Share |  Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
#1PisanieNaznaczeni   Czw Maj 25, 2017 4:24 am


avatar
Administracja
Head admin
Join date : 24/04/2017
Liczba postów : 486
Zobacz profil autora
Naznaczeni


Poza napisaniem bardzo dobrej Karty Postaci, należy umieścić następujące informacje:

-W jakim etapie życia postać miała styczność z tajemniczym pierwiastkiem, którego na świecie jest pełno. (Mimo pokonania Nocto, pierwiastek pozostał na planecie i doprowadza do mutacji oraz spaczeń.)

-Jak postać radziła sobie przez cały okres ze spaczeniem od tego momentu, do czasu teraźniejszego. Jak reagowało otoczenie na wieść o naznaczeniu.

-Jak magia postaci, którą się parała, zmieniła swoje działanie, ale z umiarem.

-W jakim stopniu, znamię spaczenia obejmuje ciało postaci. Jak również opisać istotne zmiany w wyglądzie postaci: zmiana koloru skóry na bardziej blady, tudzież wręcz biały, zmiana tęczówek oczu na złotawy lub żółty kolor, “przełamany” tatuaż na plecach symbolizujący pierwiastek magiczny postaci, dodatkowo skóra wygląda tak, jakby była wysuszona.

Po napisaniu KP decyzja czy postać zostanie zaakceptowana, należy do GMG oraz pełnoprawnych MG.

Dodatkowo Gracz, musi liczyć się z tym, że jako osoba Naznaczona jest poszukiwany/a w każdym zakątku świata. W każdej chwili, na fabule może zostać zaatakowany, ścigany przez wojsko oraz inne organy porządkowe.

Spaczenie magiczne może dawać się we znaki postaci, nie ważne o jakiej porze dnia, w jakiej sytuacji. Gracz nie ma na to wpływu. O wszystkim decyduje GMG lub MG.

Gracz będzie pod stałą obserwacją GMG lub wyznaczonego MG.

Liczna wolnych miejsc jest aktualizowana na bieżąco.

Jeśli ktoś już posiada naznaczonego, nie może posiadać kolejnego. Przy braku aktywności po miesiącu, bez uprzedniej informacji, postać zostaje uśmiercona z powodu pierwiastka, który pożera swoją ofiarę, a Gracz traci przynależność do grupy Naznaczonych. Nie przewiduje się powrotu postaci, chyba, że nieobecność zostanie solidnie wytłumaczona.

Naznaczeni: 1/15

 
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Crystal Empire :: 

Administracja

najważniejsze informacje

 :: Centrum Informacyjne :: Nabory
-
Wymiana
Opisy przedstawiające uniwersum świata zostały stworzone przez Administrację Crystal Empire oraz Użytkowników pomagających przy tworzeniu forum na podstawie pomysłów własnych oraz inspiracji różnymi źródłami, zabrania się ich kopiowania. Stronę graficznąforum wykonała Przyczajona Grafika z grupy Monochrome Layouts z pomocą kodów własnych lub w inspiracji kodami znalezionych w różnych miejscach. Za pomoc dziękujemy Moe - Yuriee.
HogwartDream aegyo