Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieZaklinanie   Czw Cze 29, 2017 6:21 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Zaklinanie


Nazwa: Tyrfing Miecz Powietrza
Składniki: Cudowna Woda, 0,5 g nici alchemicznej, sproszkowany topaz
Przepis: Cudowną Wodę, 0,5 g nici alchemicznej oraz sproszkowany topaz należy wsypać do niewielkiego naczynia. Następnie, należy bardzo dokładnie wymieszać. Trzeba pamiętać, aby dokładnie wymieszać ze sobą składniki. Kolejnym etapem jest podgrzanie mieszanki, na małym ogniu, na równe piętnaście. Nie może być ani mniej, ani więcej. Po tym czasie, proszek zaczyna migotać, co oznacza, że jest gotowy do użytku. Należy powiedzieć słowa inkantacji: Esterro, nom curisso, erterba nassa! podczas posypywania zwykłego miecza magicznym pyłem. Na klindze oręża zaczną pojawiać się runy, które utrzymają się przez dwadzieścia minut, zamieniając go w Tyrfinga, miecz powietrza, zadający obrażenia bazowane na magii powietrza.
Poziom trudności: Łatwy

Nazwa: Emberling Miecz Ognia
Składniki: Cudowna Woda, 0,5 g nici alchemicznej, sproszkowany rubin
Przepis: Cudowną Wodę, 0,5 g nici alchemicznej oraz sproszkowany rubin należy wsypać do niewielkiego naczynia. Następnie, należy bardzo dokładnie wymieszać. Trzeba pamiętać, aby zrobić to dokładnie. Kolejnym etapem jest podgrzanie mieszanki, na małym ogniu, na równe piętnaście. Nie może być ani mniej, ani więcej. Po tym czasie, proszek zaczyna migotać, co oznacza, że jest gotowy do użytku. Należy powiedzieć słowa inkantacji: Rabirro, emberro mosto, aquili cenqullia! podczas posypywania zwykłego miecza magicznym pyłem. Na klindze oręża zaczną pojawiać się runy, które utrzymają się przez dwadzieścia minut, tworząc w ten sposób Emrelinga, Miecz Ognia zadający obrażenia bazujące na magii ognia.
Poziom trudności: Łatwy

Nazwa: Clarity Miecz Wody
Składniki: Cudowna Woda, 0,5 g nici alchemicznej, sproszkowany szafir lub perła
Przepis: Cudowną Wodę, 0,5 g nici alchemicznej oraz sproszkowany szafir lub perłę (nie może być czarna),należy wsypać do niewielkiego naczynia. Następnie, należy bardzo dokładnie wymieszać. Trzeba pamiętać, aby zrobić to dokładnie. Kolejnym etapem jest podgrzanie mieszanki, na małym ogniu, na równe piętnaście. Nie może być ani mniej, ani więcej. Po tym czasie, proszek zaczyna migotać, co oznacza, że jest gotowy do użytku. Należy powiedzieć słowa inkantacji: Irilla, mortinno esto, corbirro merto! podczas posypywania zwykłego miecza magicznym pyłem. Na klindze oręża zaczną pojawiać się runy, które utrzymają się przez dwadzieścia minut, tworząc w ten sposób Clarity, Miecz Wody, którego obrażenia bazowane są na magii wody.
Poziom trudności: Łatwy

Nazwa: Nexus Miecz Ziemi
Składniki: Cudowna Woda, 0,5 g nici magicznej, sproszkowany szmaragd
Przepis: Cudowną Wodę, 0,5 g nici alchemicznej oraz sproszkowany szmaragd należy wsypać do niewielkiego naczynia. Później trzeba, bardzo dokładnie wymieszać. Należy pamiętać, aby robić to dokładnie. Kolejnym etapem jest podgrzanie mieszanki, na małym ogniu, na równe piętnaście. Nie może być ani mniej, ani więcej. Po tym czasie, proszek zaczyna migotać, co oznacza, że jest gotowy do użytku. Należy powiedzieć słowa inkantacji: Imiri, kogitto morsiu, ewrraggo illusino! podczas posypywania zwykłego miecza magicznym pyłem. Na klindze oręża zaczną pojawiać się runy, które utrzymają się przez dwadzieścia minut, tworząc w ten sposób Nexus, Miecz Ziemi zadający obrażenia bazowane na magii ziem.
Poziom trudności: Łatwy

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Alchemia :: Wytwory Alchemiczne
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo