Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieRelacje Avego   Nie Sie 13, 2017 10:19 pm


avatar
Obywatel
Rycerz Zodiaku
Skąd : Stary Świat
Join date : 09/08/2017
Liczba postów : 27

Statystyki
Życie:
1120/1120  (1120/1120)
Mana:
500/500  (500/500)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Avenath Arnreni

Sarameda Hakte
Przyjaciółka Avego, która po jego przebudzeniu zaopiekowała się nim. Dała mu także wsparcie, kiedy został Rycerzem Zodiaku. Traktuje ją jak starszą siostrę, na którą zawsze może liczyć. Jeśli oboje się spotkają potrafią przysłowiowo dać popalić ze sowimi głupi żartami.

Marcus Takato
Przyjaciel, a zarazem opiekun młodego wampira. Stara się wesprzeć go jak tylko to jest możliwe, gdyż Ave jest młodszy od niego. Czasami zdarza się, że musi przyłożyć młodzikowi, aby najzwyczajniej w świecie się ogarnął z dziecinnego zachowania.


Fafnir Youngling
Syn krwi Avenatha. Wampir nie miał w ogóle pojęcia o jego istnieniu, póki nie spotkali się przypadkiem w Larnwick. Z początku był negatywnie nastawiony, ze wzajemnością. Niemniej udało się im porozumieć i starają się zachować bliskie stosunki.


Havnouxihr Xerlor
Dowódca Rycerzy Zodiaku i niejako przełożony. Wiecznie sprawia mu problemy, ale Ave ma do niego wielki szacunek, gdyż pomógł mu, kiedy nie potrafił odnaleźć się po uzyskaniu mocy Zodiakalnych. Zawsze, kiedy chłopak potrzebuje pomocy, może do niego przyjść, pod warunkiem, że uprzednio go nie wkurzył.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Relacje
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo