Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieHasira Xavenu   Sob Sie 12, 2017 2:34 pm
avatar
Liczba postów : 10
Join date : 11/08/2017
Zobacz profil autora
Hasira Xavenu

Pełne imię i nazwisko: Hasira Xavenu
Wiek 500 lat
Rasa Piekielnik
Pierwiastek Magiczny Ogień, 46%
Dom Magiczny Ogień
Znamię Magiczne Kruka od frontu z rozłożonymi skrzydłami
Grupa Obywatel
Zawód Oficjalnie Ladacznica, nieoficjalnie - złodziejka
Pochodzenie Piekło
Aktualne miejsce zamieszkania Larnwick
Zdolności magiczne/niemagiczne
Płomień (Magiczne)
Jęzor Ognia (Magiczne)
Wirujące Płomienie (Fizyczne)
Płomyczek (Statyczne)
Specjalizacje
Uwodzenie
Zarządzanie finansami
Kradzież kieszonkowa
Wycena
Umiejętności
Uwodzenie
Czytanie i pisanie
Wróżenie
Słabości
Boi się wody (nie umie też pływać)
Entomofobia (co ciekawe nie boi się pająków)
"Smocza Choroba" - nie lubi się rozstawać ze swoim majątkiem
Ma straszne łaskotki
Osobowość postaci
Hasira to kobieta, która wie czego chce i dąży do obranych przez siebie celów za wszelka cenę, nie licząc się z innymi. Uważa się za lepszą od pospolitych śmiertelników, jednakże nie wymądrza się w szczeniacki sposób - prowadzi dialekt zawsze w sposób przemyślany, przez co wzbudza respekt. Jest bardzo charyzmatyczna, a jej odwaga i brak skrupułów w połączeniu z niezwykle ponętnym ciałem dają jej duże pole do popisu. Właściwie od życia oczekuje tylko jednego - dobrej zabawy, nienawidzi nudy i unika rutyny za wszelką cenę. uwielbia skoki adrenaliny, dlatego bardzo często wdaje się w konflikty z prawem. Przewinienia jednak uchodzą jej płazem bo wie jak owinąć sobie wokół palca ważne w mieście szychy. Oczywiście nie wszyscy ulegają jej demonicznemu uwodzeniu, jednakże jest to tak nieliczna grupa,
że nie ma ona właściwie żadnego wpływu na to czy panienka będzie ukarana czy nie. Szanuje siebie i swój czas, co jednak jest trudne do zauważenia jeśli sypia z pierwszymi lepszymi szlachcicami. Jest nawet nazywana hipokrytką co oczywiście nie robi na niej zbyt wielkiego wrażenia - zwłaszcza, że jest niezależna i to ona dyktuje innym co mają robić. Nie należy do rady miasta tylko z jednego powodu - po prostu nie chce do niej należeć, doskonale sobie radzi z władzą bez posiadania dodatkowego, biurokratycznego tytułu. Poza tym jest ona słaba z matematyki i nie zna się na papierkowej robocie, więc woli to zostawić jakimś młokosom, którzy i tak poddadzą się jej woli. Jest sprytniejsza niż najsprytniejsze z lisów i łatwo odnajduje słabości w innych, które wykorzystuje bez zawahania. Jest także ambitna, jednakże do swoich celów dąży ścieżkami wybranymi przez siebie, nienawidzi uczestniczyć w wyścigach szczurów, woli wszelaka konkurencję po prostu zlikwidować.
Wygląd postaci
Mierząca 172 cm wzrostu, o szczupłej budowie kobieta wyglądająca na około 26 ludzkich lat.  Waga niewielka bo ledwie 58 kg. Cera jasna, z delikatnym czerwonym zabarwieniem. Oczy stosunkowo szerokie o szkarłatnych, połyskujących tęczówkach, przez prawe oko przebiega tatuaż. Usta wąskie, ale puszyste, wręcz stworzone do namiętnych pocałunków. Posiada dwa niezbyt duże rogi wygięte ku tyłowi, stworzone z charakterystycznych "kręgów" nachodzących na siebie, czarne i połyskujące. Włosy delikatnie pofalowane, szkarłatne, będące średnio-długie bo nieco ponad za ramiona. Biust o miseczce D, więc "przyzwoity" i jak najbardziej wystarczający aby większość facetów skupiała na nim wzrok. Para błoniastych, ciemnych skrzydeł o zabarwieniu delikatnego fioletu i czerwieni. Oczywiście posiada charakterystyczny dla swej rasy ogon zakończony serduszkowym grotem i mający około 80 cm długości. Ubiera się skąpo, wręcz za skąpo, zwykle jest to ubiór typu bikini, który, w zależności od tego co planuje, albo jest bardziej "bojowy" i wygląda jak skąpa zbroja, albo jak strój do zażywania słonecznej kąpieli. Z tego względu, że ma zwykle gołe plecy to doskonale widać na niej jej znamię magiczne, które prezentuje kruka od frontu z rozłożonymi skrzydłami. Nie zawsze jednak wszędzie może paradować w takim stroju,
dlatego w takich sytuacjach okrywa się bawełnianą, cienką chustą ze wzorkiem w czerwone kwiaty.
Jest ona jednak prześwitująca, toteż nie zawsze zadowala tych, których jej skąpy ubiór gorszy.
Ją osobiście to mało interesuje, ale niektóre sytuacje czasem wymagają reprezentowania się w mniej wyzywający sposób. Zwykle chodzi w butach na wysokim obcasie, aczkolwiek zdecydowanie woli chodzić boso, niestety rzadko ma okazje rozstawać się ze swoimi wybujałymi szpilkami.
Znajome osoby

Shohirol Waranrona  Znajoma, Żyje
Tak, piekielna zna księżniczkę elfów. Jest to jednak bardzo przelotna znajomość, która jednak bądź co bądź miała spory wpływ na życie Hasiry. Generalnie Piekielna pomogła jej nieco zasmakować "zwykłego" życia obywatela, pokazując jej ścieżki, którymi nie powinna kroczyć księżniczka... Jednakże póki nikt się o tym nie dowie to ich wspólna, mała tajemnica. Dobre kontakty z nią ułatwiają Hasirze unikanie wymiaru sprawiedliwości.

Historia
Hasira do kryształowego królestwa przybyła już dobre 500 lat temu. Jej życie przed zamieszkaniem na ziemiach śmiertelników nie było niczym nadzwyczajnym - jak większość piekielnych zamieszkiwała piekło, w którym niebywale się jej nudziło. Nie znała swoich rodziców, zresztą trudno u Demonów w ogóle mówić o czymś takim,
a ona sama też nigdy nie była ciekawa tego jak się zrodziła. Obdarzona jednak niebywałym urokiem osobistym szybko zaczęła przepełniać się pychą. Kiedy jeszcze siedziała w Piekle to została naznaczona haniebnym tatuażem na jej twarzy, który otrzymała za brutalne zgwałcenie jednego z wyższych demonów. Czując bądź co bądź pewien uraz za to postanowiła opuścić piekielny świat i udać się w miejsce, gdzie nikt nie będzie jej w taki sposób oceniać. Na Ziemi dla każdego tatuaż na jej oku był tylko ładnym tatuażem, dzięki czemu mogła przed nimi skrywać hańbiącą prawdę. Oczywiście śmiertelnikom nie umknęła jej niezwykła uroda i Hasira szybko zrozumiała, że może wykorzystać ją aby zniewalać ich i wykorzystywać do własnych celów. Tak też i zaczęła działać -
zwodziła bogatych szlachciców by następnie położyć swoje delikatne dłonie na ich p... Portfelu. Tym sposobem bardzo szybko zaczęła się wzbogacać, ale także i szybko zaczęła mieć problemy z prawem. Wysoko postawieni strażnicy nie zawsze ulegali jej wdziękowi, dlatego nie raz była zmuszana eliminować ich w inny, brutalny sposób... Oczywiście żadnego z morderstw nigdy jej nie udowodniono.
Pewien dzień jednak był inny niż wszystkie, pomiędzy przemykającym tłumem dostrzegła ona elfkę, która zdawała się być nieco zagubiona. Swą twarz skrywała pod lichym kapturem. Piekielna zainteresowała się nią bo było w niej coś nietypowego dla zwykłego obywatela miasta. Zaciągnęła ją w jedną z ciemniejszych uliczek. Okazało się, że była to księżniczka Shohirol Waranrona, która wymknęła się z królewskiego pałacu, znudzona wygodami. Była to pierwsza elfka jaką poznała, zresztą dotychczas istnienie tej rasy uważała jedynie za mity. Shohirol przedstawiła Hasirze historie tego świata, kataklizm jaki go nawiedził. Demonica była tym wszystkim dosyć mocno zaskoczona, gdyż w jej rodzimym świecie - Piekle nikt o tym nie mówił, a wydawała sie to jej dosyć istotna i ciekawa informacja. Wbrew wszystkiemu sporo je łączyło, obie miały charakter typowych buntowniczek, które nie chcą się podporządkować prawu. Często razem robiły rożne nieprzyjemnie psikusy mieszkańcom Larnwick, pod okiem Piekielnej księżniczka także dokonała kilku pomniejszych kradzieży, aczkolwiek były to tylko "próby", a sama elfka stwierdziła, że nie wypada jej dokonywać takich złych rzeczy.
Dlatego też demonica zdecydowała się z nią bliżej zaznajomić - miała oczywiście ku temu odpowiedni powód. Mając znajomą księżniczkę większość czuła przed nią respekt i nadal mogła okradać naiwnych szlachciców. Pomimo takiego "szacunku" jednakże ciągle nie brakowało tych, którzy chcieli skrócić ją o głowę. Hasira musi się mieć ciągle na baczności jeśli nie chce rychło stracić życia.
Zastanawia się także co dalej począć - ostatnimi czasy bardzo zaintrygowali ją Rycerze Zodiaku, przepełnieni nie małą potęgą a także i poszanowaniem pomiędzy mieszkańcami. Gdyby tak sobie jakiegoś owinąć wokół palca i mieć swojego własnego rycerzyka do dyspozycji? Musi jednak być ostrożna bo zdają się nie tak łatwo ulegać jej wdziękom...
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez NoritoshiegoOstatnio zmieniony przez Hasira dnia Pon Sie 14, 2017 6:42 pm, w całości zmieniany 3 razy
#2PisanieRe: Hasira Xavenu   Pon Sie 14, 2017 12:23 pm
avatar
Liczba postów : 10
Join date : 11/08/2017
Zobacz profil autora
Gotowe!
#3PisanieRe: Hasira Xavenu   Pon Sie 14, 2017 1:44 pm
avatar
Liczba postów : 25
Join date : 24/04/2017
Zobacz profil autora
Widzę, że jednak jest problem z tym punktem o pierwiastku w KP, gdyż nie chodzi o to, aby wpisywać procent tylko żywioł. Chociaż w sumie z procentami lepiej wygląda, czytelniej.

Jestem zaskoczona, że na start od razu mamy taką postać. Zaskakujcie mnie dalej, oby tak dalej!

Dopisz sobie jeszcze jedną umiejętność, bo na start są po 4 minimalnie.

Historia i kontakt, zgodzę się na relacje z księżniczką, ale prosiłabym o rozwinięcie tego w historii. Dodatkowo: księżniczka na Ziemi nie ma praktycznie żadnych wpływów na władców Kryształowego Królestwa, chociażby dlatego, że udawała chłopca przybywając na Ziemię.
Niemniej, bardzo podoba mi się, że Gracz wykorzystał taką informację.

Reszta jest jak najbardziej w porządku. Zatem, jak poprawisz powyższe rzeczy, będzie oficjalnie akceptacja.

Zatem:

Ze specjalizacji dopisz sobie:

Użytkowe:

-Uwodzenie
-Zarządzanie finansami

Bojowe:

-Kradzież kieszonkowa
-Wycena

Dodatkowo otrzymujesz do wyboru jajo smoka miniaturki lub smoka miniaturkę, 100 punktów na rozdanie w statystyki (edycja profilu, zakładka statystyki) jako członkini beta testów, jako prezent ode mnie książką ze Starego Świata o wdzięcznej nazwie Kamasutra.

Nie zapomnij także podesłać PW z informacją dla Ingerencji Losu, na co się zgadzasz, a na co nie, aby spotkało twoją postać.
#4PisanieRe: Hasira Xavenu   Pon Sie 14, 2017 6:45 pm
avatar
Liczba postów : 10
Join date : 11/08/2017
Zobacz profil autora
Poprawione, historia nieco pozmieniana, ale jakby nadal nie było całkiem ok to daj znać ;)
#5PisanieRe: Hasira Xavenu   Pon Sie 14, 2017 7:41 pm
avatar
Liczba postów : 25
Join date : 24/04/2017
Zobacz profil autora
Dziękuję za poprawienie Karty Postaci, wszystko jest w porządku.

Ach ci biedni Rycerze Zodiaku, są na celowniku niedobrej i złej kobiety!

Pamiętaj o uzupełnieniu statystyk, a także pozostałych rzeczy jak ekwipunek i zdolności, co do relacji, coś z kodem jest nie w porządku, więc póki co nie jest to obowiązkowe do czasu naprawienia problemu.

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

 :: Kartoteka :: Obywatele
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemyRoth. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation Reborn
Yggdrasil - portal o grachShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad