Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieRelacje Kowboja   Pią Sie 18, 2017 11:53 pm


avatar
Obywatel
Rada miasta
Skąd : Stary Świat
Join date : 09/07/2017
Liczba postów : 25

Statystyki
Życie:
500/1280  (500/1280)
Mana:
965/1000  (965/1000)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Marcus Kowboj Takato

Avenath Arnreni
Młody wampir, nieco szalony, a czasami dość nieodpowiedzialny, którego czasem Kowboj musi sprowadzić do należytego pionu. Czasami zastanawia się, jakim cudem ten wampir poradził sobie samemu, nie mając kontroli nad swoją bestią, dlatego stara się mu pomóc i wesprzeć w opanowaniu jej. Ave, tak jak inne wampiry w każdej chwili może zgłosić się do Marcusa po pomoc.


Goddtrad Marston
Starzy brat krwi Marcusa, nieokrzesaniec, który nie potrafi przystosować się do Nowego Świata, więc Kowboj musi go jeszcze nieco niańczyć. Nie przyzwyczajony do Nowego Świata, zwłaszcza do magii, która jest dla niego czymś nowym i nie zrozumiałym. Ma takiego pecha, że każdy magiczny przedmiot jest w stanie popsuć, dlatego takie rzeczy trzyma się od niego z daleka.


Xairana Maddox
Dyplomatka z Shaudahi. Jeszcze dobrze jej nie poznał, ale czuje, że będą w stanie się porozumieć. Jakby nie patrzeć oboje mają zamiłowanie do krwi. Xai zawsze, kiedy będzie miała problem, będzie mogła zgłosić się do niego, gdyż przebywając w Larnwick jest pod jego opieką z racji pełnionej przez niego funkcji.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo