Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieMarcus Takato   Nie Lip 09, 2017 3:54 pm


avatar
Obywatel
Rada miasta
Skąd : Stary Świat
Join date : 09/07/2017
Liczba postów : 25

Statystyki
Życie:
500/1280  (500/1280)
Mana:
965/1000  (965/1000)
Pancerz:
0/0  (0/0)
Zobacz profil autora
Marcus Takato

Pełne imię i nazwisko: Marcus Takato
Wiek 3000
Rasa Wampir
Pierwiastek Magiczny Ziemia
Dom Magiczny Ziemia
Znamię Magiczne Płyty tektoniczne nakładające się na siebie
Grupa Rada Miasta
Zawód Członek Rady Miasta
Pochodzenie Stary Świat
Aktualne miejsce zamieszkania Larnwick
Zdolności magiczne/niemagiczne
Stalowy Cios
Metaliczna Konwersja
Wstrząśnięte Ostrza
Trzęsienie Ziemi
Specjalizacje
Koncentracja
Rzucanie czarów
Wiedza Magia Ziemi
Rzucanie Czarów Magii Ziemi
Umiejętności
Strzelec wyborowy
Opieka nad zwierzętami
Jazda konna
Znajomość oraz wykorzystanie aktualnego prawa
Fobie/Choroby
Strach przed samotnością
Wrażliwość na światło słoneczne
Lęk przed lataniem
Lęk przed miłością
Osobowość postaci
Bardzo spokojny osobnik, trzeba być sztukmistrzem, by go wyprowadzić z równowagi. Na wszystko patrzy neutralnym okiem, wszędzie używa rozsądku, nie używa siły, chyba że musi. To facet, który potrafi dostosować się do każdej sytuacji. Czasami bywa cholernie leniwy, ale jak trzeba coś ważnego zrobić, to ruszy dupsko, byle tylko mieć spokój. Potrafi się „wyłączyć” na otoczenie-jednym słowem nauczył się mieć wszystkich w dupie na zawołanie. Ignoruje wtedy, nawet zaczepki, kierowane w jego stronę. Jest dobrym słuchaczem obserwatorem. Trzeba bardzo uważać, co się przy nim mówi. Ten facet, ma również mały sekret. Uwielbia małe zwierzątka. Uważa, że są urocze i trzeba o nie dbać. Nie ma też nic przeciwko dzieciom. Podoba mu się w nich to, że cieszą się ze wszystkiego, a cały świat jest dla nich wielką zagadką. Szanuje wszystkich, przynajmniej się stara, których spotka na swojej drodze. Niemniej, kieruje się zasadą, że dostajesz tyle szacunku ile go sam okazujesz innym. Ma dziwną przypadłość: jak ktoś zawoła „Ratunku” w jego obecności, to zawsze pędzi by pomóc. Przeważnie, kończy się to przerzuceniem owego delikwenta bądź delikwentki, przez jego ramię. Ogółem, ma zwyczaj przerzucania innych przez ramię. Nie pogardzi też książkami. Jeśli jakaś mu się spodoba, będzie dążyć do tego, by ją przeczytać do końca. Warto też wspomnieć, że jest nałogowym palaczem. Godzinka spędzona bez papieroska, to stracona godzinka. Co do miłości, podchodzi ostrożnie do tej kwestii. Nie oznacza to jednak, że nie potrafi kochać. Jeszcze nie spotkał kogoś tylko swojego. Z tego też tytułu, jeśli nadarzy się okazja, znajdzie sobie kogoś do łóżka. Nie musi to być tylko kobieta. Ważne, by było milo i przyjemnie. Zawsze to on jest na górze. Wśród przyjaciół, to przeważnie on jest tym, który potrafi zakończyć spory. Wydawać by się mogło, że jest zimnym typem, którego interesuje jednonocna zabawa. Prawda jest jednak inna. To rozważny facet, który wie czego chce. On po prostu, dostosował się do otaczającego go świata.
Wygląd postaci
Zacznijmy od tego, że Marcus wygląda na kogoś koło trzydziestki, a prawda jest taka, że to stary piernik. Trzy tysiące ma na tym swoim wampirzym karku. Jak ktoś chce pozna ile ma lat, wystarczy o to zapytać. Mierzy sobie dwa metry wzrostu. Jest dobrze zbudowany. Do pracy przy utrzymaniu gospodarstwa, a dokładniej hodowli koni, potrzeba nie lada siły. Przerzucanie siana, oprowadzanie koni i inne tego typu sprawy, sprawiły, że wyrobił sobie mięśnie. Trzeba też dodać, że jego ojciec, nie był chudym osobnikiem. Rodziciel Marcusa był również dobrze zbudowany. W sumie, jak na wojaka przystało. Marcus odziedziczył po ojcu ciemne, sięgające łopatek włosy, zapuszcza też zarost. Złote oczy zaś odziedziczył po matce. Natomiast nos, jak to powiadają jego rodzice, ma po dziadku. Szyja jest gruba i długa, zaś ramiona szerokie. Długie ręce i duże dłonie, naznaczone pracą to jego atut. W końcu nie jedna kobieta, chciałaby skryć się w takich potężnych ramionach. Na jego klatce piersiowej odznaczone są bardzo dobrze mięśnie. Ma wąskie biodra i okrągły tyłek. W końcu, jak się tyle pracuje, to się mięśnie wrabiają. Nie jedno, ciekawskie oko niewiasty, skierowane zostało właśnie w te rejony. Matka natura uraczyła go, według niego średnio. Nie przeszkadza mu to jednak. Chociaż, każdy kochanek czy kochanica, wychodzili z jego łoża całkiem zadowoleni. Nie raz, powracali po więcej. Jak na tak wysokiego faceta przystało, ma długie nogi oraz duże stopy. Co do ubioru to przeważnie na jego głowie widać kapelusze. Koszule, tak. Marcus je uwielbia. Z reguły długi rękaw. Nie pogardzi też koszulkami bez rękawka, zwłaszcza jeśli musi pomagać rodzicom na roli. Nosi ciemne spodnie, z reguły dopasowane. No i muszą posiadać kieszenie. Facet uwielbia trzymać w nich dłonie. Czasami ubiera się luźno, ale kapelusz musi być zawsze. Nosi tez płaszcze. Wszystkie jego stroje mają kolor biały, brązowy, a czasami granatowy lub czarny Ach, racja, jeszcze buty! Wszystkie, jakie posiada mają zaostrzony czub oraz lekki obcas. W formie bestii jego ciało zmienia się radykalnie. Oczy stają się czerwone, a spojrzenie robi się dzikie, pełne nienawiści. Rysy twarzy zaostrzają się przez co wygląda jak mara z nocnych koszmarów. Paznokcie wydłużają się, kły stają się większe, zaś uszy stają się szpiczaste, ma się również wrażenie, że jego skóra nabiera matowego koloru, a jego mięśnie twardnieją.
Znajome osoby

Avenath Arnreni Przyjaciel Rycerz Zodiaku Obserwatora Żyje
Młody wampir, nieco szalony, a czasami dość nieodpowiedzialny, którego czasem Kowboj musi sprowadzić do należytego pionu

Goddrat Marston Brat krwi, pracownik baru, Żyje
Starzy brat krwi Marcusa, nieokrzesaniec, który nie potrafi przystosować się do Nowego Świata, więc Kowboj musi go jeszcze nieco niańczyć.

Historia
Nie pamięta czasów dzieciństwa tak dobrze, jakby chciał. Jedyne pamiątki z tamtych czasów jakie posiada są w jego domu. Przeróżne rodowe herby i tym podobne pierdołki. Cóż pamięta najlepiej? Czasy prawdziwych kowbojów. Dziki zachód, Indianie i tym podobne sprawy. Był strażnikiem porządku w jednym z miast przez wiele lat. Za swoich młodzieńczych lat, przez pewien czas unikał istot żywych. Zaszył się w jaskini na wiele dekad, aby doskonalić harmonię między bestią a nim samym. Udało mu się to. Współgra z bestią idealnie. Można by rzecz, że stała się jakby jego drugim ja. Wykreował w umyśle jej obraz, jako wielkiego, szarego wilka ze złotymi oczyma. Może z nią rozmawiać i się porozumiewać tak jak z normalną osobą. Nikt jednak, poza nim samym, nie słyszy tych rozmów, to wszystko się dzieje w jego głowie. To wygląda tak, jakby miał schizofrenię. Wiele lat spędził ze swoją mentorką, z którą miał romans. Jednak sielanka nie trwała długo. Pewnej nocy, ktoś ją zamordował. Nie potrafił się z tym pogodzić i poddał się letargowi na wiele lat. Obudził się na czas I Wojny Światowej, przetrwał II Wojnę Światową oraz Apokalipsę. Jest jednym z tych, którzy pamiętają czasy Kataklizmu. Z tego też powodu, został Członkiem Rady Miasta. Jest nauczycielem i mentorem, który ma za zadanie nieść nauki dla innych. Pamięć o mentorce, została mu wymazana. Jedyną istotą, która pamięta o tym fragmencie przeszłości Kowboja jest sam Eter. Do miasta trafił czystym przypadkiem. Podróżował z karawaną jako hodowca koni oraz mechanik. Życie w mieście przypadło Kowbojowi do gustu. Osiedlił się tutaj, lecz na obrzeżach miasta. Musiał gdzieś zadomowić swoje konie. Członkiem Rady Miasta stał się dzięki Eterowi, który wybierał nauczycieli w poszczególnych miastach. Kowboj musiał się wiele nauczyć, co nie bardzo mu się widziało. Nie miał jednak wyjścia. Ocalenie życia miało swoją cenę-przekazywanie wiedzy innym oraz nauczanie ich, aby w przyszłości nie popełnili tego samego błędu, co ich przodkowie.
Kod stworzony przez Disney; Dostosowany do stylu forum przez Noritoshiego

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka :: Rada Miasta
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo