Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieZdolności Avego   Nie Sie 13, 2017 9:38 pm


avatar
Obywatel
Rycerz Zodiaku
Skąd : Stary Świat
Join date : 09/08/2017
Liczba postów : 26

Statystyki
Życie:
1120/1120  (1120/1120)
Mana:
500/500  (500/500)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora

Uzdolnienia

NAZWA POSTACI

Ataki Magiczne

Nazwa: Kopiujące Oko
Konsumpcja Many: 45
Siła: 35
Celność: 100%
Opis: Rycerz Zodiaku tworzy złotą kulę w swojej dłoni. Jego oczy zaczynają lśnić na fioletowo. Kulka, za sprawą siły woli zmienia się w oko. Po nakierowaniu na jeden cel, oko kopiuje wszystkie ataki, jakie potrafi przeciwnik. Typ ataku zmienia się w zależności od rodzaju posiadanego przez cel ataku. Czas trwania ataku to pięć tur, a w tym jeden atak na jedną turę. W czasie trwania tej umiejętności, Rycerz może używać tylko skopiowanych ataków, do czasu jego zakończenia.

Nazwa: Spojrzenie Obserwatora
Konsumpcja Many: 20
Siła: 30
Celność: 100%
Opis: Rycerz zamyka oczy na kilka sekund, po czym otwiera je. Te lśnią na fioletowo, a zarazem wyglądają jakby płonęły. Unosi rękę do góry, z otwartą dłonią. Na niej, materializuje się fioletowy płomień, który powiększa się. Pochłania Rycerza, a następnie tworzy wizerunek Obserwatora. Tuż za Zodiakiem, na niebie pojawiają się oczy, które szybko się otwierają. W momencie, kiedy się otwierają, Rycerz przesuwa rękę na wprost siebie, w stronę jednego celu stojącego trzy metry od niego. Oczy za Zodiakiem zamieniają się w kulki wielkości piłki do gry w rękę. Fioletowy płomień z wirującymi kulami dookoła zostaje wystrzelony w stronę obranego celu. Zadaje oparzenia oraz bolesne, piekące siniaki.

Nazwa: Fala Telekinetyczna
Konsumpcja Many: 50
Siła: 45
Celność: 100%
Opis: Rycerz, siłą woli po wyciągnięciu ręki przed siebie, przywołuje fioletową mgłę. Otula ona od jednego do pięciu celów w odległości czterech metrów od Rycerza. Przeciwnik widzi otwierające się oczy, które po otwarciu się powodują, że cel widzi zniekształcony obraz. Potem, oczy zamykają się. Rycerz, podtrzymując energią telekinetyczną mgłę tworząc falę, która zadaje rany cięte, płytkie.

Nazwa: Pożeracz Sennych Marzeń
Konsumpcja Many: 35
Siła: 30
Celność: 100%
Opis: Oczy Zodiaku płoną fioletowym ogniem. Rycerz łapie jeden cel rękami w taki sposób, aby nie uciekł. Patrzy mu prosto w oczy, żeby za pomocą siły telekinetycznej zagłębić się w marzenia senne celu. Cały czas, cel widzi przed sobą otwarte oczy, w których źrenice wirują, utrzymując go w hipnozie. Rycerz pożera te dobre marzenia senne i zamienia je na te złe. Za pomocą siły woli oraz energii telekinetycznej przenosi obrażenia zadane w marzeniach sennych na rzeczywistość. Mogą to być obrażenia: płytkie, cięte, siniaki, oparzenia, podpalenie. Wszystko zależne od rodzaju obrażeń zadanych  w innym wymiarze. Atak trwa od trzech do pięciu tur, chyba, że przeciwnikowi uda się przełamać hipnozę z iluzją.

Ataki Fizyczne

Nazwa: Psychiczny Promień
Konsumpcja Many:  25
Siła:  25
Celność: 80%
Opis: Oczy Rycerza zaczynają płonąć fioletowym ogniem. Podnosi rękę do góry, a palec wskazujący oraz serdeczny są złączone. Nad nimi pojawia się fioletowa kula, która wygląda jak płonące otwarte oko. Rycerz dzieli ją, ruchem dłoni na dwa pasma. W momencie nakierowania na jeden lub trzy cele, stojące cztery metry od Rycerza, dwa pasma zamieniają się w fioletowe obręcze. Zadają bolesne siniaki. Podczas lotu obręczy, powietrze mruga na złoto, co powoduje dekoncentrację przeciwnika.

Ataki Statyczne

brak

Specjalizacje

Koncentracja  1
Medytacja  1
Krawiectwo 1
Rysunek 1

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Uzdolnienia
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo