Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisaniePierwiastek Magiczny   Sro Kwi 26, 2017 7:14 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Znamiona magiczne


Pierwiastek magiczny to nic innego jak szczep magii w DNA żywej istoty. Każda istota takowy posiada, w mniejszym lub większym stopniu. Osoby posiadające pierwiastki mają na plecach piękne tatuaże o barwie odpowiadającej danemu żywiołowi. Błękitny - woda, czerwony - ogień, brązowy - ziemia, zielony - powietrze. Znamiona te lśnią zaraz po narodzinach. Z wiekiem emanują tylko i wyłącznie wtedy, kiedy ich właściciel używa magii.
Im większy tatuaż, tym większy magiczny pierwiastek oraz moc jaką się posiada. Minusem posiadania znamienia na całych plecach jest takie, że istoty te zostają zamknięte w Kryształowym Pałacu. Tam, pod nadzorem Bóstw są szkoleni i trzymani niejako w zamknięciu. Wynika to z tego, że posiadanie tak ogromnej mocy wpływa na umysł tych istot. Wielka moc to duża odpowiedzialność. Niektórzy za bardzo mogliby chcieć wykorzystać kontrolę magii. Jeżeli już zechcą zejść do swoich rodzinnych domów, nakładana jest na nich pieczęć, uniemożliwiająca używanie magii. Dodatkowo ma ze sobą boskich ochroniarzy, którzy pod zmienioną postacią towarzyszą owej istocie.

W przypadku magii ognia kolor znamienia ma barwę czerwoną. Tuż po narodzinach wydaje się jakby płonął. Przeważnie ma kształt płomieni ognia lub magicznych istot z nim powiązanych np. Feniks czy żywiołak ognia. Przy magii wody jest barwy błękitnej i przypomina morska falę lub kroplę, jednak bywa też, że przypomina morskie istoty np. żywiołak wody czy ryby. Natomiast przy magii ziemi posiadają odcień brązowy i przypominają, przeważnie kształtem jakąś roślinę, a nierzadko kiedy zwierzę lądowe jak chociażby lis czy łania. Przy magii powietrza, barwa znamienia jest bardzo jasno zielona i wygląda jak chmura lub zwierzę, które unosi się nad głowami innych.

Mały - Tatuaż zajmujący do 15% powierzchni pleców.
Średni- Tatuaż zajmujący więcej niż 15% do 50% powierzchni pleców.
Duży- Tatuaż zajmujący powyżej 50% powierzchni pleców.(Niedostępne dla Graczy)

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Magia
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo