Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieDodawanie Kart Postaci   Pon Cze 05, 2017 2:04 pm


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Dodawanie Kart Postaci


Dział ten przeznaczony jest do wrzucania niezaakceptowanych Kart Postaci.


Można wrzucać karty w budowie, jednak ten stan musi zostać zmieniony w przeciągu dwóch tygodni, nie więcej. Wyjątkiem są sytuacje, w których wypadnie sytuacja losowa, na którą Gracz nie ma wpływu. Wtedy należy poinformować sprawdzającego Karty Postaci o zaistniałej sytuacji lub poprzez kogoś, jeśli osobiście nie ma się takiej możliwości. Termin narzucony jest po to, aby takie karty w budowie nie wisiały kilka miesięcy czy nawet rok. Karty te, nie przepadają, trafiają do ukrytego działu Nieaktywne Karty Postaci, więc jeśli ktoś powróci z weną, odzyska kartę, jednak jeśli powróci po czyszczeniu forum, będzie musiał założyć temat od początku, a niedokończona KP zostanie podesłana na prywatną wiadomość.

Po wrzuceniu Karty Postaci, jeśli jest skończona należy dać post pod tematem z informacją, że karta została skończona. Można krótko napisać: KP skończone, KP gotowe do sprawdzenia itd. Dzięki temu, osobom, które sprawdzają karty, będą miały ułatwione zadanie, a co za tym idzie szybciej uzyskacie akceptację tudzież informacje, co należy w niej poprawić.

Wszystko, co wpiszecie w Karcie Postaci jest bazową wiedzą, umiejętnościami postaci, kontaktami, historią i nie będzie mogła być edytowana po jej zaakceptowaniu. Wszystkie informacje, jakie chcecie zmienić, rozwinąć historię będzie się odbywać tylko i wyłącznie na drodze fabularnej.

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Postaciowo

ważne tematy dla naszej postaci

 :: Kartoteka :: Karty "w budowie"
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo