać na potyczkach MG kontra Gracze, i MG śpieszący się z ubijaniem postaci bez bardzo dobrego powodu to dupa, nie Mistrz. Jak widać poprzeczka jest na podłodze i nie spotkałem na internecie jeszcze nikogo, kto by się pod nią przekopał ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Loginy popularnych graczy vs złodzieje i oszuści
» Rymowanki
» "Kogo wpisać jako sponsora...?" //// Lista graczy owrse Cup