Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieErestor Véneaná   Nie Sie 13, 2017 6:28 pm


avatar
Obywatel
Rycerz Zodiaku
Skąd : Namitto
Join date : 11/08/2017
Liczba postów : 50

Statystyki
Życie:
560/560  (560/560)
Mana:
950/950  (950/950)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Erestor Véneaná

Pełne imię i nazwisko: Erestor Véneaná
Wiek 120
Rasa Elf
Pierwiastek Magiczny 50% Powietrze
Dom Magiczny Powietrza
Znamię Magiczne Dwa krucze skrzydła
Grupa Obywatele
Zawód Przewodnik
Pochodzenie Namitto
Aktualne miejsce zamieszkania Miasto Larnwick
Zdolności magiczne/niemagiczne
Powietrzne Ostrza
- Piorun Kulisty
- Elektryczna Szarża
Specjalizacje
Opieka nad zwierzętami, poziom 1
Znajomość fauny i flory, poziom 1 (ograniczenie tylko do Larnwick i jego okolic czyli Las Arracas oraz White Ridge Mountains )
Walka bronią białą, poziom 1
Znajomość broni białej, poziom1
Umiejętności
Walka bronią białą
Tropienie
Skradanie się
Zastawianie pułapek
Fobie/Choroby
Choroba morska
Strach przed ''tłumami''
Klaustrofobia  
Arachnofobia
Osobowość postaci
Czym wyróżnia się ten elf? Cóż, z pewnością jest to inteligencja oraz duma. Erestor nigdy nie splamiłby swego imienia czymś takim jak wiarołomstwo. Jeśli komuś coś obieca to z pewnością dotrzyma danego słowa, jeśli ktoś na nim wymusi złożenie obietnicy to... cóż elf bedzie miał spory dylemat. Jest osobą spokojną, którą ciężko wyprowadzić z równowagi. Nawet podczas walki zachowuje kamienną twarz i pełne skupienie. Ma słabość do dwóch rzeczy... i nie, tymi rzeczami nie jest wino i piękne kobiety. Pierwszą jest zamiłowanie do przyrody, fauny i flory. Posiada sporą wiedzę o zwierzętach i roślinach, poza tym po prostu uwielbia spędzać czas na łonie natury. Tropienie zwierząt, obserowanie ich a nawet czasem opiekowanie się nimi to nie jedyne rzeczy które potrafia poprawić humor Erestorowi. Drugą rzeczą są o dziwo zagadki do których elf ma dużą słabosć. Uwielbia je rozwiazywać ale jeszcze bardziej – samemu je wymyślać i obserwować jak ktoś sobie z nimi radzi. Chodzą plotki, że do tej pory każdy mieszkaniec Larnwick zmierzył się z białowłosym i przegrał. Na szczęście dla nich Erestor brzydzi się hazardem i nigdy nie gra na pieniądze. Zagadki przynoszą mu przyjemnosć i radość a to elfowi wystarcza. Kolejną rzeczą jaką się brzydzi jest zdrada. Jeśli jest ona następstwem np. Tyranii to jest to oczywiście postawa godna pochwały. Jeśli jedna łamie się dane słowo i wbija się komuś nóż w plecy dla korzyści, pozycji czy pieniędzy... takie zachowanie zasługuje na potępienie. Erestor nie jest osobą która przejdzie obok gdy komuś dzieje się krzywda. Uwielbia pomagać a stawanie w obronie słabszych uważa za obowiązek. Nie można go też posądzić o tchórzostwo, nigdy nie zostawi swoich na śmierć jeśli jest chociażby promyczek nadzieji na uratowanie ich. Ma jednak swoje wady. Jest osobą dosyć nieśmią, o ile w niewielkim towarzystwie nie będzie miał żadnych problemów to w większej grupie będzie czuł się po prostu obco. Nie dla niego są publiczne wystąpienia i stara się trzymać na uboczu chociaż czasem musiał robić wyjątki. Jest osobą ostrożną. Wiele osób zauważyło, że co jakiś czas patrzy za  siebie jakby był pewien, że ktoś za nim podąża. Jeśli na przykład tropiłby grupę bandytów i nagle ich ślady zrobiłiby się tak wyraźne, że nawet osoba całkowicie nie znająca się na tropieniu by je zauważyła, to nie pchałby się dalej bez zastanowienia.
Wygląd postaci
Gdy spojrzysz na tego  pana to co widzisz? Dałbyś mu dziewiętnaście, góra dwadzieścia lat. Choć w rzeczywistości setne urodziny obchodził jakieś dwadzieścia lat temu. Niemożliwe? Może dla ludzi u których niewiele osób mogłoby osiągnąć taki wiek. Jednak Erestor jest elfem o czym świadczą jego szpiczaste uszy. Mierzy metr i dziewięćdziesiąt centymetrów. Do tego jest dosyć chudy, ma dosyć umięśnione cialo. Nie wygląda może jak byk ale też nie jest jak balon z którego spuszczono powietrze. W jego zawodzie siła nie odgrywa tak dużej roli jak na przykład zwinność czy szybkość. W końcu jest przewodnikiem a w lesie spędza mnóstwo czasu. Wyróżnia się białymi niczym płatki śniegu włosami które w jego rodzinie były prawdziwą rzadkością. Jego ojciec miał włosy ciemne, więc musiał je odziedziczyć po matce. Po tym pierwszym ma jednak oczy w kolorze złotym. Na jego gładkiej skórze a konkretniej na prawym policzku znajduje się tatuaż w kolorze zielonym. Wróćmy na chwilę do jego rodziców bo poza kolorem włosów od matki otrzymał także pewną błyskotkę która do dziś zdobi jego czoło. Jej kolor przypomina barwę oczu Erestora ale nawet on nie wie z czego została wykonana. Jeśli jesteśmy już przy biżuteri to warto również wspomnieć o pierścieniu ze szmaragdem który tak jak wcześniej wspomniana błyskotka praktycznie nie rozstaje się ze swoim właścicielem.   Meżczyzna przejawia słabosć do dwóch kolorów – zielonego i złotego o czym świadcy choćby jego ubranie. Skoro jesteśmy już przy kwesti stroju, ten pan nigdy nie nosi żadnych nakryć głowy. Nigdy nie rozumiał co ci ludzie widzą w kapeluszach. Płaszczem nie pogardzi szczególni takim z kapturem, w kolorze ciemnej zieleni który ułatwi wtopienie się w otoczenie. Jeśli coś jest lekkie i nie krępuje ruchów to jest warte uwagi. Gdyby jeszcze maskowało ruchy i pomagało we wtopieniu się w otoczenie... strój wręcz idealny.  Kiedy spojrzysz na jego dłonie od razu zobaczysz, że nie jest to osoba która większą część czasu spędza na krześle i piciu wina, Ten elf woli biegać po lasach i polach albo wspinać się na drzewach by później móc skakać z gałęzi na gałąź.
Znajome osoby

Shohirol Waranrona Przyjaciółka Księżniczka Żyje
Wesoła i ciekawa świata elfka która jest jednocześnie jego przyjaciółką z dzieciństwa.

Vanräo Waranronam Stary znajomy Książe  Żyje
Skoro zna księżniczkę elfów to trudno by nie znał jej brata. Jest on kompletnym przeciwnieństwem Shohirol. Erestor jednak dostrzegł w nim wiele cech pozytywnych i zawsze starał się być z nim w dobrych relacjach. Co czasami nie wychodziło.

Historia
Erestor urodził się dokładnie sto dwadzieścia lat temuna Namitto, planecie zamieszkanej przez elfy. Jest drugim dzieckiem Golradira Véneanára, szanowanego i wpływowego elfa który jest jednocześnie doradcą i przyjacielem króla elfów. Erestor starszego o pięć lat brata o imieniu Aikanáro i siostrę – Lúthien która za rok będzie  miała setne urodziny. Jego brat od małego był przygotowywany do tego by kiedyś zająć miejsce ojca. Natomiast Erestor mógł się cieszyć z dosyć dużej swobody. Dobrze sobie radził z nauką, wiedzę chłonął jak gąbka wodę. Zawsze jednak znajdował czas na zabawę. Mógł pochwalić się dobrymi relacjami z dziećmi Sudryla i Lurany, szczególnie  z ich córką. Pasjonowała go natura i nienawidził siedzieć w budynku. Gdy był nieco starszy często wymykał się rano z domu by wrócić do niego następnego dnia w południe. Powszechnie znane było też jego zamiłowanie do zagadek. Ktoś kiedyś powiedział, że ’’przez tego malucha połowa dworu wyszła na idiotów” . Cóż całe szczęśćie, że nie próbował się w tej dziedzinie z królem czy z królowa. Choć kilka razy prawie do tego doszło.
Z czasem ojciec postanowił nauczyć syna walczyć. Oczywiście nie uczył go osobiście. Golradir wolał szermierkę słowna i dyplomację od’’ machania mieczem’’. Znalazł synowi nauczyciela szermierki i co jakiś czas przychodził żeby obejrzeć postępy syna. A radził sobie dobrze, nie był wybitnym szermierzem który na drugiej lekcji pokonał swojego nauczyciela. Jednak jak stwierdził jego mistrz, Erestor może zajść wysoko jeśli nadal będzie ćwiczył. W międzyczasie uczył się także tropienia co wychodziło mu nieco lepiej niż walka mieczem. Szybko nauczył się dostrzegać nawet najmniejsze ślady. Co było jeszcze dziwniejsze sztuki tej nauczył się sam... nie licząc jednej krótkiej lekcji z siostrą która do dzisiaj jest znana z tego, że praktycznie cały czas biega z łukiem po lesie i strzela w co popadnie.  Erestor nie przepadał za alchemią, owszem w pewnym stopniu ją rozumiał ale była ona dla niego tak nudna, że po pewnym czasie miał jej serdecznie dość.
Podobnie jak wiele innych elfów opuścił ojczystą planetę by odwiedzić błękitną planetę. Dlaczego wybrano akurat jego? Posiadał przydatne umiejętności, poza tym był członkiem jednego z najbardziej znanych elfich rodów. Poza tym ktoś doszedł do wniosku, że na tej nowej planecie rodzina Véneaná powinna mieć swojego przedstawiciela. Dlaczego jedna Erestor postanowił opuścić rodzinne progi i wyruszyć w nieznane? Cóż kierowała nim po prostu  ciekawość.  Gdy już dotarł wraz ze swymi pobratymcami na Ziemię zajął się podróżowaniem i zbieraniem informacji o tej planecie. Tak jak na Namitto elf ten spędzał dużo czasu w lesie. Jednak nie było to jego jedyne zajęcie. W koncu musiał jakoś zarabiać prawda? Chwytał się różnych zawodów, najdłużej bo aż dwa lata swojego życia spędził jako najemnik. Ochrona ludzi i karawan, czasem rozbijanie mniejszych grup bandytów. Dokładnie trzy lata temu dotarł do miasta Larnwick gdzie się osiedlił. Pracuje jako przewodnik. Jeśli chcesz coś znaleźć w znajdującym się niedaleko lesie, czy jest to zwierze czy roślina Erestor chętnie ci pomoże.
 
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez NoritoshiegoOstatnio zmieniony przez Erestor Véneaná dnia Nie Lut 04, 2018 10:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
#2PisanieRe: Erestor Véneaná   Nie Sie 13, 2017 7:18 pm


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 156
Zobacz profil autora
Tylko kosmetyczne sprawy w historii, a mianowicie brakuje jak został wybrany do grona elfów, które zostały wysłane na Ziemię. Dlaczego akurat on, a nie ktoś inny.

Jak to poprawisz, pojawi się oficjalna akceptacja Karty.


Dopisz sobie specjalizacje, także na 1 poziomie, zdolności magiczne również 1 poziom:

Użytkowe:

-Opieka nad zwierzętami
-Znajomość fauny i flory (ograniczenie tylko do Larnwick i jego okolic czyli Las Arracas oraz White Ridge Mountains i Jezioro Silver Down)

Bojowe:

-Walka bronią białą
-Znajomość broni białej

I oczywiście jajko miniaturki smoka lub też smok miniaturka, za udział w beta testach, otrzymujesz także całą pulę 100 punktów na rozdanie w statystyki za kartę jako członek beta testów, a także atlas wszystkich zwierząt pochodzący ze Starego Świata.
#3PisanieRe: Erestor Véneaná   Nie Sie 13, 2017 8:21 pm


avatar
Obywatel
Rycerz Zodiaku
Skąd : Namitto
Join date : 11/08/2017
Liczba postów : 50

Statystyki
Życie:
560/560  (560/560)
Mana:
950/950  (950/950)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Poprawione
#4PisanieRe: Erestor Véneaná   Nie Sie 13, 2017 8:25 pm


avatar
Administracja
Administrator
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 156
Zobacz profil autora
Dziękuję za poprawienie KP.

#5PisanieRe: Erestor Véneaná   Sponsored content
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka :: Rycerze Zodiaku
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo