Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieRodzaje Ataków   Sro Kwi 26, 2017 6:22 pm
Administracja


avatar
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 416
Zobacz profil autora Online
Podział


Ataki Fizyczne- ataki mające cielesny/fizyczny kontakt z celem, podobnie jak zadający ciosy musi zbliżyć się na najkrótszy możliwy dystans, aby wyprowadzić cios i zadać go. Zadają fizyczne obrażenia, których wyznacznikiem siły jest nic innego jak siła przeciwnika. Na ich obronę składa się wytrzymałość.

Ataki Magiczne-to rodzaj ataków nie potrzebujących bliskiego kontaktu atakującego z celem. To nic innego jak magiczne zaklęcia, których używają np. czarodzieje. Zadają nieco inny rodzaj obrażeń niż ataki fizyczne-za ich silę odpowiada ilość many czyli ataku magicznego-zaś by się obronić trzeba posiadać wyższą niż atakujący obronę magiczną.

Ataki Statystyczne-są to ataki, które nie zadają żadnych obrażeń fizyczny czy magicznych. Wpływają jednak na stan psychiczny czy też mogą sparaliżować przeciwnika. Uraczony takim atakiem osobnik może jedynie odczuwać spory dyskomfort, a niekiedy utratę krwi. Niemniej, fizycznie czy magicznie nie otrzymują oni żadnych ciosów ze strony atakującego, aby ich zranić. Nie ma fizycznego czy magicznego kontaktu między atakującym, a broniącym się. Do statycznych ataków, zakwalifikować można także ataki użytkowe, służące do czynności użytkowych jak rozświetlenie jaskini czy zapalenie świecy płomykiem.
 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wszystkie rodzaje prezentacji i awatarów - najtaniej
» Nasze ulubione rodzaje promocji
» Zbliżają się święta... Zdrapki w wersji PL
» Nowy rodzaj prezentacji!
» Wymyślamy promocje howrse!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Biblioteka :: Mechanika :: Ataki
-
Wymiana
Wszelkie treści zawarte na forum są całkowitym wytworem administracji Crystal Empire, tudzież zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Roth. Wszelkie grafiki należą do prawowitych autorów, a administracja nie roszczy sobie do nich żadnych praw.
BlackButlerDragon Ball New Generation RebornLuciferum zaprasza!
Yggdrasil - portal o grachaegyoShinjuRegashiHogwartDreamVampire KnightKról LewSmocze RPG - Smoki Wolnych Stad