Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieSłoneczne Skalniaki   Pon Cze 12, 2017 6:01 pm
Liczba postów : 395
Zobacz profil autora http://crystalempire.forumpolish.com
#2PisanieRe: Słoneczne Skalniaki   Wto Wrz 12, 2017 7:56 pm
Liczba postów : 3
Zobacz profil autora
Co ten wiek robi z człowiekiem. Nie spodziewał się, że tak się zmęczy uciekając z miasta. Dobrze, że w młodości trenował uciekanie od problemów. Jak to mawiają czym skorupa za młodu nasiąknie tym na starość ocieka. Tak też było w dniu dzisiejszym. Właściwie, co się wydarzyło? Po tym całym wysiłku musiał odsapnąć. Usiadł sobie na pobliskim kamieniu i wziął dwa głębokie w dechy.
- Ooo... kej. - mruknął pod nosem układając po kolei całe zajście. Najpierw był dzieciak, któremu przyfasolił w zęby bo chciał okraść jubilera. Potem jego kumple rzucili się na niego z nożami. Wpadł do knajpy. Oczywiście, wybuchła z tego rozróba jakich mało. Dobrze, że udało mu się zbiec korzystając z zamieszania. Poderwał się na równe nogi i przeczesał szybko ubrania. Na jego twarzy pojawił się szelmowski uśmiech. Udało mu się zwędzić butelkę tequili i dwie rumu.
- I w ten sposób Varrik uratował kolejny dzień. - o tak, był z siebie zadowolony. Szkoda tylko, że przypadło mu pić samemu, zresztą nie pierwszy raz. Usiadł na ziemi opierając się o kamień, założył ręce za głowę i zaczął sobie nucić piracką przyśpiewkę.
#3PisanieRe: Słoneczne Skalniaki   Pią Wrz 15, 2017 2:18 pm
Liczba postów : 10
Zobacz profil autora
Uratował kolejny czy też nie, nie miało to dla mnie większego znaczenia, gdyż nie znałam całkowicie znajdującego się tutaj, na słonecznych skałkach mężczyzny w dodatku siedzący i śpiewający jakieś piosenki. Nie żeby mi się to nie podobało, bo bardzo lubiłam śpiew ale niezbyt przepadłam za poznawaniem nowych osób. Nie byłam zbyt społeczną osobą i znacznie lepiej się czułam w towarzystwie zwierząt czy też osób, które znacznie lepiej poznałam mając na to mnóstwo czasu i sposobności ale przecież każda taka znajomość musiała wystartować. Tak, więc powoli podchodziłam do jegomościa tachając w dłoni wielki koszyk oczywiście z tłuściutką sową, która lubiła wcinać rybki i nieco jej się zgrubło ale to moja winna, bo ja ją tak dopasłam łakociami. Ale co mogłam poradzić na to że ona była taka fajna i miziasta. Chyba będę musiał jej ograniczyć wszystkie dobroci na jakiś czas, taka myśl przebiegła mi przez głowę kiedy przysłuchiwałam się jak nieznajomy śpiewał sobie piosenkę. Jeśli chcecie wiedzieć czy znałam tą piosenkę, to odpowiedź była bardzo prosta i brzmiał twierdząco. Sporo czasu żyłam już na tym świecie pałętając si e po najróżniejszych miejscach jak i wodach, tak więc zdarzało mi się i to bardzo często przysłuchiwać najróżniejszym piosenką i przyśpiewkom bardzo często je śpiewając. Znałam więc i całkiem sporą cześć jak nie wszystkie, a większość z nich traktowała głownie o tym samy, bo jak nie śpiewano o utraconej i nieszczęśliwej miłości to o tym jak im było źle i nie powodziło im się. Tak czy siak wszystko wałkowało te same i utarte schematy co wcale nie znaczyło, że miło się tego nie słuchało, bo niektóre z nich były naprawdę przepiękne zwłaszcza kiedy syreny śpiewały jej swoimi melodyjnymi i pięknymi głosami. Teraz jednak nie przyszłam tutaj by wysłuchiwać przyśpiewek nieznanego mi mężczyzny, więc powoli postanowiłam sobie przejść przez całą tą polankę nie przeszkadzając zbytnio jegomościowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1