Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieAvenath Arnreni   Czw Sie 10, 2017 12:23 am


avatar
Obywatel
Rycerz Zodiaku
Skąd : Stary Świat
Join date : 09/08/2017
Liczba postów : 26

Statystyki
Życie:
1120/1120  (1120/1120)
Mana:
500/500  (500/500)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Avenath Arnreni

Pełne imię i nazwisko: Avenath Arnreni
Wiek 120
Rasa Wampir
Pierwiastek Magiczny Ziemia
Dom Magiczny Ziemi
Znamię Magiczne Mały listek na kręgosłupie
Grupa Rycerze Zodiaku
Zawód Krawiec
Pochodzenie Stary Świat
Aktualne miejsce zamieszkania Larnwick
Zdolności magiczne/niemagiczne

Kopiujące Oko  
Spojrzenie Obserwatora
Psychiczny Promień
Fala Telekinetyczna
Pożeracz Sennych Marzeń
Specjalizacje

Koncentracja  
Medytacja  
Rysunek
Krawiectwo
Umiejętności

Krawiectwo
Jeździectwo
Opieka nad zwierzętami
Fobie/Choroby

Wrażliwość na promienie słoneczne
Lęk wysokości
Brak kontroli nad bestią
Strach przed samotnością
Osobowość postaci
Jego humor jest zmienny jak pogoda. Raz jest pogodny, potrafi zażartować i się uśmiechnąć, zaś innym razem jest jak chmura burzowa. Pełen gniewu i nienawiści. Jest też szalony i ciekawski niczym wiatr. Czemu wiatr? Ponieważ ten, raz bywa spokojny a raz agresywny. Jest wszędzie. Przedostanie się przez każda dziurę, każdą szczelinę. Taki jest. Jest go wszędzie pełno. Pozory mylą. Nigdy nie pokazuje tego, jakim jest naprawdę. Chyba, że chodzi o ukochaną osobę. Wtedy to co innego. Mieszkańcy miasta powtarzają, że jest jak ogień. Piękny i niebezpieczny. Może coś w tym jest. Czasami bywa nieokrzesany, ale stara się wszystko wykonywać sumiennie i należycie. To, że potrafi narobić zamieszania wokół siebie to inna spraw. Tak, jego ulubionym zajęciem jest droczenie się z ukochaną osobą.. Od czasu do czasu mogę lubi, przysłowiowo wchodzić na głowę. Lubi dobrą zabawę, ale czasami też potrzebuje spokoju. Interesuje go otaczający świat. Chciałby wiedzieć dużo na jego temat, zwłaszcza łaknie wiedzy dotyczącej Kosmicznej Epoki Lodowcowej. Czyta sporo książek, jest takim jakby molem książkowym. Wszystko co go otacza, jest swoistego rodzaju pięknem. Trochę romantyk ze niego. Lubi, często jak jest tak jak on chcę. Przyjaciele, rodzina są dla niego najważniejsi. Przeszedł w swoim życiu sporo. Przez to, docenia to, co ma w swoim życiu.
Wygląd postaci
Jego cera jest blada, acz kiedyś była nieco ciemniejsza. Jest zimny, a jego ciało jest martwe. Chyba, że wypije specjalną miksturę. Oczy ma jasne jak niebo popołudniowe. Takie bezchmurne i czyste. Raz ujrzy się w nich gwiazdę radości, innym razem płomień gniewu. Czasami nic się nie ujrzy poza pustką, która powoli będzie krępować innych. Jego rysy twarzy, mimo tego kim jest, nadal są delikatne, acz z nutką ostrości. Urodę ma bardzo kobiecą, to dlatego, w młodości bardzo mu to przeszkadzało. Wszyscy uważali, że jest dziewczynką. Czemu wzdycham? Nie lubi swojego nosa. Kości policzkowe ma lekko zarysowane. Ma delikatną fakturę skóry. Ma łabędzią szyję, którą zdobi wisior z rubinem symbol przynależności do Rycerzy Zodiaku. Jak na wojownika, posturę ma przeciętną, ale lekko mięśnie ma zarysowane. Jego włosy sięgają łopatek. Mają barwę nocy, a do tego są bardzo miękkie w dotyku. Przeważnie nosi je rozpuszczone, jednak niekiedy wiąże je w koński ogon lub warkocz. Wtedy przyozdobione są białą tasiemką związaną w niewielką kokardę. Czasami, przyozdobione są małymi warkoczami. Posiada jeden biały kosmyk, od kiedy stał się wampirem owy kosmyk pojawił się na nich. Ma lekko zarysowane mięśnie. Obojczyki ma odstające, nie przepada za nimi to samo za łopatki. Posiada tatuaż, którym są anielskie skrzydła. Kiedyś ktoś, podciął mu skrzydła. Teraz znowu stanął na nogi. To o symbol powstania z upadku. Ramiona ma zaokrąglone. Trochę kobiece, więc też ich nie lubi. Jego ręce, bo są długie, zaś dłonie drobne. Ma smukłe palce, ponieważ umie grać na fortepianie oraz harfie. Sygnet, który zdobi jego palec u prawej dłoni, jest również symbolem przynależności do Rycerzy Zodiaku. Jest kompletem z wisiorkiem. Jest mały rubin. Tyłek jak tyłek. Jak przystało na faceta, lekko zaokrąglony, ale i tak twierdzi, że jest płaski. Nogi ma długie, a stopy. Typowe dla typowego faceta. Przeważnie, nosi się w koszulach o jasnej barwie, ciemnych spodniach oraz płaszczach. Jako Rycerz Zodiaku, posiada złotą zbroję oraz czerwone, jedwabne ubranie. Peleryna posiada wyszyty gwiazdozbiór Obserwatora. Buty zaś są czarne, sięgające połowy ud. Hełm również jest złoty, posiada dwa anielskie skrzydła wystające po bokach ochrony głowy. Tatuaż znamię, ma kształt listka znajdującego się na kręgosłupie w miejscu, gdzie zaczyna się na plecach.  
Znajome osoby

Sarameda Hakte  Przyjaciółka Strażniczka Miasta/Księżniczka Piekła Żyje
Córka Szatana, która zaopiekowała się nim, kiedy przebudził się w Nowym Świecie. Traktuje ją jak starszą siostrę.

Fanfir Youngling  Syn Krwi Strażnik Miasta Żyje
Jego syn, o którym przez bardzo długi czas nie wiedział, teraz jednak stara się być dla niego dobrym ojcem.

Marcus Takato  Przyjaciel Członek Rady Miasta Żyje
Spokojny jegomość, który pomaga młodemu wampirowi, kiedy ten potrzebuje pomocy i wsparcia

Historia
Nie pamięta zbyt dobrze swojego ludzkiego życia. Tak, Avenath, był kiedyś człowiekiem. Zrodzony został z ludzkiej kobiety i ludzkiego mężczyzny. Niestety, jego rodzice przedwcześnie zmarli, przez to musiał żyć na ulicy. Przygarnął go młody aktor, który nie mógł spłodzić dzieci. Wychował Avenatha jak własnego syna. Los chciał, że w wieku dwudziestu czterech lat, opiekun chłopaka został zamordowany przez wampira. Przyszłego mentora czarnowłosego. Porwał go i zaczął przygotowywać do roli wampira. Ave nie bardzo chciał słuchać, więc ten znęcał się nad chłopakiem. Przez cały czas, czarnowłosy był obserwowany przez córkę Szatana Saramedę. Dziewczynie spodobało się to, że chłopak ma w sobie coś, co ją do niego ciągnie. Jak został porwany postanowiła go odnaleźć. Czuła, że coś mu się stało. Przez dwa lata, Ave był więziony, a w dniu swoich dwudziestych szóstych urodzin, został przemieniony. Sarameda, miała duży problem z odnalezieniem go, gdyż zatracił ludzką cząstkę, przez którą potrafiła go zlokalizować. Przemiana Avenatha była bardzo bolesna. Najpierw, jego mentor wypił z niego krew, doprowadzając go na skraj śmierci. Potem, napoił go swoją vitae. Ave czuł, jak jego ciało przeszywa fala gorąca, miał wrażenie, że płonie od środka. Jego organy stopniowo, jeden po drugim, zaczynały obumierać i wysychać. Ból łupił jego czaszkę. Ostatnie, co zapamiętał to twarz przerażonej Saramedy. Tak, Ave trafił do Piekła, do Piekielnego Pałacu, gdzie przez prawie dwadzieścia lat był pod opieką samej córki Szatana i jej rodziny. Ave i Sara zżyli się ze sobą. Stali się przyjaciółmi. Sara pomogła chłopakowi zrozumieć czym i kim się stał. Zarazem stała się jego nauczycielką i protektorką. Nauczyła go władania mieczem oraz kosą. Ave i Sara trafili do miasta Larnwick na polecenie samego Szatana. Aktualnie Avenath jest Rycerzem Zodiaku Obserwatora. Stara się dbać i służyć dobrą radą mieszkańcom. Jest też niebezpieczny, kiedy nadchodzi czas wojny. Podczas jednego z polowań, aby się pożywić, ugryzł ciężarną kobietę. Dokładnie taką, która była w trzecim miesiącu ciąży. Avenath nie zdawał sobie sprawy z tego, że ma syna. Jego syn nazywa się Fafnir Youngling. Jest Strażnikiem Cienia. Chłopak zaś wie, kim jest jego ojciec, ale nigdy nie miał odwagi z nim porozmawiać. Przez kilka lat powstrzymywał się od spotkania. Tylko czysty przypadek sprawił, że się spotkali. Ponieważ Fafnir stał się Strażnikiem, a Ave Rycerzem musieli się spotkać na sesji Rady Miasta. To było dziwne poznanie ojca i syna. Niemniej, cały czas, starają się trzymać ze sobą kontakt i zachować dobre relacje. Jeśli nie pełni służby jako Rycerz Zodiaku zajmuje się krawiectwem. Projektuje piękne stroje w swoim niewielkim zakładzie krawieckim w centralnej dzielnicy miasta.
Avenath nie przypuszczał, że pół roku, od kiedy zamieszkał w Larnwick jego życie zmieni się radykalnie. Wszystko zaczęło się od niepozornej wizyty Havnoxa w zakładzie wampira. Dowódca Rycerzy Zodiaku, zrobił mały rekonesans pod pretekstem zamówienia stroju u chłopaka. Chciał więcej wiedzieć na temat tego, którego wskazywał Klejnot Zodiaku Obserwatora. Oczywiście, Havnox jeszcze nie miał zamiaru ujawniać Avemu jego nowego przeznaczenia. Chciał poczekać na odpowiedni moment. Poza tym, bez napełnionej mocy Klejnot był bez użyteczny.
Havnox podarował cenny przedmiot młodemu wampirowi pod postacią zegarka. Szlachetny kamień został skryty pod tarczą zegarka. Znajdowała się tam bowiem mała skrytka z miejscem na Klejnot. Przez następne tygodnie Pino, Boski Opiekun Rycerzy Zodiaku, obserwował Avenatha. On również, chciał poznać przyszłego Rycerza Zodiaku Obserwatora. Zrozumiał też, że wampir bywa roztrzepany do granic absurdu, ale także i niebezpieczny. Nie bardzo, Pino rozumiał decyzję Klejnotu, gdyż poprzedni Rycerze, byli bardzo spokojni, a przede wszystkim odpowiedzialni. Pino był przekonany, że to czysta pomyłka. Szybko jednak zrozumiał, że tak nie jest. Podczas ataku na miasto przez Sakki, Avenath wpadł w poważne tarapaty. Nawet Havnox nie był w stanie wyswobodzić chłopaka. Sakki posiadał bowiem specjalną barierę, która niwelowała moc ataków Rycerza Smoka. Tylko dlatego, że Klejnot zaczął rytmicznie mrugać, Pino przekonał się w stu procentach, że wybór Avego nie był pomyłką.
Błyskawicznie swoją mocą, Boski Opiekun naładował Klejnot i przekazał Avemu szybką instrukcję, co ma uczynić. Z początku, chłopak był zdezorientowany, ale zrobił to, co nakazał Pino. Ave stał się Rycerzem Zodiaku Obserwatora. Przywdział jego magiczną zbroję i dzięki temu mógł wspomóc Havnoxa. Z początku chłopak był zdezorientowany i musiał liczyć na wskazówki Pino. Niemniej, obaj pokonali Sakkiego i przywrócili mu, jego normalną formę. Avenath uważał, że to tylko sen. Jakież było jego zdziwienie, kiedy zrozumiał, że wszystko to stało się prawdą. Od tamtej pory, Ave walczy ze złem jako Rycerz Zodiaku.
***
Dobycie zbroi przez Avego polega na wyrzuceniu ze skrytki Klejnotu. Ave łapie go w locie, po czym całuje. Następnie podrzuca go do góry, a ale tak, aby jasna kula znalazła się tuż nad jego wzniesioną prawą ręką. Kolejnym etapem jest rzucenie światła pod nogi. Jasne światło otula chłopaka. W miejscu, gdzie złote taśmy otaczają jego ciało pojawiają się stopniowo części jego zbroi. Zaczyna się od rękawic, a kiedy te pojawią się na rękach, Ave robi kilka uderzeń przed siebie, w powietrze. Później, jak to Ave sobie obrał, puszcza buziaka w przestrzeń, a następnie unosi ręce do góry. Materializuje się napierśnik w chwili gdy palce Avego go dotkną. Ten spada w dół tak, jakby Ave zakładał go przez ręce. Chłopak puka w metalową część uzbrojenia, a następnie podskakuje. Podczas skoku z półobrotem kolejne części zbroi się materializują. Jak tylko stanie na powierzchni, przeczesuje włosy. Drobinki pyłu, powstałe od otarcia się rękawic i jego włosów zamieniają się w hełm. Ave stuka go, a ten obraca się w powietrzu. Następnie łapie go w dłonie, po czym zakłada na głowę. Blask jaki emituje, założony hełm zamienia się w pelerynę o czerwonej barwie. Ave robi obrót dookoła własnej osi po czym jest gotowy do walki.   
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez Noritoshiego

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka :: Rycerze Zodiaku
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo